Jump IN studija - Krāpšana

Decembrī 2017.g. ieraudzīju fb piedāvājumu pasūtīt bumbu maisu priekš sausā baseina pa 40 euro, ko it kā solījās piegādāt janvārī, naudu vajadzēja pārskaitīt tajā pašā dienā, teica ka šodien uzreiz pasūtīs. Janvārī saņēmu nevis bumbas, bet e-pastu par to, ka viss kavējas, nevar it kā Polijā saražot nepieciešamu bumbu skaitu, tad piedāvāja vai nu pagaidīt vai atskaitīt naudu, es piekritu vēl pagaidīt, tad pēc tam atkal februārī saņēmu e-pastu par to, ka bumbu vēl joprojām nav, piegādātājs tip ir vainīgs, atkal piedāvāja pagaidīt vai atskaitīt naudu, šoreiz palūdzu tomēr atgriezt naudu par nesaņemtu pakalpojumu, no tā brīža klusums.. naudu atpakaļ nedabūju un uz e-pastiem vairs neatbild. Īsta krāpniece!

Bomboklak 07.03.2018

Vai tad nepietiek ar pilnu internetu sliktām atsauksmēm par šo uzņēmumu?
Izskatās, ka nepietiek un cilvēki uzķeras joprojām..

Žēl, ka tā jums tā.

Iesniedziet PTAC un VID. Šim uzņēmumam jau tā ir nelabojama vēsture.