www.sudzibas.lv Jumba-jafari.lv Kucēns ar ģenētiskām problēmām

AtrisinātaJumba-jafari.lv / Natālija Ivanova - Kucēns ar ģenētiskām problēmām

Ilgi meklējām ģimenes mīluli un, lai saņemtu kaut nelielu garantu par kucēna veselību, netaupījām līdzekļus dārgākās tirgū pieejamās audzētavas Jumba-Jafārī piedāvājumam līdz ar to "pārbaudītāka" Rodēzijas Ridžbeka iegādei. Diemžēl no 2015. gada metiena esam saņēmuši kucēnu ar ģenētiskām problēmām, kuras izpaužas epilepsijā *Ir klīniski pierādījumi.Tas liek domāt par sugas līniju tīrību. Audzētava nebrīdina par iepriekš novērotu simptomātiku/pazīmēm raustīšanos miegā uzskatot par normālu arī pēc vairākkārtēju informēšanu par kucēna veselības stāvokli. Negribējām rakstīt šo sūdzību, bet pie tās mūs noveda Natālijas Ivanovas attieksme, neizrādot pat ne mazāko atbalstu problēmsituācijas atrisināšanai. Suni esam iemīlējuši, bet viņš vairs neattaisno vaislas un vesela suņa faktu jo epilepsija nav ārstējama. Lai nenotiktu lēkmes 3x dienā ir jālieto spēcīgas zāles kuras mēnesī izmaksā 70 eiro. Otrkārt kādam ir jābūt visu laiku klāt lai neizlaistu zāļu laikus un tiek upurēta ģimenes dzīve. Tas mums ir sāpīgs pārbaudījums tāpēc brīdinām citus, esiet uzmanīgi ar šīs audzētavas suņiem.

Žēl ka suņu audzētāji to uztver kā biznesu ignorējot pašu svarīgāko, kas ir suņu veselība.
Ja Jums ir līdzīga pieredze lūdzu sazinieties pa e-pastu [slēpt]@inbox.lv

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ridžbeks 23.10.2016

Ar LKF palīdzību esam panākuši komunikāciju starp mums un audzētavu. Esam nonākuši pie kopsaucēja. Ceram uz turpmāku sadarbību.
Diemžēl suns nekad nebūs vesels un tas ir pats sāpīgākais. Pārejam ar vien uz spēcīgākām zālēm un ceram, ka suns pēc iespējas ilgāk izdzīvot.

R