www.sudzibas.lv kāzu salons abi divi/ Beautiful day drausmīga attieksme pret klientiem

kāzu salons abi divi/ Beautiful day - drausmīga attieksme pret klientiem

Meklējot kāzu kleitu iegāju abos salonos, kas patiesībā jau ir viens un tas pats. Pirmajā salonā kas bija Beautiful day pārdevēja konsultante norādīja ka šobrīd ir aizņemta un nav laika mūs apkalpot. Otrajā salonā Abi divi attieksme bija vēl drausmīgāka konsultante nepasakot labdien turpināja kārtot kleitas. Uz manu jautājumu vai viņa mani apkalpos teica ka ir aizņemta (ar kleitu kārtošanu laikam, salonā neviena vairs nebija) un teica lai kleitas skatos pati. Turklāt viss bija izteikts tā it kā es viņai traucējot un manis apkalpošana nav viņas darbs. Pēc šiem vārdiem nemaz negribēju tur neko mērīt aizgāju uz blakus salonu un nopirku fantastisku kleitu. Paldies salonu apkalpojošam personālam ka mani "atšuva" un es tik ātri atradu savu sapņu kleitu... citā salonā! :)

H

L lēdija77 27.01.2015

Viņi tak tieši facebook meklē pārdevēju, nabaga salons, jau apdirsts, labais!:-)