www.sudzibas.lv Just 5 Just5 un Bite. Sliktas kvalitātes prece un tirgotājs, kas to atbalsta.

Just5 un Bite - Just5 un Bite. Sliktas kvalitātes prece un tirgotājs, kas to atbalsta.

T/c Mols Bitē vēlējos nopirkt telefonu. Galvenais kritērijs, ko konsultantei minēju - man vajag navigāciju. Labu navigāciju, jo pa Rīgu ne pārāk pazīstu, bet braukt nāksies. Man viņa kā prasībām piemērotākos variantus piedāvāja Just5 blaster un Samsung, kura modeli neatceros. Blaster maksāja 189 eiro, bet Samsung drusku pāri 400 eiro. Jautāju, kurš labāks, pārdevēja saslavēja Just5 un teica, ka abi telefoni vienlīdz labi, Just5 pat displejs lielāks, pats telefons vēl cenas ziņā pievilcīgāks. Mani pozitīvi iespaidoja tas, ka Just5 ir vieta divām sim kartēm, atmiņas kartei un ir izņemama baterija. Kāpēc maksāt 400+ eiro, ja to pašu var dabūt par nepildiem 200 eiro? Iegādājos Just5 Blaster. Realitētē gps nedarbojās, vienmēr rādīja, ka "nav gps signāls. rāda aptuveno atrašanās vietu." Braucot pāri tiltam rāda, ka es braucu Daugavā, braucot pa taisnu ceļu rāda, ka braucu pļavā, apstājoties pie luksafora sarkanā signāla, navigācija to nesaprot, rāda, ka es turpinu braukt, līdz ar to maršruts pārrēķinās nepareizi. Faktiski navigācija nepilda savas funkcijas. Zvanīju Bitei, kas man šo telefonu pārdeva, izklāstu savu problēmu, un viņi man saka, lai dodos uz galveno Bites ofisu Uriekstes ielā. Tur man kaut ko uzstādījumos paskatās, neko nemaina, ieslēdz "google maps" un saka, ka viss taču kārtībā. Noriju to krupi un pēc kāda laika devos atkārtoti uz Biti, šoreiz uz T/c Mols Bites veikalu. Viņi saka, ka ar visiem Just5 telefoniem ir problēmas, viņiem navigācija ir ļoti neprecīza, ražotājs savu vainu neatzīst, Bite neko padarīt nevar. Pirkuma brīdī gan konsultante šo telefonu slavēja un mēģināja pārdot, par to, ka viss ir brāķis gan neko neteica, klusēja kā zivs.
Rezultātā nopirku jaunu Samsung un priecājos, kā man viss strādā precīzi. Nepērciet Just5 telefonus, ja Jums vajag gps. Esmu arī dzirdējusi, ka aptuvenais kalpošanas laiks ir pusgads.

R

A Auditore 23.03.2016

Laikam jau šeit izskanēs vecais labais teiciens, ka skopais maksā divreiz!

R Rita 24.03.2016

Jā, droši vien, ka teiciens ir iederīgs. Bet vai mēs varam vainot kādu par to, ka tas vēlas iegādāties preci lētāk? Tad jau varam automātiski visu preci, kas maksā lētāk, uzskatīt par brāķiem.

Q Quattro 24.03.2016

Man ļoti daudzām paziņām ir bijuši Just5, visiem telefoniem kaut kāda vaina - vienam displejs pats no sevis atslēdzās,otram skaļrunis nestrādāja,trešam operētājsistēma sāka "gļukot" un tā tālāk. Varbūt telefons labi izskatās,bet no kvalitātes ne smakas. Tādu telefonu var ņemt pirmklasniekam,vismaz nebūs žēl ja kaut kas notiks.No visiem telefoniem cik man ir bijuši,vislabākie ir Samsungi. Noteikti nevienam nerekomendēju ņemt Just5,vienalga cik viņš maksā. Veiksmi :)

K kosmoss19 28.03.2016

Nu just5 tas klasisks ķīnietis ar visu no tā izrietošo. Nu nevar laba manta kas maksā ap 400€ tirgot zem 200€.

Pērkot to vajadzēja ar to rēķināties. Pats esmu lietojis vairākus Ķīnas planšetniekus tapec zinu kas tas ir :|

R rupucitis101 27.09.2016

Arī man Bites konsultante Aizkrauklē salīdzināja Jut5 Blaster un Samsung telefonu, un ieteica viennozīmīgi izvēlēties Just5 Blaster,jo tas taču ir labāks nekā Samsung.
Esmu dziļi vīlusies un mans Blaster vairāk ir remontā nekā pie manis, šobrīd gan vairāk ceru atgūt tapakaļ iztērētos 183EUR par brāķēto Blaster.

J Jurciks16 13.10.2016

Tiesham slikts telefons, pasham tads bija, nevienam neiesaku to pirkt!!! Ists brakis, otra gala nedzird ko es runaju, nakas ieslegt - izslegt un tt!!! Labak vairak samaksat un ko labaku panemt!!!