www.sudzibas.lv Krāslava Slidenas ietves

Krāslava - Slidenas ietves

Gribu brīdināt, ka Krāslavā jau ceturto dienu visas ietves ir ārkārtīgi slidenas, jo uz tām nav pabērtas smiltis, lai gājēji varētu droši pārvietoties. Daudziem iedzīvotājiem pat ziemas apavi nav piemēroti tam, lai pārvietotos pa ledu, kas ir uz ietvēm

K Klientamnavtaisnība 19.01.2019

Domāju, ka tā ir ne tikai Krāslavā, bet gandrīz visur. Pie mums arī ietves - tīrais ledus.

E Eki 19.01.2019

Jelgavā ir briesmīgas ietves, tīrs ledus, ir vietas, kur šogad vispār sniegs no celiņiem nav tīrīts un tas viss pilsētas centrā. Tikmēr vietējā avīzē rakstīts, ka policija šajā sakarā esot sastādījusi veselus divus protokolus, domāju, ka tie paši ir kādam pensionāram pilsētas nomalē, ne jau centrā, kur ietvju uzkopšana būtu jāveic pašvaldības uzņēmumam SIA "Nekustamā īpašuma pārvalde".

What? 19.01.2019

Šī ir problēma tiešām visā Latvijā.
Un Jelgava šogad pamatīgi slinko. Pat centrs, kur būtu jābūt tīrītam is slidens. Vai arī ir sāls-smilts mikslis tādā daudzumā ka jāsāk domāt, ko pie burkāna viņi tur šogad kaisa.