www.sudzibas.lv Karlson Attieksme pret berniem

Karlson - Attieksme pret berniem

Milie vecaki. ipawi jaunakas grupas vecaki. jums nav ne jausmas kadiem monstriem jus atstajat savus bernus. es varetu sarakstiit atruma 5 iemeslus kapec jusu berni ir sliktu pedagogu rokas, un ari aukliwu. tatad, grupa ir ap 20 berniem, maziem, kuri isti nemak izteikties.Saksim ar podiniem. grupina uz 20 berniem ir 8 podini. ta nedriks buut, kur skataas atbildigas institucijas. grupinas kur iet latviewu berni macibu materiali ir krievu valoda. Pats trakaakais, auklites un audzinatasjas vada nodarbiibu ar briesmigu sejas izteiksmi, berni no taa jau baidaas. vinas uz berniem nesmaida. Ja jusu bernam bus milmantina un ja ta trauces audzinatajam , vinas viniem atnems, berni , reali sak histeriski raudat. un kas notiek talak, berns tiek purinats. Maniem pieradijumiem ir tikai vardi, bet ja ieliktu slepeno kameru, jums mati stavus saceltos. Salaustas mantinas ar asiem galiem un daudz siku detalu pilna grupina. mikstas mantinas netriras. grida 100 gai nesukta.... Vai man turpinat?:(

K klients111 26.09.2012

Sveiki.
Mama444, kur jūs dabūjat šo informāciju?
Mūsu pirmā pieredze nebija tik laba. Mēs sākām iet bērnudārzā vasarā. Dārzs pārsteigts ar to, ka nauda savākta pat uz tualetas (!) papiru. Pēc pirmās dienas bērnudārzā, vakarā bērns bija ļoti slēgts un negribēja neko darīt. Pēdējo 2 nedēļu laikā, katru dienu bērns vairāk no rīta negribēja iet uz dārzu. Redzot ēku - sāka raudāt. pēc 2 nedēļām, mēs esam nolēmuši algot auklīti mājās, lai netraumet vairāk bērnu. Tad mana draudzene ieteica bērnudārzu, kur viņa noved savus 2 bērnus.
Bērnudārzā Karlesons (tikai bez gramatikas kļūdām) mēs esam ienākuši grupā otrajā nedēļā septembrī. Persanals pārsteigts attiecības. Katra diena sākas ar smaidu un "Labrīt". Adoptacijas process gāja ātri un viegli. Pēc pirmās dienas bērns sāka dalīties ar mani viņa iespaidumuss par grupu, un sāka ka viņš gribēja iet tur vēlreiz. Nedēļu vēlāk (pēc sarunas ar bērnu), es varu secināt - mēs esam ļoti laimīgi, ka mēs vienkārši aiziejam uz grupu, kur strāda persanals kas attīsta manu bērnu, ne tikai garīgi, bet arī mēģina atvērt to jaunradi. Kad es atvedu bērnu no rīta grupā, es skatos uz telpas tīrību. Rotaļlietas tīras, grīdas ir samazgātas, paklājs vienmēr ir tīrs, svaigs gaiss..Kad es saku savam bērnam par bērnudarzu - bērnā uz sejas smaids.
Un kam man ticēt? Savam bērnam, kurš bija tur katru dienu, vai jūms? Atbilde ir acīmredzama.

S S.A. 26.09.2012

Labvakar! Manī sauc Svetlana Andersone. Es esmu PII Karlson vadītāja.
Gribu teikt, ka bērnudārzs KARLSON ir mans lepnums un mana radība un laba reputācija ir pelnīta ar ilgiem gadiem cēntīgi strādājot.
Cien. mamma444, cilvēki, kurus Jūs saucat par "monstriem" ir augsti kvalificēti un visiem ir augstākā pedagoģiska izglītība un citos valsts bērnudārzos tas ir retums! Visi atbilst normatīviem un manām prasībām. PII Karlson strādā jau 13 gadus un grūti iedomāties, kā simtiem cilvēkiem uztīcējuši un joprojām uztic, pēc Jūsu vārdiem tadām sliktājām bērnudārzam, savu visdārgāko - savus bērnus!
Par bērnu vietām grupiņās - cik es saprotu iet runa par PII "Karlson" Juglas filiāli, jo Vālodzēs grupiņās ir ap 10 bērniem katrajā, tātad, Juglas filiālē ir 6 valsts grupiņas, kuras mēs izveidojam, vinnējot konkursa kārtu. Tātad, ticot Jūsu vārdiem, sanāk ka Izglītības ministrijas departaments izvēlējās mūs tāpēc, ka, pie mums strādā monstri, visur ir netīrumi, viss ir vecs un salauzts un ēka ir neatbilstoša, lai tur varētu uzturēt bērnus. Lai Jūs zinātu, pēc normatīviem un līguma, pēc saraksta katrā grupiņā ir 27 bērnu vietas.
Tēmu par podiem atstāšu bez komentāriemm gan jau, ka Jūs diez vai redzējāt bērnu tualetes!Un arī Jūsu zināšanai - trīsgadnieki jau gandrīz visi iet uz lieliem podiem.
Man prasās jautājums - no kurienes Jums ir zinams, kā notiek nodarbības ar bērniem???
Jo nodarbības laikā vecāki jau sen ir prom un grupiņās ir tikai bērni, audzinātāja un skolotāja palīgi. Diez vai Jūs atbildēsiet uz šo jautājumu, jo manuprāt Jūs pat nemaz neesat mūsu mammiņa, bet cilvēks, kuram pēc sarunām atteicām auklītes amatām pēc saviem iemesliem. Ja, pēdējā laikā mēs meklējām adekvātu, labsirsnīgu, bērnus mīļošu ar latviešu un krievu valodas zināšanām, cilvēciņu auklītes amatam.
Būtu godīgi ja Jūs tomēr pateiktu šeit, kas Jūs esat lai Jūs varētu atbildēt uz maniem jautājumiem.
Liels paldies tiem vecākiem, kuriem nav vienalga, ko raksta par mūsu dārziņu, kuri piezvanījuši man un pastāstījuši par, šo sludinājumu.
Viesiem labu dienu!
Ar cieņu, Svetlana Andersone
PII "Karlson" vadītāja

M mamma88 13.03.2016

Labdien Svetlana, man prieks ka bērnudārzs ir Jūsu lepnums, bet par Vālodzēm varu teikt tikai vienu, tās ir briesmas, nevis dārziņš. Audzinātājām varbūt arī ir augsti kvalificēti, bet latviešu valodā viņas tik ļoti slikti runā, ka tas ir ārprāts. Es saprotu, ka bērniem kas ir jaunāki par 2 gadiem, viņi vēl nerunā īsti, bet lielākajiem bērniem, kā lai viņi iemācās runāt latviski, ka tur nepārtraukti visi runā krievu valodā vai arī tik kroplīgā latviešu. Esmu smagi vīlusies, cerēju ka privātajā BD būs pavisam cita attieksme pret bērniem, bet ļoti stipri kļūdījos.

L l.v. 26.10.2016

Jebkurā valsts bērnudārzā strādājošam pedagogam ir jābūt un arī ir attiecīgā izglītība, kas ļauj viņam veikt savu darbu. Pirms rakstāt, ka lielākajā daļā valsts bērnudārzu pedagogiem nav izgītība ieteiktu izpētīt situāciju mūsu valstī

M mamma88 26.10.2016

Mazliet smaids uz lūpām, varbūt vēlreiz izlasiet vai palūdziet, kādam iztulkot rakstīto. Jo nevienā teikumā es nepieminēju ka lielākajā daļā valsts BD pedagogiem nav izglītības!!! Es runāju tieši par Jūsu BD Vālodzēs, kur audzinātājas ļoti slikti runā latviešu valodā. Vienīgais cilvēks, kas tur labi runā latviešu valodā ir Daina.
Labi ka mēs esam sagaidījuši savu rindu valsts BD, kur tiešām bērnam var redzēt progresu valodā. (plašāki teikumi, vārdu krājums lielāks utt). Novēlu Jums veiksmi turpmākajā darbībā, bet ieteikums tomēr varbūt apmeklējat latviešu valodas kursus!

M Marina Mazurenko 19.03.2022

Bērnudārzs Karlsons tiešām visbriesmīgākais bērnu dārzs Rīgā .

Minesota 26.09.2012

Es neticu sūdzības autorei!!!

M mazulish 27.09.2012

Mana meitiņa Kate apmeklē šo pirmsskolas izglītības iestādi jau otro gadu, tā kā iestādes darbību esmu jau iepazinusi no pirmās dienas, kad atvērās Karlson+ filiāle Juglā Krīgermuižas ielā. Gribētu teikt šai māmiņai, lai priecājas un noveertee to, ka bērns atrodas tik labās un gādīgās rokās, šajā iestādē strādā tikai labākās audzinātājas un auklītes, jo, cepuri nost, vadītāja Svetlana pati pārbauda jauno kadru un zaļo gaismu dod tikai tādam, kas apmierina viņas diezgan augstos standartus.
Milzīgu paldies gribētu pateikt visiem bērnudārza darbiniekiem par to, ka mans bērns nāk mājās priecīgs, laimīgs un apmierināts un gaida katru nākamo dienu, kad varēs atkal doties pie saviem draugiem. Mūsu audzinātāja Lolita ir pati labākā pasaulē un mēs katru vakaru varam pateikties Dieviņam, ka viņa ir ienākusi mūsu, un īpaši meitiņas dzīvē. Un gribētu vēl piebilst- man pašai ir augstākā pedagoģiskā izglītība un 10 gadu pedagoģiskais stāžš, tādēļ savu viedokli un pārliecību, kašī ir viena no labākajām izglītības iestādēm varu pamatot vēl un vēl, bet paliksim pie cilvēciskajiem aspektiem- mans bērns ir laimīgs un tas ir galvenais :)
māmiņ 444, ņemiet savu bērniņu ārā no Jūms tik netīkamas iestādes un turiet mājās, bet žūlti gāzt un neslavu celt nevajag... dzīvē viss nāk atpakaļ... ceru, ka Jums viss būs kārtībā un veselību jūsu mazulītim:)
Ar cieņu Inga

A A_D 27.09.2012

Sūdzības autorei - mamma444, publisks FUI!!! Pilnīgas muļķības sarakstījusi.

Mans bērns šajā b/d iet jau divus gadus, iet ar lielu prieku! Auklīte mums ir pati mīļākā un audzinātājas ir zinošas, jaukas, saprotošas, nekad neesmu dzirdējusi, ka kāda paceltu balsi vai purinātu bērnu. Telpas tīras, ar mantām viss kārtībā.
B/d iet gan latviešu, gan krievu bērniņi, attiecīgi auklītes/audzinātājas ir gan latviešu, gan krievu valodā runājošas. Es personīgi to uzskatu kā BONUSU. Bērns saprot un runā jau divās valodās, kolosāli!
Bērniem ir atļauts ņemt savas mīļmantiņas, neviens tās nost neņem.
Manam bērnam tur patīk! No rītiem iet ar prieku un vakarā stāsta ar ko spēlējies, ko ir ēdis, ko zīmējis, veidojis, kā dancojis, viss ir SUPER!

R Reflex 27.09.2012

Spriežot pēc sastādītā teksta, izskatās ka kādam ir jaatgriežas skolas solā uzlabot pareizrakstību!Un ja ir tā kā Svetlana raksta, tad cepums viņai ka kaut ko tādu nepaņēma darbā!!!Mana meitiņa arī otro gadu jau aizgāja darziņā un ar tādu prieku par audzinātājām, auklītēm runā!pat kad saslimaam, bērns dikti raudāja ka nevar iet uz dārziņu!Tas jau ir pirmais rādītājs ka bērnam tur patīk!katru otro dienu viņa mājās dzied kādu jaunu dziesmu ko ir grupiņā iemācijušies.Par krievu valodu!-Mūsu grupiņā arī ir daži krievu bērni, saprotās visi ideāli, mūsējā jau sāk pamazām runāt krieviski!mani tas tikai priecē, jo vairāk bērns valodas zinās jo labāk!!!Un ja tas bērnu dārzs būtu tik slikts tad tās ''biezās'' mammas un tēti kas tur brauc ar Land Cruiseriem, Range Roveriem un Lexusiem jau sen būtu bērnus izņemuši!!Autoram izsaku līdzjūtību par garlaicīgo ikdienu...Paldies Svetlanai un Grupiņas ''Mārītes'' personālam par to ka padara mūsu bērnu ikdienu interesantāku un krāsaināku!

Z zaptesburka 28.09.2012

Reflex, būsim godīgi, lai gan tas nebūt neattiecas uz tēmu un neko nenozīmē, bet - vissliktākā pareizrakstība šeit ir S.A.
Ar šīm visām labajām atsauksmēm šī "sūdzība" beigu beigās tomēr iznākusi kā reklāma bērnu dārzam. Bet nevar jau droši zināt, - varbūt sūdzības autorei tiešām ir ļoti jūtīgs bērns ar kaut kādām problēmām, kas bērnu dārzā jutās slikti. Vienkārši ir bērni, kam ir grūtības pierast pie jebkura bērnu dārza, bet šeit mamma to nav sapratusi, un vaino darbiniekus.

M mazulish 28.09.2012

Runa jau nav par pareizrakstību, kas sūdzībā tiešām ir zem katras kritikas, un jūtīgu bērnu, bet klaju iestādes apmelošanu. Es pat šaubos, šai mammai 444 patiešām ir bērns, kurš apmeklē konkrēto bērnu dārzu-skaidri redzams, ka tā ir vēlme ieriebt... un tas, ka sanaakusi ir tikai laba reklaama noraada tikai to, ka vecaaki un tajā skaitā arī es, ir gatavi aizstāvēt savu bērnu otrās mājas.
Un ja jau ir tika apzinīga mamma, ka ir laiks tik ļoti rūpēties par citu bērnu drošību, ved savu auklējumu uz šādu "monstru"iestādi???????

K kovalevcik 29.09.2012

Добрый вечер.Я тоже, прочитав жалобу на наш любимый садик, не могу не высказать и своё мнение.Я в корне не согласна, особенно уж про монстров педагогов и нянечек. Я мама девочки из группы vaverite-так вот не побоюсь пафосных слов мы просто молимся на наших вторых мам-у нас такие нянечки и педагог прям с большой буквы.Моя доченька ходит в сад с удовольствием, дома постоянно играя в сад и все куклы любимые у неё названы именами еёё нянечек и воспитателя.если мы болеем, то лекарство пьём только после присказки, что в садик быстреепопадём и ротик открывается.Ну разве может человечек искренне радоватся встречи со своими нянечками, если ему там плохо?Ну и сколько раз была свидетелем, как следит за детками и сама хозяйка, делая замечания, если у ребёнка не по погоде шапочка завязана, не поел, плачетЮне расчёсан красивенько и так далее, то есть не равнодушна к каждому ребёнку и "сдирает все шкуры" со своих работников, если что то не так с деточками или в группе.а уж как часто убирается группа, так вообще слов нет.Ребёнок у меня сыт, доволен, красиво заплетён и иногда плачет, еслия её ...забираю домой. ТАК, что это всё бред.Дорогие наши Оля, Катя и Лена МЫ ВАС ЛЮБИМ ЗА ВАС ТРУД, ТЕРПЕНИЯ ВАМ И ЗДОРОВЬЯ.СПАСИБО ВАМ ЗА НАШИХ ДЕТОК.

A AHKmamma 01.10.2012

Mans bērns arī jau otro gadu iet šajā bērnudārzā, grupiņā "Mārītes", un esam sajūsmā. Ja iepriekš Juglā gājām citā dārziņā, kur bērns visu laiku slimoja, gāja ar histēriju un noslēdzās sevi, tad tagad bērna slimošana ir beigusies, viņš iet ar prieku un šogad pa mēnesi ir tik daudz jau iemācījies un jūtami uzlabojumi attīstībā - konkrēti runāšanā, ka neko vairāk, es kā vecāks vēlēties nevaru. Bērns vienmēr ir tīrs, paēdis, apģērbts laika apstākļiem atbilstoši, samīļots.
Runājot par auklītēm un audzinātājām - super cilvēki! Tiešām tikai tie labākie un sirsnīgākie vārdi par viņām, ne tikai kā par cilvēkiem, bet arī sava darba profesionāļiem.

M mamma2x 01.10.2012

Par šo dārziņu es varu teikt tikai to labāko! Mēs esam ļoti priecīgi, ka mēs varam šeit laist savus bērniņus! Mums ir divi puisīši un viņi abi uz dārziņu iet ar prieku! Audzinātājas un auklītes mīļas un tiešām, bērniņi mājās dungo dziesmiņas, skaita pantiņus... Ja rodas kādas neskaidrības, jautājumi viss tiek izrunāts, uzklausīts, risināts, attieksme pretīmnākoša un jauka!! Paldies! Paldies! Paldies!

C Cola 20.12.2012

Знавал я эту деректрису в юности, подрабатывала она интим-сервисом. ничего так была эта Светка-конфетка.

M maammaa 16.01.2013

Svetlana, lūdzu, uzrakstiet - cik saņem Juglas bērnudārza auklītes un audzinātāja grupiņās, kuras ir pašvaldības "sponsorētas"? Jums kauna nav šeit lielīties? Kāda ir kadru mainība tieši šajās "pašvaldības grupiņās"? Mans bērns diemžēl pagaidām iet šajā bērnudārzā. Auklītes ir super, bet ļoti (!) bieži mainās un arī esošās šobrīd meklē darbus. Profesionāļi nestrādā par algu, kas ir zem valsts iztikas minimuma.

R Reinisss 03.09.2013

maammaa, tad visas VALSTS darzinos darbinieki sanem algu "zem minimalas" pec Jusu izteiciena? (+tur iz piemaksas katru menesi.) Vispirms Jums jazin ka iet NODOKLI un tas ka Jus nemaksajat un uz kadas maskackas stradajat par algu konverta. Otrkart, Jums jamaca gramatvedibu CIK UN KADI nodokli ir un cik vini "atnem" stradniekam naudu! Vispirms jazin noteikumus, standartus, datus un tam lidzigi, bet pec tam Jus varat vismaz kaut ko izteikt. Bet tas izskatas pec kada viedokla, kas bija izveidots no serialiem un avizem. Murgs.

R Reinisss 03.09.2013

maammaa, tad visas VALSTS darzinos darbinieki sanem algu "zem minimalas" pec Jusu izteiciena, un vai valsts darzina stradniekiem ir piemaksas katru menesi + bezmaksas edieni? Vispirms Jums jazin ka rekina NODOKLUS. Otrkart, Jums jamaca gramatvedibu CIK UN KADI nodokli ir un cik vini "atnem" stradniekam naudu! Vispirms jazin noteikumus, standartus, datus un tam lidzigi, bet pec tam Jus varat vismaz kaut ko izteikt. Bet tas izskatas pec kada viedokla, kas bija izveidots no serialiem un avizem. Murgs.

M mama333 09.09.2013

Domāju, ka šī tēma vēl ir aktuāla...
Mans puika apmeklēja šo dārziņu filiālē Vālodzēs. Patiesībā viņš uzsāka šī dārziņa gaitas vēl tad, kad dārziņš bija vēl pavisam neliels un neatradās pat vēl Vālodzēs. Mans puika ir ļoti emocionāls un jūtīgs un šis bija pirmais dārziņš, pie kura ļoti ātri pierada. Lielu pateicību saku tieši par to, ka bērns īsā laikā iemācījās runāt arī krieviski!!! Vēl šodien, kad, kad jau uzsāktas skolas gaitas, viņš ir ļoti priecīgs, ka zin un saprot krievu valodu. Līdz šim tas viņam ir nācis tikai par labu. Paldies vadītājai Svetlanai!
Arī savu jaunāko mazuli plānoju laist tieši šajā iestādē, ja radīsies tāda nepieciešamība.

J janis 20.01.2014

šij bernudzrza šķiro bērnus pec vecaku biezuma ja viņu bernam otrs ko izdara tā uzreiz tiek pateikts bet ja manam bernam otrs ko nodara uzsit zilumu tad pat nepasaka nožēlojami bet parbaudīts fakts.Fuj tam audzinātājām

M mamma25 12.05.2014

Labdien!
Mana meita apmeklē Bērnu dārzu kopš viņai palika 1.6 mēneši, grupa Bitītes. Sākumā bērns ļoti raudāja, jo audzinātāja bīja krievalodīga un grupā bīja ap 30 bērniem dažāda vecuma, pat četri gadi. Uzdodot jautājumu, sapratu, ka audzinātājas citās grupās slimo. rezultāts, bērns noraudājies, pilnu pamperu un slims, ik pēc 3 apmeklētām dienām. Auklītes, katru mēnesi citas, nekādas kārtības. Protams, bīja laba audzinātāja teju gadu, cepuri nosts, bērns sāka iet uz podiņu, dziedāt, darboties, prieks bīja skatīties! šogad tad atkal "Sviests" audzinātāja aizgāja, vietā neprofesionāla darba nemīlētāja, kad tik iespējams sēž, par bērniem nerunājot, ka nodarbības nav notikušas vismaz trīs mēnešus. Laukā vakarā ved tikai viena pastāvīga aukle. citreiz, kad viņas nav, audzinātāja sēž iekšā. nekādas kontroles no vadības puses, neviens nekontrolē. tāpēc, mīļie vecāki, kam rūp bērni, lūdzu izvēlties Sev citu pirmsskolas izglītības iestādi, mēs ar ejam prom, zaudēt nav ko, pasākumus, kuri nenotiek līdz galam, dejošana par ko maksā un bērnus neņem, jo neskatās, kad nāk mazais vai nē, uzskaite nekādas. Ārā vakaros neiet, telpas mazas nevēdinātas, nodarbības reti, nerunājot par pirmsskolas programmas organizēšanas principiem - nekā!!!

G gto 14.01.2015

Visiem neapmierinātiem: auklējiet paši savus bērniņus vai meklējiet labāko citur un atbrīvojiet vietas, nespļaujot tajā traukā, no kura ēdiet. Esmu pilnīgi apmierināta ar šo iestādi, bērns vienmēr ir priecīgs un atvērts, mīl savus audzinātājus un nekad nevienu sliktu vārdu nav teicis. Visi smaida, atmosfēra ļoti draudzīga un mājīga, perfekti svētku pasākumi, superīga vadītāja. viss ok. Varbūt vienīgais, ka citreiz iet ārā par maz. Esmu šai iestādei un visam personālam ļoti pateicīga!

M mammucis21 21.01.2015

Arī mans bērns apmeklē šo bērnudārzu jau no Krēgermuižas laikiem. Piekrītu ka viss atkarīgs no grupas darbiniecēm. Mums ir palaimējies jo bērns ar prieku iet uz dārzu. Vakaros arī negrib iet mājās. Kas nav un nebija apmierināti tie aizgāja tad kad aizvēra Juglas filiāli. Mēs palikām arī tāpēc ka tur strādā ļoti laba gudra un atsaucīga logopēde Daina kuru iecienījuši kā latviešu bērni tā arī krievu bērni un vecāki. Tā kā manam bērnam vajadzīgs logopēds un ir labi rezultāti-nolēmām palikt un nenožēlojām. Tagad izvēle ir liela-ja nepatīk - var iet uz citu.