Kolonna Salon - Pedikīrs

Neiesaku šo salonu pedikīra veikšanai,pedikīrs tika veikts zem katras kritikas,geliša nagu laka tika uzklāta sliktāk kā to būtu izdarījusi pati,ienadži bija sagriezti,sāpēja četras dienas,paldies dievam sadzija bez iekaisuma,sazvanījos ar salona vadītāju kura laipni ieteica pēc nedēļas ierasties ,lai neatkarīga eksperte veiktu novērtējumu un kļūdas labojumu,ierados meistare paskatījās uz maniem nagiem un jautāja ko es vēlos,es atbildēju ka vēlos dzirdēt viņas vērtējumu par darba kvalitāti,atbilde mani atkal šokēja,kā tad es izteikšos par savu kolēgi,tāda lūk neatkarīga eksperte,nolēmu tālāk neiesaistīties ar šo komandu,apmierinājos ar trīs nagu pārtaisīšanu neiedziļinoties parējās problēmās.Lieki piebilst ka es uz šo salonu noteikti vairs neiešu,un no sirds iesaku to nedarīt arī citiem,būtu vēl daudz nianšu ko piebilst,bet laikam pietiks.

H