www.sudzibas.lv Jump IN studija Krāpšana , vadības neprofesionalitate

Jump IN studija - Krāpšana , vadības neprofesionalitate

Labdien. Vēlos painformēt un varbūt arī pašai Jump In studijas vadībai atgādināt - tadi uzņēmumi ka šis grauj bērnu izklaides uzņēmumu reputāciju . Vadībai ieteiktu nedaudz piestrādāt pie savam kompetencēm un varbūt iziet kādas apmācības aktiermāksla,jo diemžēl tie meli kas tiek stāstīti klientiem(un pat darbinieki tiek apmācīti šajā jomā ) ir briesmīgi.
Vēlētos pabrīdināt visus telpu izīrētājus un cilvēkus kas plāno sadarboties ar šo kompāniju - padomājiet divreiz un trīsreiz pirms uzticiet savu naudu un darbu šim melnajam caurumam . Darbiniekiem šajā uzņēmuma ka esmu dzirdējis tiek solīts samaksāt taču nauda tiek
Iztērēta sociālo tīklu uzturēšanai un randiņiem .
Izsaku dziļu līdzjūtību tiem kam diemžēl ir par velu un jau ir ieguldījuši naudu .

D