www.sudzibas.lv L SANTE salons Slikts serviss, pakalpojums neatbilst nosaukumam

L SANTE salons - Slikts serviss, pakalpojums neatbilst nosaukumam

Kuponam 50 eur vērtībā ar nosaukumu “Aromātiskais Spa Rituāls” dabūju parasto ķermeņa masāžu bez jebkādiem aromātiem aukstā neomulīgā telpā.
Masāža ilga 1 stundu ar diviem pārtraukumiem, tā kā telpā bija auksti, tad pat šīs masāžas laikā ne uz minūti nevarēju relaksēties. Max pakalpojuma vērtība 20 eur.
Vējā izmesta nauda, nerekomendēju šo tā saucamo Spa.

L L SANTE salons Support Pārstāvja atbilde 01.05.2018

Sveicināti,

Kupona cena - 23euro

Jūsu kupona termiņš jau sen bija beidzies, bet mēs Jūs pieņēmām - ( kaut arī varējām to nedarīt ) !

Jums bija viss ,kas aprakstīts akcijā: http://l-sante.lv/index.php?p=info&id=29&lang=lv-

Nevajag maldināt citus, un cik noprotams uz to brīdi bijāt apmierināta. Ja ,kas nepatika varējāt uzreiz pateikt masierei. 2 pātraukumi ,jo bija ietīšana un vajag , lai krēms uzsūcas ( maksimums 5 minūtes )

Sigita Bronze 02.05.2018

Kāpēc iet uz masāžas saloniem? Vīrs / puisis nevar izspaidīt?

T TinaAdler1975 02.05.2018

Cil vari kvakshkjeet zem katra komentaara? Kaa taada veca, trula vecene.