" Karot" pret Jums— pagaidām netajsimies!?? - LR-Pilsoņu nabadzīga apkalpe.

Dievs lai pasargā - mūsu visus tautiešus, no tāda lr " prezidenta kunga", —kā mūsu.. !? Leļļe-!? Kurš apstiprināja šo lēmumu - pret tautiešu izvelēto, — (nu jau - otro reizi) ... Pret tautas velmi! Apnika, jau visiem! Kas, tas pa vīrieti, - kurš netur savu vārdu, pie zvēriestības? Pat, - Terēze Meijas kundze - ceņšās izpildīt savu pienākumu—pa Anglijas tautu vēlēto — (diem žēl - bet, tā ir mana pērson doma) , - bet arī vienreiz jāizklausās visu mūsu tautiešu domas un velmi! Tauta—tā ir viss! Un viņu ir vairākums! Paldies - pa sapratni! Tehnisko zinātņu dakt. - Ojārs.

A. god. "Tehnisko zinātņu dakt. - Ojārs"! Lūgums steidzami atgriezties palātā pie Napoleona Bonaparta un PSKP generālsekretāra J.V.Staļina, lai saņemtu zāles. Pretējā gadījumā tās tiks ievadītas piespiedu kārtā! RPNS personāls.

RAMONA👀 21.02.2019

Nezināju, ka viņiem tur ir datori, telefoni pieejami

A Arturs Berzins 23.02.2019

Kas tevi meslu klausisies? tads jautrais analitikis ir mistkastee bazams