www.sudzibas.lv Krimūnu kultūras nams Krimūnu kultūras nams

Krimūnu kultūras nams - Krimūnu kultūras nams

Mēs Krimūnās dzīvojam cik sevi atceros. Esmu pārsteigst par Krimūnu kurtūras nama vadītāju Kristīni Vītiņu. Viņai nav, ne darba laika, ne kādas elementārās darba pienākuma apziņas. Uz darbu nāk kad grib, reizēm darbā nav nedēļām. Un par vēl saņem darba algu, kas nāk no nodokļu maksātājiem. Vai tiešām pagasta vadība var samierināties ar šis dāmas neko nedarīšanu. Pagastā ir tik daudz bezdarbnieku kuri varētu darboties kultūras lauciņā. Pietiek reiz par mums ņirgāties...

D

A Aija 26.11.2011

Sveiki! Nu ko var piebilsts! Gaiša patieba. Mēs esam gājuši pie tās vadītājas un tiešam nekad nav viņas. Mana kaimiņiene teica ka viņa strādājot kaut kur Rīga vēl kaut kādā izklaides klubā, kur pelnot daudz vairāk un te tikai tādus sīkumus vien saņemot un neesot vajadzības. Protams man kā pagasta iedzīvotājai nepatīkami par tādo pagasta darbinieci kura dzīvo uz mūsu rēķina

G GRAFS 26.11.2011

INTIMKLUBA VINA STRADA... PRIKS KAM JOMS TUR VISPAR KULTURAS NAMS TEREJAT TIK MANU NAUDU ???????

D Dace 27.11.2011

Taisnība, tai dāmai tiešam tur nav ko darīt. Par to klubu rīga mums pirmā dzirdēšanu. Bet to, ka pie viņas mājas tur štellītes notiek esmu dzirdējusi

O Ojārs 28.11.2011

Eu, Graf! Cik viņa prasa par reizi un ko piedāvā?Varbūt varam Krimūnās uz vietas veceni dabūt. A kur šamā apkalpo?

? ? 12.12.2011

Jums cilvēki nav kauns.Aija varbūt tava kaimiņiene intīm klubā strādā, tādas muļķības sarakstīt var tikai Krimūnu pagasta iedzīvotāji.Es zinu ka Krimūnās visādus brinumus izdomā, par mani ar visu ko ir izdomājuši!Cilvēkiem skauž, vienkārši skauž.Jūs neko citu nemākat, kā tikai klačoties, paši neko nedarat tikai mēles trinat.Dace-mājās cilvēks var darīt jeb ko, labāk paskatāties ar ko jūs mājās nodarbojaties, noteikti ar visādām štellītēm.
Interesanti kuri bezdarbnieki varētu strādāt par kultūras nama vadītāju, viņiem ir atbilstoša izglītība, smieklīgi!!!'Beidzot Krimūnās notiek foršas balles, interesanti pasākumu man ir prieks ka Kristīne Vītiņa strādā mūsu pagastā.Bet par tādiem cilvēkiem kā Jūs visi, kuri tādus tizlus komentārus rakstījāt es varu pateikt tikai vienu-SLIKTI AUDZINĀTI.Kauns ka tādi cilvēki dzīvo Krimūnās!!!

G Gundega 18.12.2011

Sakiet ko gribat, bet tā Vītiņu tiešām neko nedara tautas namā. Kādreiz pie citas vadītājas bija rosība, bet ši tik dauzās pa Rīgu un ar tiem puišiem brrr. un vēl te pa tautas namu pa vakariem .Nu notiek šausmu lietas

X xxa 06.01.2012

Nu riktīgi stulbeņi. Nekas no tiem meliem nav taisnība. Kristīne Vītiņa dara savu darbu no visas sirds un ar 100% atdevi. Vienkārsi cilvēkiem skauž. Paskataties paši uz sevi no malas. Pa jums var tādas melnas lietas pastāstīt ka pašiem ausis novītīs. Stulbeņu bars

P patricia 27.01.2012

vai tiešām šie visi negatīvisti kaut reizi ir aizgājuši uz kādu no tautas nama pasākumiem? vai arī kāds ir samaksājis Kristīnei lai viņa viņu apkalpo? vai arī stāvējis klāt ar svecīti un vērojis kā viņa to dara? ka nav kauna runāt par lietām un vēl apvainot cilvēku lietās, kas nav! cilvēkam ar nepilnu slodi nav jāsēž visu dienu uz vietas! tiem kam tiešām vajadzēs viņu atrast, atradīs! un ko tad diez baigi vajag noskaidrot tieši tad, kad viņa nav?
Labāk paskatieties uz sevi - vai tiešām esat tik balti, pūkaini? Lielākā daļa savu brīvo laiku pavada nodzeroties un neko citu kā pagasta apkārtni piemēslot nejēdz! un būtu interesanti redzēt, kurā klubā tad viņa piestrādā, jo tās ir galīgākās muļķības! un starp citu, par cilvēku nepatiesu apvainošanu var saukt pie kriminālatbildības! tā kā padomājiet, ko paši darat, pirms citus apvainojat!