www.sudzibas.lv Kilo.lv Pieredzējuši KRĀPNIEKI

Kilo.lv - Pieredzējuši KRĀPNIEKI

Vēlos visus kārtējo reizi brīdināt par krāpniekiem no Lietuvas, kas apkrāpj cilvēkus mājaslapā www.kilo.lvJa nezini, tad liekas ka tāds normāls piedāvājums, samaksā naudiņu, ne to mazāko summu, un iegūsti iespēju konsultēties ar speciālistiem un individuālu programmu, kā arī tavu rezultātu analīzi un individuālu pieeju. Protams Lietuvieši sevi parādīja "no labākās"puses :DŠī apņemšanās uzlabot veselību pārvērtās naudas izkrāpšanā :( Samaksāt samaksāju, bet programmu neieguvu. Veicot maksājumu reģistrējos ar savu e-pastu, ar kuru pēc tam vajadzēja ielogoties programma, ko nebija iespējams izdarīt, viņu sistēma, mani vienkārši atmeta atpakaļ. Itkā neīstais e-pasts. Lai gan uz to pat saņēmu visus autentifikācijas linkus, maksājuma apstiprināšanas e-pastus. Paši KILO pārstāvji par šo neliekas ne ziņas un vienkārši uzlikuši IGNORE manam e-pastam. Ja tas nav protams saistīts ar naudiņu - Pirms pāris dienām saņēmu e-pastu ar uzaicinājumu vēl piemaksāt, lai varētu turpināt programmu nākamo mēnesi. Es pat viņai piekļūt nevaru, kāds nākamais mēnesis!!!!!Naudiņu protams neviens no KILO puses negrib atgriezt un nekādu ziņu nedod, sazvanīt viņus vispār nevar. Vienkāršiem vārdiem sakot šī ir krāpniecība lielākajā apmērā. Tāpēc KILO.LV noteikti ir manā melnajā sarakstā un nekad nekad nekad vairs ar viņiem nekādos dealos neiesaistīšos.

O

A agagagagag 02.04.2015