www.sudzibas.lv kilo.lv diētas UZMANĪBU NEUZĶERIETIES UZ KILO!!!!!!

kilo.lv diētas - UZMANĪBU NEUZĶERIETIES UZ KILO!!!!!!

KRĀPŠANA INTERNETĀ! NEPĒRCIET to KILO notievēšanas un muskuļu uzskačāšanas programu. Viņi krāpj cilvēkus. Izpildot viņu piedāvātos vingrinājumus NAV IESPĒJAMS kļūt kā Lietuvas Tarzānam vai Švarcneigeram. Labāk meklējiet kādas citas iespējas vai vismaz citas programmas, jo šī patiešām nepalīdzēs jums ne grama nomest. Tos 20 EUR var iztērēt labāk. Es piemēram atradu labāku alterantīvo - zaļā kafija, supper effektīvi!! Nav gadiem ilgi vaigi sviedros jācenšas, lai kaut vai grammu nomestu. Un pievienojot vēl sporta zāli, vispār nekas labāks nevar būt. Uzlabojumus savā izskatā jau tagad varu redzēt. Neielaižieties ar KILO nekādos darījumus, naudu atpakaļ dabūt NAV IESPĒJAMS.

Z

L labaaa..... 02.07.2014

Mīļie cilvēki patiešām nepērciet šo KILO.lv diētu. Nekādu rezultātu nav ne pēc nedēļas ne pēc mēneša, kā jau iepriekš minēts tikai naudu iztērēsiet, es jums saku to no savas pieredzes. Līdz pēdējam brīdim ticēju, ka tomēr būs būs, kāds uzlabojums, bet nekā :(

Par to zaļo kafiju patiešām esmu daudz, ko dzirdējusi, bet mēģinājusi vēl neesmu. Laikam īstais laiks pienācis. Par šo internetā tik daudz labu atsauksmju un neizskatās, ka viņi varētu būt krāpnieki. Būs jāizmēģīna !

S Sandis 2 19.11.2017

Zaļā kafija ir galīgs mēsls un totālā krāpšana ,pilnīgi nedarbojas,mēs 4 cilvēki sapirkāmies lielu daudzumu to mēslu ,cītīgi rijām tās kapsulas un cerējām uz solīto brīnumu - loģiski nekādu labumu un izmaiņas svarā nesasniedzām ,dabūjām tikai vieglāku maciņu. Krāpnieki sadabūt viņu galus ciet lai iekrautu pa nekaunīgiem ģīmjiem un arī dabūt naudu atpakaļ protams arī nebija iespējams . Uzķērāmies kā riktīgi lohi. Uz tādiem jau taisa miljonus - uz visiem kam kaut kas sāp un gribas... Tas ir vairāk kā nožēlojami. Cik nojaušu nākošais lētticīgo ļautiņu uzmetiens ir peru sakne maca brīnumlīdzeklis veselības uzlabošanai...

S signesiga 02.07.2014

nav viegli notievēt

S signesiga 02.07.2014

nav viegli notievēt

V vecais! 06.08.2014

Krapnieki šie KILO ir viņu mērķis ir drīzāk aicināt cilvekus vairak pirkt Lietuvā ražotus produktus

P pecite122 08.10.2014

NAUDU NOZAGA SŪDZĒŠOS POLICIJAI. ADODIET MAN MANU NAUDU. KRĀPNIEKI UN MEĻI. NETICIET ŠIEM BLĒŽIEM. VISS PAR SVARA NOMESANU UN MOTIVĀCIJU IR VIENS LIELS FARŠŠŠŠŠ

M MLM 03.12.2014

KILO.LV ir krāpnieki !!!