www.sudzibas.lv K-Fabrika.LV Atalgojuma sistēma

K-Fabrika - Atalgojuma sistēma

Teikšu kā galdnieks, galdniekam! Prestižā firma K-fabrika, ar stabiliem pasūtījumiem un katru nedēļo veikto samaksu par darbu. Ja ir daudz brīva laika un neziniet, kur likt savu enerģiju, tad iesaku pieteikties darbā šajā uzņēmumā, direktors Edgars Kalnmeiers. Sastāstīs Jums pilnas ausis par darbiem un atalgojumu. Pieņems darbā par 600 vai 700eur mēnesī. Pirmajā nedēļā samaksās 100 eur un mēneša beigās 50 eur. Un kad pajautāsiet:"Kur tad vēl 450eur?", tad pateiks: "Tu ju neesi jau neko uztaisījis!", vai arī: "Es vēl sarēķināšu, cik un kas kuram pienākas!" Apsriedīsies ar savu roklaižu Lauri un pateiks, ka vairāk nemaz nesanāk. Ja tiešām vēlaties kaut ko no viņa panākt, tad prasiet līgumu un nevis par minimālo kā visi tur saņem, bet par pilnu algu! Atcerieties, ka līgums jāparaksta pirms darba uzsākšanas, vienalga, cik ļoti Jums vajag naudu, bez līguma jūs zāģēsiet zaru uz kura paši sēžat!Vēlu veiksmi šim kantorim, agri vai vēlu visam pienāk gals!

T