www.sudzibas.lv Kaliann Byggare Izmanto cilvēkus

Kaliann Byggare/ Andris Kačāns - Izmanto cilvēkus

Kaliann Byggare jeb Andris Kačāns. Nekad nebrauciet strādāt pie šī cilvēka. Zinu vismaz simts cilvēkus kurus viņš ir apkrāpis un nau izpildījis solīto. šis cilvēks prot skaisti runāt un manipulēt ar cilvēkiem. Braucot strādāt pie viņa viņš nepastāsta topošam strādniekam reālo situāciju. Tikai sasola lielas naudas un baro ar ilūzijām par izsauksmes iespējam un lielāku algu. īstenība ir pavisam citādi. Izmanto cilvēku līdz pēdējam nodarbina stroika 12 stundas diena nemaksājot stundas likmi kas Zviedrijā ir obligāta bet ķipa gabala darbs par ko tu reāli nezini neko un cik tas gabala darbs maksa vēljo mazāk. Uszināsi tikai tad kad saņemsi naudu, ja vispār saņemsi. Tāda lieta kā algas diena neeksistē, baro tik ar avansiem un visu laiku aizbildinās ka klients redz vēl nau samaksājis. Braucot pie viņa strādāt ir jārēķinās ar to ka tevi pa taisno no prāmja vedis uz objektu neļaujot iekārtoties dzīves vietā, ja to var tā nosaukt. Par to dzīvesvietu protams tev ir jāmaksā par ko bieži tiek piemirsts pabrīdināt. Pārsvarā dzeki ātri saprot kas viņš pa cilvēku un aizbrauc no viņa. Protams tev par to netiek samaksāts jo redz Andris jūtas apbižots ka tu esi no viņa aizgājis. Un visiem citiem tiek pastnieks ka viņš tevi ir atlaidis jo tu redz esi dzērājs vai slikti strādā. Tā ir viņa gadiem ilgi izkopta prakse. Viņš ir nācis no Talsiem arī tur viņš savā laika ir piečakarējis daudz cilvēkus un aizlaidies no turienes. Tieši tas ir iemesls kādēļ viņš nefigurē nevienā sociālajā tīklā. Lai būtu pēc iespējas grūtāk viņu atrast. Tātad neuzķerieties uz viņa skaistajām pasaciņām.

D

R Raivis Zalitis 13.02.2016

piekritu cilveki neuzkeraties uz sis firmas,vinja bralis arnis kacans draugos domugrupa verve cilvekus

N nenotveramais 14.02.2016

man vinš nesamaksaja pedejo naudu.neatbild uz zvaniem un sms.

S ssbb 14.02.2016

Vispirms man jāsāk ar cilveku ,kas ir jau sen pazistams gan ar saviem parādiem ,gan ar savu lunkano mēli,visa apsūdzības viņš ir uzrakstījis citu cilvēku vardā.tā ka viņš vevar ,kā godīgs pilsonis publicēt savu vārdu,jo pats baidās no parādu piedzinejie un slēpjās Zviedrijā.Vismaz būtu kaunejies citu vārdā rakstīt.Un pirm tu draugs raksti ,iemācies latviešu gramatiku.Un piedevām Zālītis no datora vispārībā neko nejēdz.Un ja tu neliksies mierā atceries likumu par cilveka cieņas aizkarsšanu.vai tev ir skaidrs.Aritiņa ,tevi un tavu draugu ļoti nu gan gaidīsim ciemos mūsu pusē.Ļoti.Nākošajā pan'tā es uzrakstīšu tavu vārdu un uzvārdu jo tu jau zini ka parādiem un šatažu tu jau sen tieci meklēts.Vai tev nelieti ir skaidrs.Jo ko tu dari tā ir šanteža'.