www.sudzibas.lv Just 5 Tiem, kas vēl nezin par just5

Just5 - Tiem, kas vēl nezin par just5

Firma, kas ražo tik ārkārtīgi nekvalitatīvas preces nedrīkstētu strādāt, es zinu daudzus cilvēkus, kuri ir cietuši no viņu brāķiem, daudziem, kas ir pirkuši just5 tie ātri sāk gļukot, pašam personīgi telefons nosprāga pēc 1 dienas, un ņemot vērā Latvijas smieklīgās patērētāju tiesības, klients paliek zaudētājos. Nav jēga no 2 gadu garantijas, ja lielāko daļu no tā laika tas telefons marinējas remontos, pārdodot arī var tikai par zemāku summu un protams tirgotāji netaisās miermīlīgi naudu atgriezt.

Tā, kā, ja kādam ir doma pirkt just5 nedariet to, aiztaupiet sev to vājprātīgo čakaru un finansiālus zaudējumus.

K

tanta 10.04.2016

Diemžēl,man tas ir un jau pāris mēnesu laikā....divi remonti! Gribu atdot,bet LMT atrada,ka lūk stūrītī ir punktiņš,tātad.....nemainam! Pie pirma remonta jau noplēsa aizsarg plēvi....pirku jaunu,protams manējā izgaisa....

Pilnīgi piekrītu, un uzskatu ka šis kaktu kantoris vienreiz būtu jāsauc pie atbildības. Nopirkām meitai uz Ziemassvētkiem, nopirkām un uzlīmējām aizsargplēvi un jau pirmajā ieslēgšanas reizē displejs sāka gļukot, pēc 2 nedēļu remonta šo mēslu mums atdeva atpakaļ, saprotams, ka bez aizsargplēves un nepaspējām pat nopirkt jaunu, kad displejs saplaisāja. Garantijas remonts, protams tika atteikts. Nācās bērnam nopirkt Samsung un aizmirst par izmestajiem 189 EUR.

G GuntaT 18.07.2016

Just 5 ir pilnīgs mēsls ! Pēc personīgās pieredzes .

J Jurciks16 13.10.2016

Neiesaku nevienam pirkt sho telefonu!!!! Daudz problemu, biezhi cilveki nedzird ko es runaju, nakas parzvanit, ieslegt izslegt un tt!!! Labak vairak samaksat un ko labaku panemt!!! Just5 blaster ir mesls!!!!