Jūrmalas Satiksme - Vārnukrogu

nepieciešams autobuss uz Vārnukrogu. Uz šo nomaļo, bet skaisto, ar balto kāpu apveltīto vietu, nekursē neviens sabiedriskais transports. Šī laikam ir vienīgā vieta visā Latvijā uz kuru nekursē pilnīgi nekas. Ja citur vismaz autobuss brauc reizi dienā, nedēļā, tad Vārnukrogā tāda nav. Tuvākā pietura atrodas Babītē, vairāk kā 5 kilometru attālumā, kas ir milzīgs attālums, zinot ka ceļš iet cauri tikai un vienīgi tumšam mežam, kur ceļš ir šaurs, bet mašīnas brauc. Jā, esmu pārliecināta, ka gan jau Vārnukroga iedzīvotājiem ir savs privātais auto, jo tā ir vienīgā iespēja kā tur nokļūt, jo ar kājām iet tas ir nenormāli, jo tās ir vairākas stundas. Vārnukrogā ir daudz māju, vasarnīcu un pietiekami daudz iedzīvotāji un tiešām brīnos, ka nekursē nekāds transports, ja uz vietām kur ir mazāk iedzīvotāju, kaut kas vismaz brauc. Tas, ka Vārnukrogs atrodas nomaļi, tālu no apkārtējām pilsētām un ciemiem, pie Buļļupes, dziļi meža biezoknī, kur vēl jo vairāk prasās pēc sabiedriskā transporta. Rakstīju es Rīgas satiksmei, kura man atbildēja, ka Vārnukrogs ir Jūrmalas pilsētas daļa un nav Rīga. Ziniet, daudzas vietas uz kurām kursē autobusi, nav Rīga un ir ārpus Rīgas rajona. Tāpēc, muļķīgi attaisnoties, jo kādreiz autobuss uz turieni bija. Vai tiešām pat vasarā nevarēja atvēlēt autobusu, lai var aizbraukt atpūtnieki, vasarnīcu īpašnieki? Iespējams, ka Vārnukrodzēnus apmierina tas, ka tie dzīvo klusumā, bez liekiem viesiem kuri varētu mierīgi atbraukt ar autobusu un izklaidēties tur, tomēr iedzīvotājiem pašiem būtu kaut kāds pluss un iespēja nokļūt no un uz Vārnukrogu. Skaidrs, ka ja būtu autobuss, tad nekas tur bieži nekursētu, bet vismaz kaut kas un vismaz iespēja ir nokļūt no un uz Vārnukrogu. Ko lai dara? Man pašai šī vieta ļoti patīk, mierīga un interesanta, tādā kā krustojumā atrodas, bet satiksme un infrastruktūra tur ir slikta un prasās pēc autobusa.

H

J Janita 23.10.2011

Tiešām ļoti žēl. Turp un atpakaļ apmēram 10 kilometri. Šausmas!

S Sauliite 23.10.2011

Kāpēc, lai Rīgas iedzīvotāji tagad maksātu par jūrmalnieku autobusu? Ja gribi autobusu, kas kursē uz kādu Jūrmalas daļu, vērsies Jūrmalas domē, lai tie arī apmaksā tādu prieku!

S Saulītee 23.10.2011

Labrīt Saulite!Interesanti, kur ir palikuši mūsu kopējie draugi?laikam vēl guļ?

S Sauliite 23.10.2011

Mammas neļauj pie datora no rītiem sēdēt, jo bērniem taču uz skolu jāiet!

S Saulītei 23.10.2011

Toties vakaros, kad veči jau guļ, tie paliek dikti aktīvi.Es parasti šos ārstēju ar viņu pašu zālēm.

S Sauliite 23.10.2011

Es jau palasīju pēdējo dienu komentārus - iespaidīga smieklu deva! :D

S Saulītei 23.10.2011

Bet ja šie paši prasās, ko tad? Veiksmīgu darba nedēļu Sauliite!

Paldies! :)

š šerija 24.10.2011

hehehe...
Vārnukrogā jau nu nedzīvo tie nabadzīgākie... Bagātnieki, tur ir tikai privātīpašumi, privātauto visiem. Nav tur dzīvojamo māju, kur cilvēkiem nebūtu auto. Kaimiņi gan jau cits ar citu sarunā, ja kur aizvest..
Vai tagad vajag autobusus uz bagātnieku ciemiem kā Vārnukrogu?

J Jana 24.10.2011

Kads sakars ar bagatnieku rajonu, serija? Cilvekiem aizbraukt atpusties, kapas, pludmale, mezs, tas tacu ir tik labi un tas viss ir Varnukroga.Bet ar autobusu visertak aizbraukt lidz Varnukrogam un tur ari doties.Un iedzivotajiem labi.Nu un ka privatmajas?Langstinos kur brauc 28 autobuss, Saulisos kur 34 autobuss, ir ari privatmajas tikai un bagatnieki, bet autobuss brauc.:p lai gan tur nav tads skaistums ka Varnukroga

E Es 24.10.2011

ja vēlies, Hapaka, vietu, kas nav piegānīta un pātbāzta ar derdzīgiem atpūtniekiem, priecājies, ka vismaz tur neiet autobuss:)))

H Haralds 24.10.2011

Tikliidz uz turieni brauks autobuss, skaistaa vieta buus beigusies.
Buus kaudzes ar atkritumiem, apkaart kliidiis apdzeerusies
sasliku cepeeji, un viss skaistums buus beidzies.

T tante 24.10.2011

Piekrītu ka ja uz turieni brauks autobuss tad brauktu jau bezbiļetnieku daudz un tur visu skaisto izpostītu, tusētos, jo ir taču tagad katram tusēt gribētājam un huligānam aizbraukt uz Vārnukrogu, sākt tur ālēties pa līdz šim mierīgo vietu un huligāniem postīt pamestās vasarnīcas. Nu nē, nē, ja ir autobuss tad katram kurš vēlas tur ir iespēja viegli nokļūt un darīt visāgas glupības.Tagad tur autobusa nav un ir mierīga vieta, jo retais grib tāpat mērot to garo ceļu un tie kas grib, tie aizies vai aizbrauks.
Bet tiesa, autobusu varēja vismaz līdz pagriezienam uz Vārnukroga ceļu, kas ir griežot pa labi no Babītes ceļa, braucot taisni garu ceļu un tad ir tāds līkums uz Vārnukrogu.Varēja kaut kā 4. vai 13. autobusu tur pagarināt, lai tad iedzīvotājiem tuvāka tā pietura. Ai, tad jau vienkārši autobusu uz Vārnukrogu.Bet vai kādam Vārnukroga cilvēkam tas ir vajadzīgs?

K Krotow 28.10.2011

Pirms tur laiž autobusu, jāsaremontē ceļš, vai arī RS ātri paliks bez autobusiem. Pēdējos gados uz Vārnukrogu jābrauc visurgājējā. Ar savu auto tajās bedrēs negribas iekrist.

L lola 28.10.2011

Jā ceļš tur tiešām ļoti sliktā stāvoklī un šaurs. Gadiem tur jau nekas nav darīts un autobusu var palaist tikai vecu un braukt lēni.
Vārnukrogā nav ko darīt, ja nu tikai vasarā aizbraukt atpūsties. Tur jau tikai mājiņas un nekas jau tur arī vairāk nav. Meži, blakus upe un viss.

V Vakarbulliene 28.10.2011

kādreiz bija plānots būvēt tiltu no Vakarbuļļiem uz Vārnukrogu. Padomju laikos bija plānots būvēt tramvaja tīklu uz Vakarbuļļiem, pa Dzintara ielu. Kad sabruka PSRS tad arī nekas nenotika.

O olga 20.11.2011

tur varētu atvēlēt tikai mazo autobusiņu, jo tur ir garš, šaurs ceļš.
bet nu ja līdz šai dienai autobusa tur nav, tad nebūs, jo iedzīvotājiem jau ir savi auto..
un ja pat būtu autobuss, tāpat brauktu reti un iedzīvotājiem tas nebūtu izdevīgi.

O olgaolga 05.01.2012

neviens uz turieni neveidos autobusa maršrutu, jo līdz Vārnukrogam ceļš vien ir 4.5 kilometri un turp, atpakaļ iznāk veseli 9 kilometri uz Vārnukrogu vien turp un atpakaļ un šādi 9 kilometri izmaksā dārgi un zinot to ka Vārnukrogs ir vairāk kā vasaras vasarnīcu ciemats un ka tur reāli ikdienā dzīvo ļoti, ļoti maz iedzīvotāju un tiem pašiem ir savs privātais auto.
šāds autobusa maršruts uz Vārnukrogu, visticamāk radītu tikai zaudējumus Rīgas satiksmei un pirms iesakiet šādu bezjēdzību, tad vajadzēja pārdomāt to, pa kādu maršrutu šis autobuss brauktu? uz centru, vai kā senāk uz Imanta-5 galapunktu?
uz Centru nav jēgas, jo maršruts iznāktu garš un dublētos jau ar kādiem citiem maršrutiem, tāpat no Imantas-5 nav jēgas, jo maršruts iznāktu īss un abos gadījumos autobuss kursētu ļoti reti un šādi retie autobusi, liekas pieturas, lieki saraksti nav nepieciešami, jo ar retajiem kustību sarakstiem ir tā, ka vienmēr kādam šis autobuss neietu vajadzīgajā laikā, vai ietu pārāk maz un izdevīgāk būtu izmantot savu auto kā līdz šim, vai doties ar kājām, un tas taču ir lieliski saprotams, ja iztika līdz šim bez autobusa, tad nebūs problēmu ne tagad, ne nākotnē, kad pašai Rīgai maršrutu reisi tiek samazināti, nerunājot par jauniem maršrutiem uz mazapdzīvotām vietām.

3 37-tais autobuss 26.03.2012

Es negribu samelot, bet ir kkaads mistisks autobuss, kura galapunkts ir kkas, kaa pirmaa dalja ir ''Vaarnu..." Tas autobuss brauc no centra pa Melnsila ielu, taalaak pa Kalnciema tiltu, zinu tikai vienu reizi - ap 16.30, parasti tur seezh 3-4 cilveeki, bet autobuss paliels...Domaaju, ka kaadu dienu veelreiz paskatiishos...