G"J MOTORS, KB LĪZINGS, KB BROKERI - Krāpšanās

Jauna Teh. apskate. Pārdodu uz nomaksu kapitāli atremontētu a/m ar rakstisku Diennakts Autorūpnīcas Nr. 1 garantiju. Pilna kap. remonta vēsture. Salons ķīmiski iztīrīts, ritošā daļa pārlasīta, virsbūve nav sarūsējusi, 5 ātrumi, melna, metālika. Iespējama nomaksa, bez banku starpniecības, kā pirmā iemaksa var būt jūsu vecā, sasistā, rezerves daļās vai lūžņos nododamā ar pārreģistrācijas problēmām, treilējamā a/m. Bezmaksas konsultācija, novērtēšana, treilēšana. Dokumntu noformēšana 1h. laikā. Izrakstīsim rēķ. uzziņu un apdrošināšanu. Klientu ērtībai strādājam 24h diennaktī, bez brīvdienām. Atrodamies Rīgā, Jūrkalnes iela 6 pirmā iemaksa no 300ls.
Pieņemam automašīnas bezmaksas komisijā, kā arī iespējama maiņa.

Tagad gan sludinājums portālā ir izmainīts un arī telefona Nr. ir mainīti.

Lūk, ar šādu vilinošu sludinājumu portālā www.ss.lv visas manas nedienas arī sākās.

Neuzķerieties uz vilinojašiem sludinājumiem, kurus izvieto šī firma. Viss sākās jau ar to, ka solītā mašīna, kas būšot gatava pēc nedēļas, tika dabūta tik pēc 3 nedēļām. Visu laiku bija atrunas, ka mašīna tiekot remontēta un klientam nevarot pārdot nesataisītu auto. Kad beidzot tika izdzirdēti tie vārdi, ka mašīna ir gatava un var braukt pakaļ, devos slēgt nomas maksas līgumu. Tā nu beidzot sēdos mašīnā un devos uz mājām. Līdz mājām tā arī netiku bez citu izpalīdzīgu šoferīšu palīdzības. Mašīnai pusstundas laikā radās gana daudz defektu, kas lika domāt, kā vispār oficiāli var tikt izieta TA. Kopš tās dienas tā arī ar auto vairs nav braukts, jo ir tādi defekti, kas varētu radīt avārijas situācijas uz ceļa. Firmas pārstāvji atbildēja, lai vedot, ka visu salabošot, jo ir tak garantija uz pusgadu, bet ja jau viņi 3 nedēļu laikā nevarēja salabot tos defektus, kurus teicās labojam, tad man vairs nebija nekāda uzticība šiem solījumiem. Arī garantijas līgumā ir tāds punkts, ka, ja nevarēs radušos problēmu novērst ar lietotām detaļā, tad tiks pirktas jaunas detaļas, par kurām man būs jāmaksā pašai. Varu minēt, ka lielākā atruna, kāpēc nevaru dabūt auto, bija saistībā ar lūku, tad gaida detaļas lūkai, tad meistaru, tad jau lūka tiekot taisīta. Rezultātā lūka tā arī nestrādā, jo noteikti, ka tur ir vajadzīgas jaunas detaļas un kam gan lieki pašiem tērēties, ja atvedīs uz garantiju un tad varēs vēl naudu par to paprasīt. Mašīnai stāvot pie mājas un nekur nebraucot, arī kvēlsveces nedarbojas kā nākas, un te jau nu arī lietotas nekādi neieliksi, atkal jāmaksā. Varu tik iedomāties, cik šādu defektu atklātos pusgada laikā, ja jau pirmajā dienā ir gana daudz. Uzrakstīju prasījuma pieteikumu, ka vēlos saņemt atpakaļ samaksāto naudu un lauzt nomas līgumu. Zvanot uz norādītās atbildīgās personas numuru, pēkšņi neviens vairs ne par ko nav atbildīgs un sūta tik viens pie otra, lai pieņemtu prasījuma pieteikumu. Prasījumu pieņēma un parakstīja birojā sieviete. Paejot 10 dienām nekādu atbildi nesaņēmām, zvanot uz norādītajiem numuriem, tika visu laiku atvienots telefons, piezvanot no viņiem nezināma numura, tomēr izdevās sazvanīt. Un tad sekoja teksts, ka viņš neko nezinot, nekas neesot saņemts utt. Tika teikts, ka došot parādu piedziņai, bet iemesla tam nav, jo viss līdz šim ir samaksāts. Pēkšņi vairs neviens neko nezin un nav ne par ko atbildīgs. Ir trīs firmas, kas šajā visā lietā figurē - SIA KB Līzings, SIA G&J Motors un SIA KB BROKERI.
Rakstīju uz Patērētāju Tiesību aizsardzības centru sūdzību, ka man netiek dota atbilde. Paldies viņiem, jo atbildi es sagaidīju š.g. 10. oktobrī, kur atkal runa grozās tik ap to, ka lai vedu un visi defekti tiks novērsti, vai arī ar mani tiek lauzts līgums, naudu atpakaļ man neatmaksās un mašīnai ir jābūt tādā braukšanas kārtībā kādā man tika nodota. Tiek visu laiku teikts, ka automašīna ir izgājusi TA ar vērtējumu 1 un transportlīdzeklim tika izsniegta atļauja piedalīties ceļu satiksmē. Manuprāt, ja es tajā pat dienā, kad dabūju mašīnu, būtu aizbraukusi uz CSDD, diez vai izietu TA. Un vēl pieprasa 150 Ls no manis par to, ka neesmu uzlikusi mašīnu uzskaitē 3 dienu laikā no līguma parakstīšanas un nomnieks nav kā automašīnas turētājs, kaut gan pati firma rēķina uzziņu priekš CSDD un pilnvaru ir uzrakstījusi pavisam uz citu cilvēku nevis uz mana vārda. Sanāk, ka viņi paši pārkāpj savas firmas noteikumus, izrakstot rēķina uzziņu ne uz mana vārda un vēl grib, lai es par to tagad maksāju. Sanāk tā, ka man ir jāturpina maksāt katru mēnesi pieklājīga summa, bet es ar automašīnu neko nevaru darīt, vienīgi izmantot kā dekorāciju pagalmā.
Mašīnai stāvot uz vietas paši par sevi rodas defekti – 17. oktobrī ieraudzīju to, ka man mašīnas aizmugurē ir 5cm ūdens peļķe, 18. oktobrī pa dienu ieslēdzās bremžu gaismas pašas par sevi un vienīgais veids, kā to varēja novērst, bija atvienot akumulatoru.
Zvanot uz dokumentos norādītajiem tālruņa Nr., sazvanīt vairs nav iespējams, jo adresāts visu laiku nav sasniedzams.

V

I inese 23.10.2010

labdien laudis, redzu ka ir vel cilvecins kas iekrita G&J MOTORS aki, man principa izgaja tapat ka seit rakstits, tapec piesaucu visus ko si firma apsnaca, apvienoties un kolektiva cela iesudzet tiesa, jo pa vienam tas ir diezgan broblematiski bet kad bus vairak iesniegumu tad ir realas izredzes to vinu aferu izbeigt un varbut pat iesedinat kurki.man pat draudeja tie kropli ar izrekinasanos ja neliksos miera un turpinasu atprasit naudu.Ja ir tada velme nolikt sos pie vietas tad gaidu jusu vestules uz savu inbox., Apvienojamies un rikojamies!

B brokeris 25.10.2010

Ārprats tas ir briesmīgi:(( Tiešām bēdīgs skats, tas pats kas lietaina laikā iet ar kājām:(Noteikti ir jācīnās!!!

E Eseseseseeseseses 25.10.2010

Mjaa, diezgan beediigi. Trakaakais tas, ka peries kaa vista pa pakulaam un kaut arii tev ir 120% taisniiba, nekur uz prieksu netiec, naudu atguut nevari un oficiaalos celus ejot vienalga paliec zaudeetaajos. Kaadreiz saadiem gadiijumiem bija badiitu kantori - pardod savu paraadu vinjiem, mazaak gan naudu sanemsi, bet vismaz daleeji paraadu atguusi, bandjugas aizies un izsitiis to, kas pienaakas..nezinu gan, vai tas veeljoprojaam eksisteee..

J Juris 31.10.2010

Negribu piekrist . Es ari nopirku automasinu KB Lizings . Man nekadas problemas viss ir ok .

V Vita 07.11.2010

Šeit jau neiet runa par piekrišanu vai nē. Es izstāstīju faktus kā tas viss bija un ir. Acīm redzamais runā pats par sevi. Prieks, ka kādam arī noveicas un viss ir ok. Iespējams, ka saskatīja iespēju šādi izrīkoties, jo mašīnu iegādājās sieviete.

E edmunds 21.11.2010

Vajag viņus tūplī izdragāt, lai funkcionāriem kaut kāds respeks pret tautu parādās. Izskatās ka BERTRĀNAM izsniegts visatļautības orderis.

E esunviss 27.12.2010

es ari nopirku mashinu no viniem un ari lidz majam neatbraucu. bet labi ka pats protu taisit mashinas un detalas tiem sudiem ir letas. sataisiju pats visu un nolemu viniem cakaret galvu ar maksajumiem un t.t.

J janis 12.01.2011

Es iekūlos lidzīga lieta ar šo kantori gadu atpakaļ. Samaksaju 300 ls pirmo iemaksu . Dabuju auto, bet nu kad apskatiju auto ta tuvak un kartigāk atklājas briesmu lietas ... kaut ari tiko iziet tehniska apskate.. ari ar atzīmi 1 par koroziju.
man jau liekas ka šis kantoris nelegālā ceļa dabun skati mašinam..
Gāja laiks un autīņš kā plīsa tā plīsa ..
Ka jau ari raksta autore mineja tika dota puss gada garantija.. To ari izmantoju, kad auto nopirma uz lauku ceļa atvilku lidz vinju servisam.. viņi atrestaureja nomirušo degvielas sūkni, pēc nedēļas tas atnirdzās atkal, atkal aizdzinu pie viņiem tad viņi man ielika sūkni no cita auto un ta ari nomira pec kadas nedeļas.. + beigas vel nācas samaksat 50 ls (jo suknis neietilpstot garantija). tad sapratu ka nau jegas ar tiem bleziem cinities un nopirku jaunu sukni. un ar sakostiem zobiem laicigi maksaju neadekvato meneša maksu par auto ..
nu esmu nomaksajis un pat nezinu ko ar to lūžnu kaudzi dara :(((

CILVĒKI NEUZĶERIETIES UZ ŠIEM KRĀPNIEKIEM.!!!

K krauklis 13.01.2011

muļķības, mašinas ir tiras un akurātas ar izietām apskatēm, slimības lapas pat var apskatit tāka visu viņi iet oficijāli, tas kad pērkot lietotu auto ir jāskatās un jāpārbauda tas būtu jazin ja to nav izdaŗijuši paši vainīgi neviens ar automātu nestāv blakus un neliek pirkt, ja nesi pārliesināts tad pasauc draugu vai no servisa spečuku un viss nevis pēctam baurot

E es 18.02.2011

ok, mēs ar cietušie - līgums jau tāds nekāds, bet... tajā brīdī ļoti bija vajadzīgs auto, līdz mājām netikām, bet līgums jau parakstīts :(, paņēma uz remontu, solīja pēc nedēļas beigu beigās ar lielu zvanīšanos un strīdēšanos dabūjām savu auto pēc mēneša, un nu vēl kaut kādi nepamatoti soda procenti jāsamaksā. To tā noteikti neatstāsim !!! Vai ir kāds mēģinājis sazināties ar Bez Tabu piemēram ? Ja nekādas jēgas ar viņiem strīdēties, tad kauna traips noteikti paliks... Domājām, nu kam negadās iegrābties tādā sūdā, bet ja kas tāds vairākiem gadījies !!! nu tad tur kaut kas nav kārtībā .

R Raimis 04.04.2011

Es tikai nesaprotu vienu-kaapeec neviens no tiem cilveekiem ko KB Iizings ir piekraapis ar Kasparu Bertanu priekshgalaa, nav griezies policijaa, vai ierosinaajis kriminaallietu!?Kaada jeega tam, ka jUUS te apmainaties ar savaam beedaam!Njemat tak un riikojaties vai pa vienam vai visi kopaa, jo tikai tad kautkas mainiisies.Taada sajuuta, ka Juus visi no vinja aidaaties!Nu taadaa gadiijumaa ir smiekliigs it viss ko te rakstat!!!Cik zinu -shis krutais darbonis turpina mieriigi darboties-dziivo Panorama Plaza divstaavu dziivoklii un turpat tajaa pat maajaa ir vinjam ofiss!!Ticat man-vinsh Juus visus uzskata par pilniigiem idiotiem un pat neiespringst, kameer Juus te beztolkaa suudzaties!!!

H Hemingvejs 08.04.2011

Es arī pirku tur auto, tas kas tirgo os auto jaunais gurķis tam ac ir jāuzsit, auto ir šausmīgos stāvokļos, tas ka parāda arī slimībaslapu nozīmē ka gudri vienkārši dara 1 reizē tipa iet bet atzīmē bišķi vienu gumiju, un lampiņu pēctam nomaina, un dzen atkal, un tipa iziet, es līdz mājām itkā tiku, bet no rīta izdzina eļļas un tt, remonts 80 rubļi nemaz neminēju viņiem par to.Viņa sieva kas sēž ofisā plazā juriste par standarta līgumu izkopēšanu no kompja paņem 100ls un ne kapeiku vairāk, lasiet līgumu ja ņemiet tur mainiet punktus, un neuzķeraties uz pvn ko jāmaksā itkā, bet nav jo neesat tak firma.Bet atkal citur nau kur paņemt bez bankas, vienīgi pie vef tilta onkam kantoris arī dod bez bankas bet lepnāki auto viņam ir ap 6000, pirmā iemaksa ap 1000 aptuveni.Varbūt kāds vēl zin kur dod auto normālus uz nomaksu?????

J janka 13.04.2011

ari es panemu no siem autinu! un varu tik piekrist ka tas ir apiseju kantoris! skate tika ieta mana klatbutne, bet uz reiz sapratu ka pa naudu! jo nevar oficjali iziet skati ja katra riepa savadaka un izputejam gofra caura! ari nesaskanas sanak ar masinas cenu sakuma viena liguma cita.

V Vita 01.05.2011

Lieta jau ir taada, ka viens reaali neko nevar pieraadiit, bet kad esmu rakstiijusi vairaakiem cietushajiem, par iespeeju apvienoties un riikoties, tad neviens pat nav atbildeejis noliedzoshi vai apstiprinoshi. esmu runaajusi gan ar policiju, gan jurisitem un vinji visi kaa viens saka, ka ir visiem jaasalasaas kopaa un tad uz prokuratuuru. a pa vienam nu var kaut kaadas paarbaudes uzsuutiit utt, bet kaa zinaam, tad atzinumu "viss shajaa firmaa kaartiibaa", par naudu arii var nopirkt. es vinjiem samaksaaju tik tos 100Ls vienu meenesi, jo sapratu, ka savaadaak vinji mani vispaar ignorees, un taa arii bija. peec tam pashi saaka intereseeties par mani.pat Pateereetaaju Tiesiibu Aizsardziibas centrs peec 5 meeneshiem uzrakstiija atzinumu, ka diemzheel firma vinjus vispaar ignoree un vinji neko nevar dariit. viss jau muusu valstii tomeer noklemmeejas ar muusu forsho likumdoshanu, kur parasto iedziivotaaju neviens neaizstaav un taadi kaa Bertaans var briivi tik riikoties taalaak. un sliktaakais jau ir tas, ka paarbaudot firmas finansiaalo pusi, tur nekaa nav, firmai ir tikai saakuma kapitaals tie 2000 Ls un tas ir viss. un ja ir shaadi, tad kur ir probleema, kaa iedod tiesaa, aizklapeet ciet un atveert naakamo, kaa tas jau ir bijis entaas reizes. nu tad taa, luudzu uz priekshu ljaudis ar idejaam, ziniet, kaa muusu laikos saka "varbuut kaadam ir sakari"

V Vita 01.05.2011

Bankas parādnieki Siguldā izdemolē atņemtu mājokli

bet kas tajā mājā dzīvoja? Latvijas Vēstnesis saka:

Firma: sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HANZA BROKERU ĪPAŠUMI"

Adrese: Rīgas rajons, Siguldas novads, Sigulda, Strēlnieku iela 55

Parakstītais pamatkapitāls: 2000 Ls

Apmaksātais pamatkapitāls: 2000 Ls

Valde: Bertāns Kaspars, Rīga, Tallinas iela 92-9, valdes priekšsēdētājs, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi; Sausā Ilze, Rīga, Tallinas iela 92-9, valdes loceklis, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi

Revidents: Sausais Jānis, Alūksne, Latgales iela 15

Publikācijas Nr.: KMR00004350350048.

luuk atradu veel shaadu rakstu par shiem darbonjiem vveselas gjimenes apjomaa :) tur no bankas puses ir ierosinaata kriminaallieta.
taadaa plashaa amplituudaa vinji darbojas :)

G gatis 24.08.2011

KB Līzings tirgo miskastes, tik drausmīgā stāvoklī auto no Vācijas, tad labāk vietējās pirkt un cenas arī kosmiskas un pie cenas kosmiskās vel procenti mēneša, tad cik beigās jūs samaksāsiet par šo autiņu, 1700ls, Audi 80 1993 gada, braucamais B4 nobraukums 270000km, nevis kā reklāmā raksta 170000km un vel arī procenti mēneša viss tādā garā tik apčakarēt darba tautu kurai jau tā grūti iet, uzmanīgi un viņu trikiem un mānekļiem, neesat muļķi.

G gatis 24.08.2011

A antons 25.08.2011

es gan atradu tadu juristu kad pietika ar vinja zvanu un nauda man bij atpakal atskaitita.

A artis 22.02.2012

Es no taas firmas iziireeju masiinu, meenesi staastiija man pasakas par to ka ir parskaitiijusi naudu, pec meenesa man pateica ka neesu atstaajis masiina bendziinu taapeec novilksot man desmit latus, tas nekas ka es to masiinu stuumu uz bendziintanku, bet tagad irtaada lieta ka neviens par to nav atbildiigs, viens ir straadnieks, otrs nodalas vadiitaajs, tresais graamatvedis un neviens neko nezina, kad uzdod jautaajumu kurs zina tad nomet klausuli.Neiesaistieties ar tie vanskariem un bleeziem, neatlaujiet viniem panemt juusu gruuti nopelniito naudu.

M mimuks 08.10.2012

Pirms trīs mēnešiem sazinājos caur e-pastu ar KB lizingu, man tika solīts dzeltens golfs tikko no vaacijas, sanjeemaam nenosakaamas kraasas golfu ar ruusas caurumiem duures lielumā, kad prasījām kur mūsu mashīna, vīrietis kas slikti pārzināja latviešu valodu atbildēja, ka viņi ar rezervēcijām nenodarbojas, bet ja mēs vēlamies viņiem ir vēl pāris mašīnas piedāvājumā. Aizbraucām uz viņu kantori, kur stāvlaukumā stāvēja tieši tādā pašā stāvoklī vēl pāris mašīnas, tā ka pulkstens bija 1:00 naktii nebija citu variantu, jo mājās vajadzēja nokļūt. Mašīna protams noplīsa neilgi pēc tam, prasījm naudu atpakaļ, ar lielām grūtībām dabūjām vismaz to, kas bija atlicis par neizmantotajām dienām, drošības naudu teicās, ka pēc 4 nedēļām atskaitīs atpakaļ kontaa, nu jau kā trīs mēneši pagājuši, vēl neko neesmu saņēmusi, nummurs uz ko jāzvana neatbild!