AtrisinātaKarpu dīķis Kastos - Krāpšana

Kastos karpu dīkis nau samaksājis par padarīto darbu. Tika nolīgti strādnieki nojumju izveidei pēc projekta.Pēc darba veikšanas netika samaksāts atrunājoties ka itka nesot pareizi uzbūvēts. Tajā pašā laikā šajas nojumēs uzturas cilvēki. Tā ir ļoti nepatīkama sajūta kad nesamaksā par padarīto darbu. Esmu sapratis vienu lietu nevar strādāt bez darba līguma, jo ja nau līguma tad nevar pierādit ka esi strādājis konkrētajā vietā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Edgars 808 25.08.2016

Izrādījās ka karpu dīķis Kastos nu vainīgs jo vis tika samaksāts vienam no darbinieku kurš nesamaksāja pārējiem lūdz izdzēsiet so sūdzību jo sanāca pārpratums.

E

T Tong Po 26.08.2016

Labi, algu tev samaksāja, bet pēc tevis rakstītā, ar nodokļu maksāšanu tur joprojām ir problēmas? Jeb arī to atrisināja, pēc tavas sūdzības?
Nu un tevis minētā dīķa kvalitāte arī joprojām pārbaudāma, vai ne? :D
Mjā... tā ir kad skrien bļaudams pa pasauli un samazgas liedams, neizdarot to minimālo - nesazinoties ar savu darbu pasūtītāju pa tiešo un neizrunājot lietu. Piebļāvies, samazgas salēji un tagad, izrādās, ka tavu darbu pasūtītājs palicis bez vainas vainīgs.