Kolonna Salon - cena

Biju krāsot matus frizētavā Kolonna, kas atrodas Galerijā Centrs. Pirms iešanas paskatījos mājas lapā cenas- matu krāsošana no 15-20 Ls. Piezvanīju uz frizētavu, vēlreiz jautāju cenu matu krāsošanai pusgariem matiem. Meistarīte pati atbildēja- 22 Ls. Vēlreiz pārjautāju, vai tā arī ir galējā cena, vai tajā ietilpst šis viss pakalpojums? Atbilde bija - jā. Rezultātā aizgāju, nokrāsoju matus vienā tonī, viss kā runāts, tikai pie maksāšanas cena bija jau 36Ls. Normāli tā par 14 Ls pa virsu. Čekā paskatījos, ka iesists ir matu krāsošana un veidošana 31 Ls (kaut gan teicu, ka man nevajag neko veidot, vienkārši izžāvēt) un plus vēl kaut kas zem nosaukuma pakalpojums par 1 Ls un pakalpojums par 4 Ls. Respektīvi- čekā iesitam ko gribam, tikai maksā. Es neko nesaku, katrs savam pakalpojumam var likt tādu cenu kādu vēlas, BET uzskatu, ka šādi, atvainojiet, čakarēt klientus vienkārši nav zolīdi. Uzskatu, ka tas ir negods tādam salonu tīklam kā Kolonna. Vai tiešām savādāk nevar nopelnīt kā tikai krāpjoties? Neejiet uz šīm frizētavām, ja nevēlaties nepatīkamus pārsteigumus.

I

L Liene 19.07.2011

Žēl ka tā notiek, bet nākošreiz lābāk jautāt par cenu jau atrodoties salonā un pirms krāsošanas.

1 111 19.07.2011

JA Tev vajadzēja tikai nokrāsot matus, tad varēji jau pati to mājās izdarīt.