www.sudzibas.lv Tētis kafejnīca Kafejnīca 'Tētis'

kafejnīca 'Tētis' - Kafejnīca 'Tētis'

Esam jau labu laiku šīs kafejnīcas apmeklētāji! Vienmēr patikusi atmosfēra,apkalpošana un pasniegtās pusdienas! Bet vakar,pēc dēla izlaiduma aizbraukuši vakariņās,bijām visi vīlušies! Pasūtot porcijas,oficiante laipni paskaidroja,ka pie mērces(kura maksā 4ls) būs klāt arī kartupelīši. Pie vistas veltnīšiem-sautēti dārzeņi. Galu rezultātā,sagaidot(pēc 1h) savas porcijas bijām pārsteigti! Atnesa pliku mērci bez kartupeļiem..-vistas veltnīši(4ls)bez sautētiem dārzeņiem. Galda piederumus pašiem jālūdz lai atnes....jo apnika gaidīt! Sūdzību,ierosinājuma grāmatas tur nav! Sapīkuši braucām mājās,dažs ar tukšiem vēderiem! Paldies par sabojāto vakaru!

R

D Dailis Bezvārdis 11.07.2012

Tā iestāde jau sen par miskates ūķi pārvērtusies !

V vokl 16.09.2012

Drausmigi viss izmainijas. Apkalpošana biedejoša.
Galda piederumus vajag prasit pašiem.
maizi atnesa netiraja šķivi.
pasutot teju ar cukuru un medu, karoti neatnesa.
Zupa bija mats, atskriena oficiante un nelaipni skaļi meiģinaja pieradit ka mata nav un rupja toni pavestija ka man nevajadzeja est zupu ja tur bija mats un jamaksa bus vienalga.( sanak ka man, ediena sakuma jamekle matti un pec tam jaed) Loti rupja ar nestabilu psihiku aficiante.
Blakus galdiņa sedeja pazistamie cilveki kuri gaidija edienu ~2 stundas.
Uz jautajumu vai pie espreso nedod glazi udeni klat, atbilde: pie mums nedod:) es nerunaju par to ka pat cukuru neatnesa ar karoti.

Loti žel ka kavlitate nokritusies, veca apkalpošana bija ļoti laba salidzinajuma ar jauno.
vakars vija sabojats un vairs negribas tur braukt.

Novelu ipašniekiem aizdomaties par limeni.
agrak bija miļaka vieta, tagad...

V vokl 16.09.2012

Drausmigi viss izmainijas. Apkalpošana biedejoša.
Galda piederumus vajag prasit pašiem.
maizi atnesa netiraja šķivi.
pasutot teju ar cukuru un medu, karoti neatnesa.
Blakus galdiņa sedeja pazistamie cilveki kuri gaidija edienu ~2 stundas.

vakars vija sabojats un vairs negribas tur braukt.

Novelu ipašniekiem aizdomaties par limeni.
agrak bija miļaka vieta, tagad...

M mik 22.09.2012

laba kafejnīca!!! nerakstiet huinju!

P papacarlooo 30.04.2013

Vakar biju aizbraucis ar sievu paēst uz "Tēti". Jāsaka, ka cilvēku tur nebija daudz, bet ēdienu nācās gaidīt ļoti ilgi, arī viesmīle izskatījās, ka īpaši nesteidzas. Pasūtīju sev jēra šašliku ar piedevām, bet sieva paņēma grillētu laša fileju garneļu mērcē. Protams ņēmām arī padzerties. Viesmīle dzērienus atnesa tikai pēc minūtēm 20 un dīvaini bija tas, ka svaigi spiesta apelsīnu sula garšoja, kā parasta sula no pakas. Ēst gribējās ļoti, bet mūsu pasūtītās porcijas atnesa tikai pēc stundas. Sen šeit nebijām bijuši, bet tagad varu droši teikt, ka vairs uz šejieni nebraukšu. Pa 7 Ls jēlu šašliku ēst vairs negribētos. Virtuve bija tiešām ļoti slikta tāpat kā apkalpošana! Arī no paziņām bieži dzirdēts, ka kafeinīcā "Tētis" ēdiena kvalitāte esot palikusi ļoti slikta, par ko pats arī pārliecinājos. Neiesaku nevienam.

P papacarlooo 30.04.2013

M meistare007 15.09.2014

Esmu šajā iestādē bijusi vairākas reizes. Nekad iepriekš problēmu nav bijis, taču vakar, kad ar līgavaini gribējām tur paēst par godu savai jubilejai, vakars noslēdzās ne tā, kā cerēts...
Kafējnīca bija visai pilna, iepriekš nekad tik pilnu nebiju redzējusi, iespējams, par godu tēva dienai... Tas, protams, nav nekas traks, jo brīvu galdiņu atradām, ēdienkartes atnesa ātri, arī pasūtījumu pieņēma ātri un pasūtītie dzērieni arī uz galda atradās pēc 5 minūtēm, kā arī viesmīle bija ļoti laipna un smaidīga.
Taču tas, kas sekoja tālāk bija gluži vienkārši pazemojoši. ):
Aptuveni 15 minūtes pēc tam, kad bijām pasūtījuši, zālē ienāca vēl divas ģimenes. Ap to laiku mūsu pasūtījumam jau bija jābūt galdā (parasti pasūtīto šai iestādē pasniedz 20-30min laikā). Pēc 25min gaidīšanas līgavainim beidzot tika atnesti mēles salāti. Lai gan nebiju visu dienu neko ēdusi, es salātus nepasūtiju, jo zinu, ka porcijas ir visai apjomīgas un, ja ēdīšu salātus, tad nespēšu apēst pārējo. Biju diez gan mierīga, jo redzēju, ka ir daudz apmeklētāju, tāpēc mūsu pasūtījumu varētu būt jāgaida nedaudz ilgāk, nekā ierasts. Pagāja vēl 10 minūtes un no virtuves viesmīles sāka nest ārā kūpšus ēdienu šķīvjus, ar pamatīgām 2.ēdiena porcijām. Domāju - lieliski, beidzot pēc 40 minūšu gaidīšanas varēšu ķerties klāt savai maltītei... BET NEKĀ! Visus šos šķīvjus aiznesa pie galdiņiem, kur bija apsēdušās šīs divas ģimenes, kuras kafējnīcā ieradās PĒC mums.
Gala rezultātā pēc 1h gaidīšanas, abas ģimenes jau bija paēdušas un maksāja savus rēķinus, taču mēs bijām tikuši tikai pie mēles salātiem un dzērieniem. APSURDS - Ierodas pēc mums un aiziet pirms mums.
Kad vērsos pie viesmīles un jautāju, kad mēs varētu dabūt savas porcija, jo gaidām jau vairāk kā stundu, viņa izskatījās nedaudz apmulsusi, itkā mēs neko vairāk nebūtu pasūtījuši, vai arī viņa būtu aizmirsusi par mūsu pasūtījumu, un atbildēja:"Nuuu... Vēl kādas minūtes 15." (Kas neizklausījās visai pārliecinoši, un iespējams būtu jāgaida vairāk, nekā šīs 15 minūtes.)
Rezultātā samaksājām par jau atnesto un devāmies prom ar ļoti sarūgtinātu un pazemotu sajūtu, turklāt tukšiem vēderiem.
Paldies Tētis kolektīvām par sabojāto jubileju - visticamāk tur vairs neatgriezīsimies.

Z zebra99 15.09.2014

Jāpiekrīt, ka ēdieni nav nemaz tik garšīgi, sen pavārs bija jānomaina. Turklāt cenas nu ļoti augstas.

U ulabele 26.08.2017
Kāds zin kaut ko par šo kafejnīcu??

Kāds zin kaut ko par šo kafejnīcu -TĒTIS Berģi?...

Nezinu vai staties darba par viesmīli? Viņiem bieži ievietots darba sludinājums,ka darbā tiek pieņemti viesmīļi.Kādas būtu jūsu atsauksmes par kafejnīcu Tētis saimniekiem ?

D Denijaaaaa.... 29.01.2018

Tiešām neieteiktu tur strādāt! No sākuma viss normāli, bet pēc tam sāk dzenāt kā suni. Viņi izmanto cilvēkus kā var, nolādēti krāpnieki. Attieksme pret cilvēkiem ir ļoti slikta, darba laiks ir no 11.00 līdz 23.00. Pēc darba 23.00 ej ar kājām uz mājām, jo visi autobusi jau ir aizbraukuši, līdz šosejai tur vien kādi 1.5 km šķiet bija. Darbnieki pat strāda bez darba līgumiem un algas ir nožēlojamas!

R Romanciks 14.08.2018

Идти туда работать не рекомендую категорически ибо вы будете рабом, который будет работать, пока солнце не зайдет.Там на кухне антисанитария полная, всё грязное - это точно,работал у них поваром,работать там неудобно.Владельцы скупые не плятят налоги в государственную казну и нормальную зарплату там не заработать,хозяин Гирт - алкашня с утра зенки залил и давай ругатся на свою шалаву,цирк еще тот.Бегите от них,полная текучка и отстой...

A antrucitis 11.09.2018

SAIMNIEKI nemaksā normālas algas – nav par ko diskutēt,neiesaku. par grašiem rausies.