Juliuss Šellenbergs - krāpnieks

Reklama LV bieži meklē vecu cilvēku aprūpētājas Vācijā,solot oficiālu darbu,labu algu.Bet rēāli,atrodoties jau Vācijā viss būs otrādi.Oficiāli viņš neiekārtos,strādāsiet tikai nelegāli,no pirmās algas šis ņem 500 eiro par"iekārtošanu".Tad var pārvest uz jaunu ģimeni atkal par jaunu darbavietu paņemot 100 eiro.Ja sāksiet rādīt neapmierinātību vai celt pretenzijas,šellenbergs sāks draudēt,aizsūtīs uz pašas rēķina atpakaļ uz mājām.Iedos tādu ģimeni,kur 90 kg smago veco cilvēku būs janēsā uz sevīm,un šellenbergs pateiks,ka tā ir tava darba vieta.Un no tādas ģimenes nav tik viegli tikt prom,kamēr šis neatrod jaunu upuri vietā.Viss tur notiek nelegāli,nemaksājot Vācijai nodokļus.Bet Latvijā nesodīti krāpj cilvēkus.Iesaku rakstīt policijai iesniegumus,ja esat cietuši no šī Šellenberga.

Z zanne 19.11.2013

bet kur vispār atrodas cilvēki, turklāt sievietes, kas brauc aprūpē savu veselību pārdot!!!