Krodziņš ĶIRMIS - apkalpošana

Vienu dienu izdomājām ar mīļoto pasēdēt krodziņā - ĶIRMIS - Matīsa ielā 30.
Pirmais kas mums likās nepieņemami mūzika pārāk skaļa,bet bija ciešami...tāpēc palikām.Vīrs aizgāja pasūtīt kokteili - izrādās vīrs mācīja bārmenei jaukt pareizi kokteili - VIESMĪLE - BĀRMENE ir nekvalificēta un nekompotenta šajā profesijā!Visu laiku stulbi ''rēca'' un kratījās mūzikas ritmā.Sēdējām un runājām - kaut mūzika jau bija palikusi vēl skaļāka,ka pat gribējās dejot - BET VIETAS NAV!Mūzika SKAĻA,parunāties nevar,kokteiļus taisīt bārmene(ja to sievieti var nosaukt par bārmeni) nemāk....sliktākais krodziņš uz kur esmu bijusi!!!!UN NEVIENAM NO SIRDS NEIESAKU UZ TURIENI IET!
Vēl apmeklējuma laikā notika kas smieklīgs - sēžam ar mīļoto un tā bārmenīte pienāk tāda apreibusi klāt un plātot rokas jautā vai mums viss ir kārtībā!Mēs nesaprašanā atbildējām,ka mums viss kārtībā!Bet viņai ar galvu toč nebija kaut kas kārtībā un tās iereibušās acis.....
KROGAM ĶIRMIS PUBLISKS FUJ!!!!!

K

A Andrē 23.02.2013

Piekrītu autores rakstītajam par šo krodziņu!
Bārmene tiešām nav savos uzdevumu augstumos.Pasūtījām Mohito un viņa lika tur nevis sasmalcinātu ledu, bet ledus gabalus.
Izbrīnīti iesplētu acis un saku, ka Mohito taisa ar sasmalcinātu ledu - uz ko saņēmu atbildi ''Man nav ar ko smalcināt, Jūs tiešām vēlaties lai es Jums tagad smalcinu?''
Pagrīdes krogs!!!

ķ Ķirmis Pārstāvja atbilde 24.05.2013

Sveiki cienījamie Kikuc un Andrē. Laika posms par ko Jūs runājat nestrādāja meitene kā pierādījumu varu sniegt darba līgumu un spriežot pēc laika kad Jūs esat ierakstījusi šo sūdzību notika īpašnieku maiņa un uz to brīdi strādāja bārmenis vīrietis un mēs pasniedzām tikai kompleksās pusdienas. Nezinu kāpēc Jūs nepatiesi apsūdzat šo iestādi, bet ceru, ka Jums paliek no tā labāk. Mēs no sirds cenšamies izpildīt katra klienta vēlmi un labprāt uzklausītu Jūsu kritiku, lai uzlabotu mūsu servisu, ja tā būtu patiesa.

Ar cieņu krodziņš "Ķirmis"

ķ Ķirmis Pārstāvja atbilde 24.05.2013

Ar cieņu krodziņš "Ķirmis"

P Pati222 14.07.2014

Viesmīles "savā vietā" . Krodziņa vadībai ieteiktu viņas aizsūtīt uz

Tiešam noderēs. Citādak liekas, ka tikko no meža izlaistas.

BondsBonds 14.07.2014

Paldies par informāciju. Būs jāaiziet. Šitādas viesmīles man patīk.

M mariomk 07.06.2016

man saja krodzina patika apkalpošana tikai viens mazs mīnusiņs.pankukas atnes kad knapi sakts ēstotrais ēdiens,bet ediens ko pasutiju gan bij superigs,ka pat meli vareja norīt un paldies pavāram!Mairis