www.sudzibas.lv Elizabete klīnika dr Žanna Žukova/ pakalpojumu kvalitāte

Elizabete Klīnika - dr Žanna Žukova/ pakalpojumu kvalitāte

17.06. Ierados klinika ar lugumu konsultet jo bija diezgan ekstrema situacija ar gudribas zobu. Tika sanemts ieteikums raut ara, apsverot ari to, ka nakamaja diena jaceljo. Protam pati izlemu raut, neviens nespieda. Zykovas kundze prasija medmasai Inarai uztaisit rentgenu lai apskatitos saknes, medmasa atbildeja, ka nemakot. Gaja meklet kadu kas mak, izradas ka vienigais cilveks kas mak, esot aiznemts. Uz ko arste teica "labi, rausim bez rentgena". Es nemeginu teikt, ka uztaisot rentgenu gala iznakums butu savadaks, bet vai ta var uzvesties - pacienta prieksha?!Ok raujam, raujam sarezgiti jo zobs talu in dzili. Izraksta pretsapju, antibiotikas, kaur ari saka ka tie nav ipasi vajadzigi. Isuma - pec divam dienam paradas nenormalas sapes un tuska uz puse sejas. Eju uz neatliekamu palidzibu, vaigaa abscess, reetaa palicis materials ar medikamentiem, par kuru arste nav man pateikusi ne varda - vai tas bija kaut kada veida janem ara pasai, vai ari vienkarsi tas tika aiznemts. Tagad intravenozas antibiotikas un prieksa vaiga un smaganas griesana.Vardu sakot, arstes attieksme - "ka man sis darbs ir apnicis".Esmu loti loti vilusies.