Konstantīns Plotņikovs -Rīgas 2.slimnīcas ārsts rezidents - attieksme pret pacientu

Vēlu vakarā Rīgas 2.slimnīcas traumpunktā ar ātro palīdzību ratiņkrēslā atveda pacientu, kurš ir kustību invalīds un pēc kritiena nevarēja paiet. Dežūrējošais ārsts rezidents Konstantīns Plotņikovs turpat gaitenī uz sienas aizpildīja nosūtījumu uz rentgenu, pēc tam iznāca un pateica, ka nekas nav lauzts - brauciet mājās. Vai tiešām šādā situācijā, kad nodaļā nebija neviena cita pacienta, ārstas nevarēja atļauties vismaz apskatīt pacientu? Rodas jautājums - ja jau rezidentūras laikā ārstam ir šāda attieksme pret pacientu, tad kāda tā būs vēlāk? Uzskatu, ka tādi cilvēki nedrīkst pat tuvoties pacientam. Par pakalpojumu izrakstīja čeku 4,27 eiro - par ko?

I

J JankaK 13.06.2014