www.sudzibas.lv Kolonna Neadekvātas cenas

Kolonna Salon - Neadekvātas cenas

Nekad neapmeklējiet frizētavas Kolonna! Ja vien negribat maksāt neadekvāti augstu cenu par neko.
Pēdējā laikā esmu bijusi divās Kolonnās - Molā un Spicē, un par katru no tām ir savs unikāls sūdzību stāsts, bet šoreiz uzrakstīšu par nepatīkamāko. Maza atkāpe - Kolonnas apmeklēju tikai tā iemesla dēļ, ka tās atrodas lielveikalos, pie kuriem var ērti nolikt auto.
Tātad, stāsts ir sekojošs - pēdējā Kolonna, kuru apmeklēju - Spicē. Bija tikai jāizbalina šķipsnas, bez griešanas, veidošanas. Cena cenrādī - maksimums 22 LVL. Uz frizieres jautājumu, vai matus veidot, es kā vienmēr teicu - nē, paldies, tikai izžāvējiet! Un pie kases man izsit čeku par summu 37 LVL!!! Kad prasīju atšifrēt cenu, izrādās, ka tā sastāv no šķipsnu balināšanas (paņemti maximālie 22 LVL, lai gan jābalina bija tikai saknes, nevis mati visā garumā), tad vēl 3 LVL par matu krāsu, vēl 1 LVL par kaut kādiem mistiskiem "materiāliem", par kuriem nekādus loģiskus skaidrojumus nesaņēmu, un pats interesantākais - 11 LVL par matu veidošanu!!! Lieki piebilst, ka tie 11 LVL pēc cenrāža bija maksimālie pozīcijā "matu veidošana"! Tanī bŗīdī laikam vajadzēja vēl strīdēties, bet es aiz šoka par tādu nekaunību vienkārši aizgāju prom, lai uzrakstītu savu pieredzi šeit.
Te nu ir jāpiebilst, ka Mola Kolonnā par šādu pašu pakalpojumu pēdējā reizē es samaksāju 26 LVL (šķipsnu balināšana pie saknēm + izžāvēšana), bet vēl vienā reizē pirms tam 31 LVL par šķipsnu balināšanu, žāvēšanu un vēl matu galu apgriešanu.
Es saprotu, ka Kolonna nav no lētajām frizētavām, bet skumji ir tas, ka tad, kad viņi ierauga maksātspējīgu personu, tad grib izspiest maksimumu... Protams, es neko neteiktu, ja par tiem 37 LVL es tiešām būtu saņēmusi superīgu pakalpojumu, bet tieši otrādi - mani apkalpoja friziere, kurai nebija pirmā svaiguma elpa (tā bija sestdiena - tātad friziere, acīmredzot, bija pēc-piektdienas vakara noskaņās...), viņa runāja krievu valodā, turklāt matu krāsu no matiem viņa mazgāja ārā 2 reizes - vienu reizi pakausi, un pēc tam pārējos matus... Turklāt vēl pielejot pilnas ausis ar ūdeni... Žēl, ka neatceros viņas vārdu, bet bija tāda ar īsiem, sarkaniem matiem...
Ceru, ka mana pieredze kādam palīdzēs izvēlēties labākas frizētavas par Kolonnu!!!

I ievinja 28.02.2012

Frizētavu Kolonna, kas atrodas Origo, apmeklēju jau ilgu laiku.Kad izvēlējos šo salonu administratore teica ka visi frizieri esot profesionāļi, uz to arī paļāvos, un līdz pēdejai apmeklējuma reizei vis bija kārtībā.Kā parasti piezvanīju, pieteicos uz sakņu krāsošanu.Friziere kuru redzēju tur pirmo reizi, nokrāsoja man pilnīgi dzeltenas saknes, pielēja pilnas acis ar ūdeni, un tā vietā lai mēģinātu labot situāciju, teica ka pati vainīga, vajagot iet visu laiku pie viena meistara.Biju šoka par šādu attieksmi, tik briesmīgi nebiju izskatījusies vēl nekad.Tā kā tam ka tur strādā vieni profesionāļi ticēt nevar, protams šī arī bija pēdējā reize kad apmeklēju šo salonu.

T Tami 20.06.2013

Цены в Kolonne в самом деле не адекватные. Столкнулась с этим сама в т.ц. Spice. За мистические "материалы", высушить волосы феном и пр. просят дополнительную плату, которую в самом начале НЕ озвучивают. Я не заплатила ту сумму, что они хотели, лишь по прескуранту и ушла. Более 7 лет прожила за границей, и знаю, что если остался не доволен услугой в ресторане, парикмахерской и т.д., не нужно устраивать скандалов, просто спокойно высказываешь своё мнение, платишь ту сумму, что считаешь нужным и забываешь про данное заведение.