www.sudzibas.lv K-Rauta Briesmīgs serviss, attieksme un slikti darbinieki!

K-Rauta - Briesmīgs serviss, attieksme un slikti darbinieki!

Brīdinu jebkuru patērētāju- turieties pa gabalu no šī veikala!
Briesmīga apkalpošana un pretīgi darbinieki (izņemot vienu, kur vismaz pašā veikalā mums palīdzēja).

Pirmais. Savācām kopā visu, ko vajag. Tur cepuri nost puisim, kas palīdzēja.

Otrais. Mums bija vajadzīga piegāde, jo pirkuma svars ir 800kg. Mēs pavadījām 30 minūtes, klaiņojot pa noliktavu (kur mūs ielaida apsargs) meklējot kādu kas kaut ko zina un var palīdzēt (vairākas reizes tikām sūtīti pie kāda cita, jo neviens neko nezina).

Trīs. Piegādi piedāvāja uz 13:00. Ok. Es ieplānoju dienu un gaidu.
Zvana, būsim 14:00/15:00. Pārplānoju.
Zvana. Būsim pēc 16:00. ATKAL pārplānoju.
Zvana 15:15- esam klāt. Man reāli visa diena bija izbojāta!

Četri. Vadītājs atsākas iebraukt īpašumā, jo viņš neuzskata, ka varētu tur iebraukt (īpašumā ir iebraukušas tāda paša izmēra automašīnas BEZ problēmām). Tā vietā, lai preci ievestu nožogotā drošā teritorijā, viņš to vnk atstāj uz ietves (pilnībā to aizšķērsojot) un aizbrauc.
Protams, nemaz nerunājot par pretīgo attieksmi, kad teicu, lai brauc īpašumā vai centos meklēt risinājumu, kas abus apmierina.

Paldies, K-Rautai par "superīgo" attieksmi un to, ka jūsu "burvīgā" šoferīša dēļ, man kā sievietei, bija jāpārnes 800kg, lai gājēji var paiet garām un mans pirkums būtu drošā teritorijā!

Vēlreiz atgādiju patērētāju- šis nav uzņēmums pie kura vērsties, ja vēlies normālu komunikāciju un attieksmi!

E Edmunds Skaubītis 29.09.2016

Izskatās ka tā nav K-Rautas mašīna,bet noalgots kravu parvadātājs Kravas auto SIA, bet šoferis atteicās preci nolikt pagalmā jo ar roklu(palešu ratiņiem) to nevar izdarīt uz mīksta ceļa seguma. Kautkas Jums komunikacijā pietrūka.

A Agate Strode-Daudze 29.09.2016

Nu nez. Man vēl nedēļas sākumā veda būvateriālus (betona maisijumu) -2,6t viena palete 1t. Un varēja izkraut.
Un jā komunikācija bija grūta, ja šoferis neklausās un kasās.

Vakar vēl neko neteicu par veikalā piedzīvot, bet šodien vnk paliku uz pauzes. Un kad to visu pārnesu biju jau nika. Ar visām kompānijām, kur esam ņēmuši preci ar piegādi, nekad nav bijušas problēmas un visur esam atraduši kompromisu. Bet te...