Kerro Frizieris/ Barba Klagiša - Neprasme

Neiesaku apmeklēt frizētavu kerro, sevišķi frizieri-Barba Klagiša. Apņemas darīt darbus, par kuriem pašai nav sajēga. Pietrūkst izglītība, prasmes. Mati tiks sabojāti un izķēmoti. Padomju laika frizierskola nenodrošina spējas mūsdienu darbu izpildē. Cena kā kolonnā. Esiet uzmanīgi un cieniet sevi, apdomājiet labi pirms ļaujat sevi izspokot nolaistajā kerro.

I Ingus Skaistkalns 22.01.2017

Es pie minētās personas frizējos jau kādus pāris gadus. Man personīgi sūdzību nav nekādu.
Esmu vīrietis, varbūt tāpēc ir vienkāršāk safrizēt.
Par cenu spriest nemāku, jo neesmu bijis kolonā, bet teiksim klasiski būs virs 10 un zem 20.
Sūdzībā diemžēl nav minēts neviens konkrēts fakts, bet gan tikai emocionālais viedoklis, kas protams arī ir jāņem vērā. Tomēr - kas tad īsti nogāja greizi? Vai patiešām bija kāds palicis ar puspliku galvu vai vienkārši neapmierināja frizūra. Varbūt vajadzēja pievienot bildi ar frizūru?

Tāpēc attiecos pret šo sūdzību negatīvi.

B Bite 27.05.2019

Pilnīgas muļķības. Barba ir augstas klases meistare, mācās un apgūst visu jauno un aktuālo. Frizējos pie Barbas jau gadiem, esmu ļoti apmierināta. Mati veselīgi un griezums labs.