Katoļu Kūrija - Reiderisms

Ķesteris no Valmieras Lauris Malnačš ir krāpnieks un zaglis .Melīgs cilveks ,kas piesedzas ar dievu,bet doma tikai par mantu un naudu,sava šefa Zbigņeva karatista paspārne un ar viņa svētību .

R renova 08.05.2015

Piekrītu par 100%, izdarīs visu tikai, lai gūtu naudu un tad jau vispār nav svarīgi nekādi svētie baušļi vai to ievērošana. Atņems otram piederošas mantas un paziņos, ka tās ir viņa!

B bukina 01.09.2020

Kauns un negods katoļu Baznīcai- L. Malnačs, kurš ir psihiski un garīgi slims, un cenšās ar varasdarbu metodēm un agresiju ietekmēt un graut gan mazus bērnus, gan pieaugušus cilvēkus gadu no gada.30. augustā esot afekta stāvoklī ar savu nelīdzsvaroto un slimo uzvedību rādīja traka cilvēka piemēru, kuru vēroja daudz cilvēki.Brīdinājums visiem jau laicīgi- netuvojaties un neiesaistaties ar šo cilvēku nekādās attiecībās, jo tas var izkropļot gan jūsu dzīvi, gan jūsu bērnu dzīvi, ka nemaz nemanīsiet!Viņam ir nopietnas veselības problēmas, jo šie uzvedības traucējumi parādās atkārtoti.Paldies par sapratni!