www.sudzibas.lv K-Rauta DARBA IESPEJAS

K-Rauta - DARBA IESPEJAS

Suasmas vnk- strada kaa gribi nekad nav apmierinati. visu laiku tiks atrasts iemesls tev piesieties vai kaut ka savadaak meginat tevi novest lidz vajpratam. Vadibai aciis ir tikai 3-4 cilveki kas ir tuvi vinjiem radinieki/draugi/ vai vnk lizhas un visi parejie tiek bez maz vai pazemoti ar darba grafikiem darba uzdevumiem un izpildes terminjiem.

R ruslans 05.03.2011

Ko tu tur gvelz muļkibas, ja nepatik tad ej stradat uz Maximu, vot tad tu novertesi savu darbadeveju, ats stradaju K-Rauta ilgu laiku, ja rotams ir dazreiz stulbums, bet kur tads nav?Priecaies ka ir darbs ar regularu samaksu un visiem nodokļem.

K Kristela 10.03.2011

Pilnīgu piekrītu. Attieksme ir drausmīga, viss vienmēr ir slikti. Darbinieki visu laiku trūkst, bet esošajiem ir jāvergo, un tā pat viss ir slikti. par grafikiem vispār nav ko runāt, un ja nekursē nekāds transports uz darbu un no darba, tad ir čau. tiec kā gribi. TĀDS STULBUMS :-(

A Aleksandrs 11.03.2011

Strādāju šajā veikala jau no pirmsākumiem par pārdevēju, neesmu ne radinieks, ne draugs, ne " liža" . Daru savu darbu un nejaucu gaisu. Vienīgo Ansi ko pa šiem gadiem pazīstu ir man kuti ĀZIS. Ja gudri rakstam kādu sūdzību, varbūt vārdu piemini, savādāk bezpersoniski PĒTERI. Alga man ir laika, ja slims esmu ir ko no VSAA saņemt, atvaļinājums apmaksāts un darbs kaulus nelauž, jo neesmu ņerga. Ps. Kas pēc dabas ir lēkātājs, tam visas vietas sliktas, pierādījies tajā pašā K-rauta. VISUR IR LABI, KUR ES NEESMU!!! Vēl viens teiciens : NEDEDZINI TILTU, JA NEZINI KĀDS BUS ATPAKAĻCEĻŠ. Pa šiem gadiem Jelgavas neiroloģijas slimnīca neesmu nonācis, tātad līdz vājprātam neesmu novests.

A AleksandrsGudrķis 11.03.2011

Aizmirsu pateikt, mūždien problēmas tiem, kas nāk no darbavietām, kur nekas nav jādara, vai arī var brīvi parunāties un tāpat neko nedarīt. Cilvēks ja dara darbu, tad tas ir labākais, ko var sasniegt, ja nedara, pats vainīgs, nu tad lai iet kur neoficiālās algas, tad sanāks daudz, bet atdos vairāk.

A Aleksandrs 13.03.2011

...visi parejie tiek bez maz vai pazemoti ar darba grafikiem darba uzdevumiem un izpildes termiņiem.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja rakstītājs nav pamanījis, tad veikals nav vagonu rūpnīca, kur produkcija jāsaražo termiņā, jādara savs darbs un jāiekārto nodaļa tikai, lai pats kādreiz kaut ko atrastu un citi arī. ( neesmu K-rautas fanātiķis, bet nepatīk, ka gurķi lec augstāk par savu dupi ).

A antik-rautists 02.04.2011

attieksme ir kretīniska sākot jau no darba pārrunām iedomājas par sevīm sazin ko :-))) aizej uz darba interviju a tur jau pavisam citu vakanci piedāvā citā nodaļā par ko konkurs kā tāds nav izsludināts . Pārrunas 3 vai 4 atlases kārtas tā itkā valsts prezidentu meklētu :-))Ikdienas inventerizācijas - blondīnes pašizdomājums lai garlaicīgi nebūtu :-))) Darba grafiki patiešām negodīgi, saliek kā grib .Par algām arī sola vairāk nekā maksā, abdrošināšana pēc nostrādāta gada, bet ar tādu attieksmi daudzi to gadu nemaz nenostrādā .

A Andis 08.04.2011

Nu nau jau nemaz tik traki.Protams prasa atdevi, bet kur tad tā nau???
Nau ko čīkstēt, nevienu jau ar varu netur...

* ****** 08.04.2011

Tā tas ir pie viņiem.

J Janis 23.04.2011

Sveiki visiem.
Kāds var pateikt cik ilga ir pārdevēja darbadiena un cik viņš saņēm menesī? cik saprotu, 13 stundas (8-21) un 300 ls..? Vai apmaksā svētku dienas? (virsstundas jau laikam nē)

I ieva 18.07.2011

Neko daudz neatpaliek no Maximas taa K-rauta.Ja kaadreiz lepni teicu, ka straadaaju K-rautaa, tad tgd censhos ar to neplaatiitie.P.S.Visiem paargudreljiem, nostraadaaju diezgan daudz gadus, nevis paaris nedeeljas vai meeneeshus.Zinu, ko runaaju un priecaajos, ka esmu prom no turienes.

E Exlex 04.11.2011

Jā, jā.. lēnām K-Rauta pārvēršas par balagānu...

I ilzesise 24.08.2016

Pilnīgi piekrītu. Nevienam nenovēlu strādāt k-rauta ķengaraga. Sākumā viss ideāli, bet beidzoties parbaudes laikam, kad jāsāk maksat lielāki nodokļi, pēkšņi sāk piekasīties. Ar apmānu panāk ka cilvēks uzraksta atlūgumu, draudot ar atlaisšanu ar pantu. Kad cilvēks satraukumā paraksta ,jo virsū spiež vienlaicīgi trīs cilvēki ar veikala vadītāju priekšgalā. Kad cilvēks nomierinās un jautā kādus pantuus rakstītu vadītājai nav kauns acīs pateikt, ka vienkārši piemānījusi. Nav jau ko raksttīt. Cilvēks strādāja labi. Viens no retaiem kas cenas mak taidit un ar autokaru beraukt. Smiekligakais tas ka pat personiskos dokumentus dabuja no veikala ofisa tikai pec tam kad ar policiju piedraudēja, tad viss mistiski atradas.