www.sudzibas.lv JYSK Gultas veļas komplektu neatbilstība izmēriem.

Veikals JYSK - Gultas veļas komplektu neatbilstība izmēriem.

Vēlos brīdinā, Latvijā vēl atlikušos nezinātājus, par veikala JYSK gultas veļas komplektu neatbilstibu izmēriem ,kuri norādīti uz iepakojuma. Nu nepaveicās man ar 2 komplektiem pirmajā reizē...Viena komplekta spilvendrānas bija nevis 50x70 kā norādīts uz iepakojuma,bet 50x60 (Vācu firma KRONBORG),bet otram kopmplektam pārvalks 200x200 izrādījās tikai 190x190 (ražotājs bija cits)+spilvendrānā caurums :)).Sanāk ka šī nav veikala vaina,bet ražotāja...,taču izrādās,ka ne tikai man vienai ir negatīva pieredze ar JYSK GULTASVEĻAS PIRKŠANU.

I

A Alexa 02.03.2015

Vajag iet veikala un rakstit prasibas pieteikumu ar to ka prece neatbilst noraditajam izmerem un prasit naudu atpakaļ vai mainīt uz atbilstošo nu ka Jums labak taču! Kada jega šeit sudzeties iejet lābak veikala šos dusmus rakstīt, tad brāķis bus atgriests ražotajam un visi bus laimigi!Jysk nav vainīgs.