Kāzu vadītāja/muzikante Inga Fogele - Izkrāpj naudu

Nekad neiesaku ņemt Ingu Fogeli, kā kāzu muzikanti vai vadītāju Ingu Fogeli.
Sasolīs Jums nezinkādus kalnus,paņems avansu un nozudīs. Beigās vēl piebildīs, ka tas tik pirms kāzu stress un tik pat viegli izgaisīs ar visu naudu.
Cerams, ka uz šīs krāpnieces grābekļa neuzkāpsiet.

J Jankelis18 16.01.2015

Nomā automašīnas un nemēdz maksāt par nomu!
Kavē nomas maksu un tad vispar nozūd!
Neiesaku sadarboties ar šo personu!!!

I Inga Fogele 31.01.2016

Kaut kāds sviests! Cik man zināms, tad auto nomā ar priekšapmaksu! Nu jūs, cilvēki, mazliet jau šaujat pār strīpu! Un, ja klients atsaka balli, kad jau puse darba ir padarīta, rokas nauda netfrižas! Tas pat pie auto tirdznievības strādā! Pateicoties šim portālam, vairs rokas naudu neńemu!

J Jānisberzins777 01.02.2016

Man arī naudu izkrāpa!!! paņēmu kā pasākumu vadītāju, bet nozuda ar visu avansu, rakstīju arī iesniegumu policijai.

I Inga Fogele 12.02.2016

Jums, cilvēki, laikam patīk rakstīt visādas muļķības. Avansus vispār neņemu, principiāli. Jāni Bērziņ, Jūs nepazīstu, bet, ja jums kāds zobs uz mani, rakstiet privāti!