Jumta Dizains - Nepratejs

Neuzkeraties uz firmas Jumta Diazaina pakalpojumiem.Liek jumtus ,sasola brinumus visadus un pectam jumts nav pabeigts ...visu dara pa roku galam,intrese tikai nauda nevis izauksmes. Firmas direktors J.D viltigs ka lapsa (panems naudu un darbu neizdaris) tadi cilveki nedrikst stradat tada apgroziba ,kur klienti gaida godpratigumu nevis galvas sapes. Jani esi tik mils un nedari to ko Tu nemaki! Ar cienu V

J

L lisonak17 23.04.2014

tie gan ir tirakie meli

L lisonak17 27.04.2014

Pirms raksti sūdzību iemācies pareizi rakstīt nav nevienas garumzīmes, tad rodas jautājums pats vispār kaut ko māki ja pat rakstīt nejēdz

D Dizaineris 08.06.2014

Kauns kauns Jani Dombrovski

L lisonak17 10.10.2014

ja ta ir nemacešāna tad bez komentāriem

J Jumiķis 16.11.2014

Cik smieklīgi, kārtējais google.lv bilde, viņa mājas lapā visas ir novilktas no krievu saitiem! Būtu uzrakstījis mājas adresi kur tāda atrodās ā ā nu jā nejau Latvijā :D:D Bildes mēs visi mākam likt, bet apakša ir viens liels bleffsss... Kā saka lai veicas!!!

I inone 07.04.2018

Pilnīgi atbalstu sūdzību! Nestrādājiet ar Jani Dombrovski, tikai apsola, bet nauda nemaksā.