Jump IN studija - Krāpšana

Dimantu kalnu pasākums bija skaists ar suprīgiem saimniekiem un skaist vietu tikai studijas jump in vadītāja vita taube sabojāja šo pasākumu ar meliem un krāpniecību. Daudzi aizgāja vīlušies arī mēs! Bijām atsaukušies uz facebook sludinājumu kā atraktīvi cilvēki kas var palīdzēt un par to saņemt atlīdzību 40. Euro. Atlīdzību nesaņēmām. Mums vēl bija jāiegulda nauda dāvanu iegādei, jo nepietika visiem dāvanas, solot vakarā naudu atdot un arī transporta izdevumus segt. Solījumu tā arī neizpildīja! Es ar vīru palikām bez atlīdzības.

Dainis 21.12.2017

Sāku nedaudz mainīt domas par šo sievieti, no sākuma domāju, ka viņa vienkārši maigi sakot ir nedaudz padumja, vai arī tā ir reāla krāpšana, noteikti pagaidīs kamēr pieklusīs visa jezga un tad bliezīs nākamo mega pasākumu.

D Dace Bērziņa 29.12.2017

Arī gaidu, kad zvaigzne atdos naudu. Apzināts naudas krāpšanas veids.

K Kārlis Ansons-Jansons 16.06.2018

Varēsim gaidīt mūžīgi! Es, kad atgādināju par sevi, saņēmu šādu atbildi:Labdien svešais vīrieti, ko nekad neesmu satikusi un slēgusi nekādus darījumus. Un cerat ka tagad atskaitīšu naudu, ko neesmu saņēmusi no Jums.
Lai gan mēnesi pirms tam bija cita dziesma!
Sveiks, te Jump in vadītāja. Kā jau Jums vienreiz skaidroju, sakarā ar to ka studijas administratore Anna ar savu puisi Reini apzaga studiju, janvārī vācam pierādījumus policijai, bet februārī veiksim atmaksas. Iepriekš arī lūdzu atsūtīt maksājuma uzdevumu uz studijas epastu , kur redzams konts uz kuru skaitījāt naudu. Joprojām to neesam saņēmuši.
Konts tika nosūtīts pēc pirmā pieprasījuma, bet laikam viņai labas pazīšanās kur augstāk, jo tas nav normāli, ka vairākas reizes notiek identiski krāpšanas gadījumi un viņai par to nekas nav!

M Mr_nobody 08.01.2018

Nekad nesadarbojieties ar VITA TAUBE, JUMP IN studija, un uzņēmumu IK "PASĀKUMI" reģ. nr. 40002180726 ; Rīga, Spilves iela 21 - 26A, LV-1055

Sigita Bronze 27.01.2018

Vitas grāmata - https://www.amazon.de/Personiskas-identitates-slepSanas-panemieni-virtualaja/dp/3639804090

A Anita Jēkabsone 23.05.2019

Es mēnesi jau gaidu no Vitas Taubes naudu par atceltu bērnu ballīti... Nauda nav maza. Esmu ļoti dusmīga uz viņu, jo, kad ar viņu runā, sola, ka rīt pārskaitīs. Un tā arī nav pārskaitījusi. Nezinu vai kāds ir vērsies Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, bet es to darīšu noteikti!

A aknee 13.08.2019

Vai Jums kas ir izdevies? Man tāda pati situācija..

A Anita Jēkabsone 15.08.2019

Jā, naudu izdevās dabūt atpakaļ. Piedraudēju, ka iešu uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru. Uzrakstīju iesniegumu ar visām e-pasta sarakstēm pielikumos. Dabūju no viņas parakstu uz iesnieguma, ka iesniegums ir saņemts un noteicu datumu līdz kuram jāpārskaita nauda. Pēdējā datuma dienā pārskaitīja.