www.sudzibas.lv Ka-notievet.lv Krāpniecība!!!!

Ka-notievet.lv - Krāpniecība!!!!

Nopirku šito draņķi – nožēloju nomesto naudu!!! Atsūta kaut kādu s*** ar gramatiskajām kļūdām, teksts nesalasāms, kopēt no kaut kādām grāmatām. Neviens speciālists tur nav blakus stāvējis, 100 punti! Uz vēstulēm neatbild, naudu atpakaļ nedabūt! Priecājos, ka pietika prāta tos stulbos padomus nemaz nemēģināt - pēc izskata jau var pateikt, ka nekas labs nebūtu!

Brīdinu - neuzķeraties neviens uz šiem krāpniekiem! Naudu atpakaļ nedabūsiet, tikai veselību sabojāsiet...

Z

Z zommerliga 28.02.2014

Jau no vidusskolas laikiem bijušas problēmas ar lieko svaru, tāpēc diemžēl arī es uz šiem krāpniekiem uzķēros un iegādājos to failu ar padomiem. Esmu ļoti vīlusies un dusmīga gan uz viņiem, gan arī uz sevi par velti iztērētu naudu.
Skumji, ka šādi tiek apkrāpti cilvēki.

marijamiglins 05.03.2014

Nu labi, Zanjuxxx21, veselību varbūt arī nesabojāsi, tomēr jēgas pirkt un tēerēt naudu kam tādam tagad pati redzu, ka nebija vērts. Tiešām skaidri redzams neviens speciālists nav bijis klāt, tādus padomus jau es pati arī varu izdomāt.
Grinbēju ierakstīt komentarus viņu lapā, bet viņi nemitīgi noraida, jo saprotams, kagribu būt godīga un pastāstīt citiem atklātu pieredzi par to ko saņēmu un izlasīju. Tieši kā rakstīji, Zanjuxxx21 - nekādas atsauksmes. Gaidīju kaut nelielu sarunu ar viņiem, bet nekā. Laikam vieglāk ignorēt neapmierinātu klientu, nekā izskaidrot kas un kāpēc un atdot zaudēto naudu atpakaļ!

grietinja 05.03.2014

AK, Dievs! Cik labi, ka pietika prāta pirms faila iegādāšana''as ienākt sudzibas.lv!! Meitenes, vismaz vienu cilvēku viņi nebūs apveduši ap stūri!
Varbūt kādai bijusi arī kāda pozitīva pieredze ar sakarīgu diētu piedāvojumu netā? Vasara nāk un gribās pārmaiņas!