Kilo.lv - krāpšana

Nopirku šo dārgo diētas programmu un beigās tikai naudu iztērēju NEKADU INDIVIDUALU pieeju nesaņēmu, diētas ietveros iztērēju diezgan daudz naudas līdzekļu, man bija jaed daudz jūras produktu, kas pamatīgi patukšoja manu maciņu. Tā pat arī poricijas bija tik maziņas un kaut cik normāli varēja paēst tikai 1reiz dienā, tā tikai apelsīnu vai greifrūktu drīkstēja uzgraust. sads ešanas ritms ir galīgi garām ja visu dienu strada. Pec programmas ir ari ieplanoti trennini , dazadi vingrinājumi, bet man pat šim neietika spēka. Šii ir drīzāķ badošanās programma. šadā ritmā neizsturēju pat paris nedelas un beigas pat nebiju nometusi svaru, nekada labuma nebija, tikkai nauda iztērēta

K kikii87 10.06.2014

Pilnīgas muļķības gan saki - ne jau joka pēc KILO tik veiksmīgi darbojas. Vadošais veselības industrijas uzņēmums Lietuvā. Kā jau latviešiem pierasts = nolikt visu un visus, kas ir labāks kā pašiem. Man draudzene tur trenējas, es arī papētīju programmu un redzēju, ka viss ir ok - nesaprotu arī, kur diletantus redzi. visi, kas strādā ir speciālisti ar savas nozares diplomiem. Nesaprotu, kas tā par naida kurināšanu.

Z zane_dega 10.06.2014

patiesībā kilo.lv pārdot internetā aizliegtus uztura bagātinātājus un visādus pulverus. lūk, tam ir pierādījumi http://www.kilo.lt/parduotuve – vēl viena maxima traģēdija, tikai šoreiz internetā.

M marta882 10.06.2014

NO VIŅU PROGRAMMAS TIKAI PIEŅĒMOS SVARĀ UN VIŅI VISPĀR NEATBILD, ĻOTI SLIKTA ATTIEKSME. PAR NAUDAS ATGRIEŠANU VISPĀR VARI AIZMIRST. ES SAKU - VIŅI JAU APKRĀPUŠI VISUS CILVĒKUS LIETUVĀ UN TAGAD DOMĀ NOSLAUKT LETIŅUS. TE VISS FORUMS PILNS LĪDZ ŪKAI AR NEAPMIERINĀTIEM CILVĒKIEM, KAS UZĶĒRUŠIES LIETUVĀ http://rekvizitai.vz.lt/imone/kilo_grupe/atsiliepimai/

UN kikii87 IR NOTEIKTI VIŅU PAKALPIŅŠ, VIŅI LIETUVAS FORUMOS MAINA VĀRDUS NO VIENA DATORA RAKSTA POZITĪVAS ATSAUKSMES, KAS VISS IR MELI. MĒS NEESAM AITAS, ES ATVAINOJOS!

L laivars_liep 10.06.2014

Es aŗī vīlos šai programmā.Gribēju uzkačāt muskuļus un palielināt muskuļu masu, bet pildot programmu sapratu, ka labāk būtu gājis uz sporta zāli. Tikai iztērēsju savu laiku un naudu. Visi tie vingrinājumi tāda basic līmenī.Spēju tos izpildīt pa 30 min bez nekādas piepūles, un viņi vēl to sauca par grūto trenninu. Un naudas atgiriešana kilo.lv vispār nav opcija, labāk par to aizmirst.

L Linda_S 18.06.2014

J jelenacka 19.06.2014

Nekādu tur labuma nav no tas kilo.lv programmas, tikai izkrāpta nauda un patērēts laiks. Labāk iesaku visiem pameigināt zaļās kafijas tabletītes, palīdzeja man nomest 4 kilogrammus. Ja, kas tieši šodien pēdējā akcijas diena http://www.veselibasfakti.lv/ - labu cenu var dabūt vēl.