E Eduards82 28.11.2012

Pilnīgi piekrītu, kad jāmaksā viņš visu laiku izdomā kaut kādus attainojošos iemeslus kapēc nevar ierasties apmaksāt rēķinu. Kaut kā neticas, ka vienmēr aizņemts, slims vai ārzemēs komandējumā.

J Juris Pāns 23.01.2013

Ja saki, ka Tev nav samaksāts, tad neesi izpildījis darbu vajadzīgajā kvalitātē un atbilstoši noslēgtajam līgumam.
Būtu labi, ka nosauc savu vārdu/uzvārdu, lai arī pārējie darba devēji redz, kuru slinko darbinieku nevajag pieņemt darbā, un kurš tā vietā, lai pienācīgi veiktu darbus, savu darba devēju apmelo internetā.

M Muda 07.03.2013

Juri Pān, žurnāla KINO projekta vadītāj,
jūs pats ļoti labi ziniet, ka esat augstākā līmeņa afērists un krāpnieks. Esat man parādā apmaksāto pirkumu no 2011.gada novembra. Tikai skaisti solat izpildīt jau apmaksātus pakalpojumus, izdomājat sev un saviem darbiniekiem, ja vispār tādi jums ir, visādas slimības un nelaimes (kā jums nav bail, ka tiešām jūs pašu tās reiz nepiemeklē). Lupata esat ne vīrs. Neesat pelnījis pat lielo "Jūs" uzrunā.
Tiešām, cilvēki, uzmanieties no šī vārdu salikuma - juris pāns.

Mudīte

J Juris Pāns 08.03.2013

Kaut kā nevienu Mudīti neatceros no 2011. gada. Lupatas un neveiksminieki diemžēl ir tiek, kā Jūs, kas slēpjas zem izdomātiem segvārdiem, lai kādu apmelotu, nevis atklāj savu vārdu/uzvārdu vai savas kompānijas nosaukumu, lai rastu kādu risinājumu.

M maZa_emoCija 27.03.2013

Piekrītu, no vārdu savienojuma Juris Pāns ir jāuzmanās.!!!

Cien. Juri, ai kāds vēl Jūs un kāds vēl cien.. Vienkārši Juri, pat bildi ieliku, varbūt atcerēsieties, ka agrāk, pirms mani nesavāca policija, strādāju pie tevis.. (zini, to ko man pateica tiešam domāju, ganjau tā ir tik kaut kāda jaukšana, bet tad internēta utt izlasīju entos rakstus par Tevi..

TĀPĒC VIENĪGAIS, KO CITIEM SAKU VISU, KAS SAISTĪTS AR ŽURNĀLU "KINO" UN JURI PĀNU ---- NEUZĶERIETIES..!!!

J Juris Pāns 28.03.2013

Jā, šī meitene tiešām 1 nedēļu uz pārbaudes laiku pie manis strādāja. Tā ir Laura Ziediņa, ar kuru darba devējiem iesaku nevaidot nekādas darba attiecības. Acīmredzot, uz tikšanos ar klientu bija aizgājusi piedzērusies, iespējams kādu narkotisko vielu iespaidā, neko vispār nezinādama pastāstīt par piedāvājumu un projektu. Iespējams tamdēļ arī policija viņu "savāca". Pēc tam darbā vairs nav rādījusiesies, taču nekaunība komentēt internetā ir gana lielā, nekā vēlme strādāt.

A ance888 01.06.2013

Juri, kā pats juties, kad tevi arī beidzot policija aziturēja un arestēja?Patika?Atkārtosi?:)Protam, ska neesi sabiedrībai tik bīstams, un tevi pret parakstu, par dzīves vientas nemainīšanu atbrīvoja..bet kamera tevi jau gaida:)Laika jautājums;)

O OskarsH 09.10.2014

Nav problēmu sastrādāties ar Juri. Sastrādājos jau ilgāku laiku, gan ir maksājis par izveidotajām mājas lapām, gan arī esam sastrādājušies citos projektos. Lietām vienmēr pieejam konstruktīvi un produktīvi. Nevienā posmā arī neemu jutis ka mēs "čakarētu" citus cilvlēkus.

M Maria Antonova 05.07.2017

Krāpnieks!
Ļoti gaidīsim viņu tiesā un policijā

T Tā, kas tev maketēja 06.07.2023

Ļoti daiļrunīgs personāžs un nevienam nekad, neko nesamaksā. Ja kādam ir vēlme strādāt par velti, tad sadarbojieties ar šo afēristu. Juri, ja kādreiz es tevi sastapšu uz ielas un blakus būs vīrs tajā mirklī, es domāju, ka tas, ko tu nesamaksāji par maketdarbiem – nāksies par dārgāku naudu likt sev jaunus zobus mutē. Būtu labāk jau klusējis, nevis te murgus rakstījis par katru cilvēku, kuru esi apčakarējis. Nekauņa un zaglis!