www.sudzibas.lv Koklītes Neadekvāti viesmēļi

Kafeinīca, Koklītes Saulkrastos - Neadekvāti viesmēļi

Vakar 04.05.2016. ierazdamies Saulkrastu pludmalē,pie Kafejnīcas KOKLĪTES,trīs pieauguši un Seši mazie bērni,kad bijām izsaukuši nolēmām aiziet pusdienās pl:14.00 uz kafejnīcu KOKLĪTES kur pajautājam cik ilgi jāgaida? Atbildi saņēmām pēc 40min.vis būs gatavs. Nogaidījām 60min nolēmām pārjautāt cik vel ilgi?Nogaidījām 2.20min un nekā. Nolēmām doties uz citu ADEKVĀTU iestādi lai pabarotu bērnus.Bet KOKLĪTES viesmīlis "gan apsargs,gan jurists,gan LIELS ĪSTS VĪRS aptur 3 sievietes ar sešiem izsaukušiem bērniem". a/m un nelaiž no stāvvietas gan mūs gan citus kuri gribēja aizbraukt kopā ,gan tie kuri nolēma tomēr atbraukt uz NEADEKVĀTU VIETU pieprasot apmaksu par sulām ko izdzēra bērni gaidot savu pasūtījumu 2st.20min nolaižot šlagbaumu un vel noturēja 20min.Izsaukušus 6 BĒRNUS UN 3 PIEAUGUŠOS.
NEKAD TUR NESŪTIET ĒDIENU!!!

B Bīju Klients 05.05.2016

Ja es arī vakar tur biju,un redzēju šo situāciju no malas reāli neadekvāts viesmīlis viena sieviete sāka raudāt! Džekam paveicās ka nebija līdzi vīri............

J Jānis Baumis 05.05.2016

Diemžēl biju aculiecinieks šim murgam. Trīs sievietes un seši mazie bērni, kas skraidīja 2 stundas barā iekšā un mammām prasīja ēst. Bet oficiantes pat nemēģināja risināt situāciju. Kad sievietes kārtējo reizi paprasīja vai tomēr ēdiens tiks atnests, oficiante uzbļāva, ka tika sajaukti galdiņi un tikai tagad (pēc 2 st!.) tiks uzsākts cepšanas process. Es gan biju pārsteigts par to sieviešu izturību. Nezināju ka viņus arī apturēja. Tas gan varoņu darbs apturēt pēc 2 stundu ilgas gaidīšanas trīs sievietes un sešus mazos bērnus. Kauns kafejnīcai "Koklītes"

L Lietotajs241 05.05.2016

Vienmēr cik ir būts, vienmēr ir brīdināts par ilgo gaidīšanas laiku. Labi ir tur busy stundas, bet nu tas ir saprotams. Ja gribās ātri tad jādodās uz bistro tipa ēstuvi , kur Jums uzmetīs Jūsu kotleti 3 sekunžu laikā.
Var arī redzēt cik laba sūdzība rakstot no viena konta gan sūdzību gan komentāru. (Es arī tur biju..) Diezgan amizanti. Laikam tas liek justies labāk.. Diezgan apšaubāma sūdzība manuprāt.

J jūrniekss 05.05.2016

Ha ha atrada kur ar bērnien atnākt, šķūnis, vienmēr bijis šķūnis un apkalpošana atbilstoša. Es tikai uz Zap lounge.

D džulene 09.05.2016

Mātes dienā arī mēs devāmies uz Koklītēm. Laikam jau kopumā mums laimējās - gaidījām tikai 1,5h ( ēdienkartē - solīts 40 min.). Vieta, protams, ideāla - pašā jūras krastā, ēdiens garšīgs, cenas saprātīgas, viesmīles - jaukas. Taču kaut kas klibo ar apkalpošanas sistēmu vai arī virtuve nespēj paveikt apjomu. Tomēr, piemēram, auksto zupu varētu arī atnest bez gaidīšanas.
Viens variants - izmantot bāra pakalpojumus, nepasūtot neko. Protams, sezonā gan tur nav ko meklēt.

I Inese_S 09.05.2016

Vakar 08.05.2016 ar ģimeni apmeklējām kafejnīcu "Koklītes"!
Atnācu brīdī kad izgāja 2 neapmierinātas kompānijas, jo esot ilgi jāgaida. Taču draugu rekomendācijas dēļ palikām. Apkalpoja mūs jauns puisis. Puisis bija nedaudz satraucies, toties ar smaidu spēja visu paskaidrot, pabrīdināja, ka cilvēki ir ļoti daudz, tādēļ, jāgaida aptuveni pusotra līdz divas stundas, nolēmām pagaidīt. Puisis pats atnesa dzērienus, vēlreiz pabrīdināja, ka jāgaida ēdiens, ar smaidu viņam atbildējām, ka esam ar mieru. Bērni (2) ar tēti aizskrēja skraidīt pa jūru, bet es ar meitu palikām kafejnīcā. Pagāja aptuveni stunda, un tas pats puisis, tikpat smaidīgs, atnesa porcijas. Varu teikt, ka ēdiens šeit ir ĻOTI LABĀ kvalitātē. Gaļa līdz galam apcepta, viss garšoja ļoti labi, porcijas milzīgas. Bērni, es, vīrs palikām ļoti apmierināti, un ar pilniem vēderiem apmaksājām rēķinu. Maksājām gan pie sievietes aiz bāra, kura arī bija smaidīga, atsaucīga. Pieredze man noteikti ir tā labākā, brauksim vēl!
Un tiem kuri sūdzas par gaidīšanas laiku, viesmīļi brīdina, ka ir jāgaida. Tā ir pludmales kafejnīca, priekš viņu cenas, ēdiens vispār ir perfekts, atmosfēra arī.
Paldies Koklītēm,
Inese!

M madxxxka 30.08.2016

Pilnīgi piekrītu, kopš koklītēm nomainījās īpašnieks, tas tik tiešām ir kaut kāds šķūnis. Labā slava un atmiņas par kaitotājiem(Koklīšu kādreizējais īpašnieks, manuprāt, pats nodarbojās ar kaitbordu), puffiem,kas tur kādreiz bija, šūpuļtīkliem un bērnu laukumiņu palikušas no koklīšu pirmsākumiem. Tagad tur vairs nav atmosfēras. Pati esmu Zap Lounge apmeklētāja un silti iesaku visiem apmeklēt zapu..varbūt tur ir mazāk vietas un cenas arī nedaudz lielākas, bet tur ir mājīga un laba atmosfēra,kur tiešām gribas atgriezties!

C Chelsey 31.08.2016

Par to apturēšanu... Esmu izbrīnīta. Izbrīnīta par to, ka cilvēki iedomājas, ka dēļ ilgās gaidīšanas kā kompensāciju sev var paturēt naudu, kas bija jāsamaksā par bērnu sulām! Nopietni? Man ir bijis, kad ir ilgi jāgaida deserts, bet es tāpēc nepieļauju tik domu nesamaksāt par savu otro ēdienu. Bet ko gan var gribēt no cilvēka, kas no tiesas domā, ka pareizi rakstās "izsaukuši", nevis "izsalkuši" :D :D