Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - kvalitatīva diennakts zobārstniecība - Slikts serviss, Krāpšana

Piezvanījām pajautājām cik izmaksās 1 zoba izraušana pateica sākot no 36 eur
Tad piezvanījām uz citu Zobārstniecības klīniku ( Denta ) Pateica 60EUR
Izdomājām aizbrauksim uz to lētāko jo makā bija 50 eur
Galu rezultātā sastādīja reiķinu 80 eur Bez rengena bez nekā.
Izrāva zobu sākās lielākas problēmas iekaisums un sturošana
zvanījām atkal viņiem pateica 150 eur pa to lai iztīrītu un savestu viu kārtībā.
Tīrākā krāpniecība.
Tagad sazvanījāmies ar citu iestāti atkal tur pateica ka ārste nav iztīrījūsi kanālu pēc izraušanas un tagad ir jāveic operācīja kura izmaksā 200+ EUR.
Nevienam neiesaku pie viņas braukt pat ja zobs ir kritiskā stāvoklī.
JO DENTA uzreiz pateica konkrētu summu.
Mums tagad atdbild teiciens skopais maksā 2 reiz. šajā gadījumā kredīti līdz ausīm tik lai saglabātu visus zobus un nomaksātu to dulo Julijas pornogrāfisko zobu labošanu.

T TavaMamma 24.04.2016

Atceros to vietu....jāmaksā jau tikai par to ka esi iesēdies krēslā.

P pilsonisLVV 26.04.2016

Ko lai saka. Man pašam nācās "apdedzināties" pie šīs speciālistes

E ELLIO 02.05.2016

Lasu un domāju, cik cilvēki ir neinformēti...
Vai kāds var pateikt,kas tas ir par kanālu,kas jātīra pēc zoba izraušanas?
Cik man mācīja kanāls(kanāli) zobā ir tad,ja tiek izņemts nervs un tad pildīti kanāli.
Otra lieta, protams pēc raušanas var rasties iekaisums un tūska, ja jau esat bijis ar sastrutojušu zobu pie ārsta. kā jūs domājat,tās strutas uz burvju mājienu pazudīs? Jātaisa rentgens? kāda velna pēc,ja ārsts redz,ka zobs ir sastrutojis! Tur tikai jārauj laukā.
Par cenām, katra klīnika nosaka savas cenas,kas ārstēšanas un manipulāciju laikā var mainīties atkarībā no procedūras sarežģītības pakāpes. Jūs neesat ne tosteris, ne veļas mašīna, kam tiek uzlikat viena cena un par tādu arī pērkat preci.

J Janis Vilcans 03.05.2016

Elementri.
1 kanla zobs.
Piemēram Klīnika Denta uzreiz zin cik izmaksās visi pakalpojumi ( 60 Eur ) Stabila cena
redz te viņi tik patuvenu cenu pasaka. un pa to ka aiziet pie viņiem iztīrīt rētu maksā 150 eur ( Serowa klīnikā man izmaksāja 30 eur ar visu rentgenu u.t.t ) šī klīnika pa ko ir sūdzība ir tīrākais mēsls un zagļu banda

B busim_laipni 06.06.2022

IZSMIEKLS nevis zobārstniecības kantoris. NAV DIENNAKTS? VIŅI STRĀDĀ TIKAI NO 08⁰⁰! parastā darba laikā! Un cenas ir visaugstākās. Labāk iet uz Stomatoloģijas institūts