www.sudzibas.lv Kristiāna Kozilāne Skropstu meistars Paliku bez pieaudzētajām, savām skropstām un naudas!!!

Kristiāna Kozilāne Skropstu meistars - Paliku bez pieaudzētajām, savām skropstām un naudas!!!

Sveiki, gribēju padalīties ar kārtējo skropstu "meistarīti" Kristiānu Kozilāni.
Man tika pieaudzētas skropstas, diezgan ātri, apmēram 1,5 h. Biju ļoti priecīga, samaksāju 20 eiro. . Varbūt liekas ka tā nav liela summa, bet nauda paliek nauda. Tā kā pati esmu ieguvusi sertifikātu skropstu pieaudzēšanā, tad zinu ko drīkst un ko nedrīkst darīt pēc pieaudzēšanas. Pirmās 6 dienas īpašu problēmu nebija, vienīgi nevarēju skropstas izķemmēt, domāju kas tas bija dēļ lielā līmes daudzuma. Bet pēc tam skropstas sāka birt kā no maisa, gan mākslīgās, gan īstās... Uzreiz viņai rakstīju kas par problēmu un ko darīt. Protams viņa teica ka esot lielā šokā un ka tā nekad neesot bijis, utt. Apmēram trīs dienas centos ar viņu kontaktēties, bet uzreiz visu izrunāt nesanāca, jo viņa pat necentās īpaši atbildēt vai risināt problēmu. Beigās nonācām pie secinājuma, ka viņa varētu paskatīties kas noticis ar manām skropstām un ko varētu darīt lietas labā... Bet tad es piesēdos pie pietuvinātā spoguļa un labākā apgaismojumā, lai paskatītos pati kārtīgāk. Līdz ar to konstatēju, ka man ir izkritušas gandrīz visas pieaudzētās skropstas un līdz ar to īstās! Uzreiz rakstīju viņai, ka nevēlos vairs neko pieaudzēt bet gan kā minimums savu naudu atpakaļ, uz ko viņa man atbildēja, ka es pati esmu vainīga un ir jau pagājušas divas nedēļas tāpēc tas ir normāli. Visu esmu nobildējusi un saglabājusi, izkritušajos kušķos var skaidri redzēt ka mākslīgās skropstas bija samestas kaudzē kā pagadās, uz manām īstajām.
Domāju, ka ikviena man piekritīs ka nav normāli pazaudēt praktiski visas skropstas (mākslīgās un īstās) pus otras nedēļas laikā, ja tām būtu jāturās 4 nedēļas obligāti. Tā vietā lai glābtu savu reputāciju, risinātu šo konfliktu un vismaz kā minimums atgrieztu naudu par nodarīto kaitējumu, es palieku pie "sasitas siles"

tāpēc, ja kāda vēlās par 20 vai vairāk eiro, palikt bez pieaudzētajām un īstajām skropstām droši rakstiet Kristiānai Kozilānei @ alūksne

Kolta 20.11.2018

Mūsdienās laikam viss mākslīgās tiek augstāk vērtēts nekā dabīgais. Skumji.

really? 21.11.2018

Pati kjipa taada eksperte un ari visu zini kas un kaa, bet ej pie kkadiem kaktu meistariem un,kad nav velama rezultata, tad nevis ar savam zinasanam kko labo,bet vel otrreiz esi gatava tur atgriezties?

B Bombit 22.11.2018

Ja esi meistars kuram ir sertifikāts, tad Tev ir jāzina, ka labas kvalitātes skropstu pieaudzēšana nevar maksāt 20 eiro, materiāls + darbs + laiks. Un vēl, ja ir vismaz kaut kāda alerģija uz kaut ko, tad Tev obligāti vajag to teikt meistaram pirms, tāpēc ka tā ir tikai Tava atbildība pret savu organismu.

A Andris Johansons 08.12.2018

Skaidri uzskatāms piemērs, ka sertifikāta iegūšana nepadara par meistaru.
Šeit jau nemeistaram skaidrs, ka uz šādām lietām nav ko taupīt un var priecāties, ka tik vien kā izbirušas skropstas.. Tās jau ataugs.. Bet daudzreiz, apmeklējot kaktu meistarus, rezultāts var būt gaužām bēdīgs.. Tās tomēr ir acis.. Meitenes, ja nevar atļauties normāla meistara pakalpojumus, tad labāk iztikt bez..