AtrisinātaJump IN studija - Krāpšana

Labdien!

Vēlos jūs brīdināt par lielu meli un krāpnieci vitu taubi “jumo in studija “vadītāju http://www.studijajumpin.lv/,viņa organizēja ziemassvētku pasākumu 16.17. Decembrī “dimantu kalnā”, viņa īrēja telpas no saimniekiem.
100 cilvēku vietā biļetes bija pārdotas kādiem 500 cilvēkiem (šī vieta nespēja uzņemt tādu skaitu cilvēkus, nekārtība bija visur, cilvēku bija ļoti neapmierināti, iemesli bija ļoti daudz, minēšu tikai nedaudz -
• pie ziemass. , vecīša, lai tiktu rindā bija jāstāv 3-4 st. , (mammas ar bērniem uz nestabilām trepēm stundām stāvēja, lielākā daļa pat netika līdz viņam) ;
• bumbu istabu vietā, kas tika solīts bija izlikts mazas dārza baseins;
• solīto animatoru vietā (gan iekštelpās, gan ārā) bija viena animatore, kas iedeva baltas lapas bērniem un flomāsterus;

biļetes bija dīvainās cenās, vienai ģimenei ar vienu bērnu cena 50 euro, par tādu pašu skaitu citai ģimenei 90 euro, protams neviena ģimene nesaņēma čeku!

Pati vita taube, paziņoja, ka esot bijusi slima un viņas pienākumus viņas prombūtnes laikā pildījuši viņas kolēģi. Vita taube vainoja visus, tikai ne pati spēja uzņemties atbildību par notikušo. Cilvēki bija ļoti dziļi satriekti, tālu ceļu braukuši, nauda iztērēta, laiks iztērēts, cik ģimenēm visu sabojāja viena liela krāpniece un zagle. Paši mājas saimnieki šokā par notikušo, viņi nebija gatavi tādām masām (saimnieki lieliski cilvēki) , jo vita taube tik tirgoja biļetes, kamēr saimnieki kaut kā glāba neizdevušos pasākumu. Daudzi cilvēki pameta pasākumu uzreiz. Lūdzu cilvēki, uzmanāties no šīs krāpnieces, to, ka saka, ka ir pieredze masu pasākumu organizēšanā neticat, viņa paņems jūsu naudu un pacentieties, lai jums būtu sabojāts gan pasākums, gan garastāvoklis. Sirds “lūza pušu”, kad bērni raudāja, vecākiem par vitas taubes krāp niecību, ne pasākums ne dāvaniņa, nekas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Anna 29.01.2020

Ar mani saszinajas viss kartiba

Dainis 18.12.2017

Es nedomāju, ka tā ir bijusi apzināta krāpšana, šī sieviete drīzāk ir nedaudz padumja, internetā par viņu ir daudz informācijas.

A Azik99 18.12.2017

Šai "lauku sētas" zvaigznei tiešām nav pilns rublis. Iesaku pat nesākt apspriest jebkādas sadarbības iespējas ar šo personāžu.

M madelena 07.01.2018

Viņa personīgi mani apkrāpa š.g. septembrī, neiesaku iesaistīties ar viņu nevienam! Savā FB lapā Jump in bloķē visus apkrāptos cilvēkus un koemntārus dzēš! Nožēlojami!

Sigita Bronze 27.01.2018

Vitas grāmata - https://www.amazon.de/Personiskas-identitates-slepSanas-panemieni-virtualaja/dp/3639804090

P Plst 15.02.2018

Tā ir cita sieviete, Amerikas latviete. Tiešām domā, ka tai patmīlīgajai vējagrābslei no Jump In un lauku sētās pietiktu prātā to sarakstīt?

Z zita2 25.06.2018

Uzmanieties, studija "Jump in", tagad saucas "Studija ballītēm"