www.sudzibas.lv Kntent Yukubers Nespēlē ar faniem

Kntent Yukubers - Nespēlē ar faniem

Skatots knentu jau ilgu laijcinu aktici čatjoju vina tiesraides laiva gribēēju ar vinu uzspēlet coutner-strike bet konetents nevēlejass ar mani spēelēt teica ka es nemak spēelēet un mani vins nepazīīist bet čatā es visu laik čatoju man ir gold nove 4 un gribas uzspelet kopa ar koncent.

D deniss13 25.02.2018

piekriitu tef armin33 man taa pat arii ir bijis vins ir loti skarbs un visu lkai sak lai dara kaut ko ar suni un shkiet ka vinjam ir kkas pret geijm! cerams ka so sudzib izskatis un vel visi varees spelet laiva man ari ir nova 4 uzspeeleejam kadraiz koapa koonter straik?

A Armin333 25.02.2018

pielieeac pie manis stem mans niks ir xArmy333Inx uzspeelesim riiit kopa varbuut kontentect arii gribees speelett ar mums riit

D deniss13 25.02.2018

lapi es tevji uzaicinaaju steimaa. jaa es gribeetu lai koncerts ar mums uzspeele kopa taja popfleshaa buutu kruti.
es eju 6b klasee

D dfaakyu 25.02.2018

piesekojat man instagram -

MalkasGriezeejs 25.02.2018

Taa pat vinnsh mani nennem speeleet pubga
saka ka esmu netiirs suns un suukaaju locekli

MalkasGriezeejs 25.02.2018

Taa pat vinnsh mani nennem speeleet pubga
saka ka esmu netiirs suns

Interneta Policija 25.02.2018

wtf?Cilvekam nav laika kapāt ar faniem un fans uzraksta sūdzību. ahahahahah Mirstu no smiekliem

A Armin333 26.02.2018

Ira lajks gan vis speeele ar kaut kadjem rendum players ar faniem neemaz. es gribeju vinam douneison eiro uztaisit nu vins nespeele ar fanemi

K Karklinspro1 25.02.2018

Wtf? Jus lohi cik tev gadi? Wtf tev lkm 5 ka ar kntent spelet gold nova? Un par to jaraksta sudziba omg daudzi jutuberi saka ta ja nesaprot jokus tad oke bet sudzibu uzrakstit? Akdd vnk ar manim ir daudzi yutuberi kuri ta pateikusi ari kntent bet es saprotu jokus vins nav tads wow jega bija likt sudzibu pa kaukadu sūdu? Ble kpc vinam jaspele ar tevi? Vins tevi nepazist. Vnk gribi telot kruto un pateikt draugiem eu draugi es speleju ar kntent cs go man butu poh

Interneta Policija 26.02.2018

WTF?Viņš vienkārši negrib uzreiz jau nav jāraksta sūdzība. :)

Dainis 26.02.2018

Analfabētu un činkstuļu paaudze..

Interneta Policija 26.02.2018

Piekrītu tev.

N Norbis12 04.03.2019

Man kantenrs lika laizit cissu un teica ka ieguushu moderatora statusu, piemeloja!

K Kotlets 05.03.2019

Tas resnais lops pat neredz savu diņķi, jāgera vēders priekšā, šaubos, ka ubagam ir vairāk kā 14 cm :D :D :D

K Kotlets 05.03.2019

Kurš normāls cilvēks vispār gribētu spēlēt ar to slimo vali? :D
Viņš ir salīdzinoši trash (pats gan iedomājas, ka ir baigi skillots, bet tajā pašā apexā aims ir kā garīgi atpalikušam sākumskolniekam)

Valoda arī kā zemniekam.