Karavan Taxi - Blats

Карван Такси - это развод водителей. Диспетчер дает заказ только своим знакомым. Всем остальным - либо ничего, либо самые дешевые заказы по 5 евро. Сумма, которую надо ежедневно водителю сдавать, составляет 60 евро. Водителям приходится доплачивать со своего кармана. Никакого заработка, только работа в минус. Диспетчер - жена одного из водителей, все хорошие заказы на Юрмалу отдает ему. Заказы отдают не по очереди, но делают это по телефону, чтобы их нельзя было засечь. Посылают водителей на ночное дежурство, на котором нет заказов, а утром, когда свои блатные водители приезжают отдохнувшие отдают им все дорогие заказы. Заказы просто с улица они не приветствуют, если берешь "ручку", то они ставят водителя последним в очереди на заказ.Создали какую-то частную контору.

J

V Vadim 21.07.2015

А вот интересно, когда я вызываю такси, у меня заранее диспетчер никогда не спрашивал - куда я поеду. Куда я поеду, узнаёт только таксист по приезду.

J jaaalina 22.07.2015

Вадим, так работают такси аля Панда и те, кто по телефону. А если через приложение на телефоне, то там надо указать назначение от пункта А до пункта Б. К тому же, у Каравана своя специфика - они больше работают на гостиницы и туристов.

S Santa Lapina 27.07.2015

ar Baltic Taxi nekad nav problēmu

S sniper 29.07.2015

Ir divi interesanti video, kā pieņem darbā karavan taxi ar pieņēmēja komentāriem par to kādus dokumentus jāparaksta. Ļoti interesanti.

L lavanda 29.07.2015

Arprats, kadas sausmas!!! Ta dispicere laikam vada visas firmas darbu!!! Un soferi izklausas verdziba pardoti!! Tak vajag iet uz baltic taxi vai sarkanajiem- tur viss ir baigi ok.tiesa gan -tads sikums- vajag latviesu valodu, japrot pieklajigi apkalpot klientus un staigat tiros baltos kreklos.

S sniper 30.07.2015

Varbūt ka tomātos neliek parakstīt papīru par to ka esi ar mieru ka par tevi maksā nodokļus par 5stundām mēnesī.

L lavanda 30.07.2015

Nu man gan skiet, ka ari tur ir nodrosinajusies.Bet jums laikam pistoli pie galvas tureja, lai parakstat sadu papiru? Varbut Jus man varetu savu auto sada veida parrakstit? Cik saprotu, esat pilngadigs cilveks un uz to nepiekritisiet, bet darba stajoties paliekat dumjs, vai ka?

S sniper 31.07.2015

To lai VID noskaidro.

L lavanda 31.07.2015

Ja, to nu noteikti vajag, jo Jus jau no nopelnitas naudinas noteikti nodoklus nomaksajat, vai ne?

S sniper 01.08.2015

No kādas nopelnītās naudas? Četras mašīnas pelna, divas pie Elefanta kur nevienu nelaiž klāt un busi. Man īsti nebija no kā maksāt nodokļus un domāju ka tādu ir pārsvars. Nelegālie nekur neuzrādītie "atkati" Welton hoteļiem noēd visu peļņu. Šoferu zināšanai- no welton atkatiem karavan tx.savāc arī sev 5 procentus.

L lavanda 02.08.2015

Jaa, nu gan.. bet prieks sofera, kurs taja kantori stradajis paris nedelas esat parsteidzosi labi informets.