Kilo.lv - KRĀPNIEKI

Vēlos visus brīdināt par Krāpniekiem interneta mājaslapā www.kilo.lv viņi itkā piedāvā notievināšanas un veselības padomus par to prasot 20 EUR mēnesi, komplektā ietilpst konsultācijas ar dietologu un profesionāliem treneriem kas ir lieli uzpūsti meli, un nezinu ko viņi tur stāsta par to individuālo attieksmi, pats sava nodaba ievērot visus diētas nosacījumus neviens pat nepievērš uzmanību tam, ka svars nesamazinās. Kad pajautā par iespējamo naudas atgriešanu cilvēks, kas atbild uz e-pastiem uzreiz paliek ļauns un nosodošs. Nu ko ja man nepatīk un es mēnesi nelietošu Jūsu programmu gribu savu naudiņu atpakaļ - normāla attieksme. Bet viņi tur gandrīz vai uztaisa tādu traci itkā būtu pasaules gals un vainu mani par to ka man nepatīk viņu programma, kā gan man viņa var patikt ja visi attēli ar produktiem kādus jāiegādājas ar Lietuviešu produkti un viss kas viņus interesē ir lai tu savu naudiņu patērē, nevis patiešām palīdz cilvēkiem samazināt lieko svaru.

M MLM 03.12.2014

Taisnība Kilo.lv izkrāpj naudu, atgriezst to jau pēc samaksāšanas vairs nav iespējams