Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 1 stundas 48 minūtēm)
Domino Sushi
(Pirms 4 stundām 39 minūtēm)
ZIP
(Pirms 7 stundām 42 minūtēm)
CSDD
(Pirms 8 stundām 45 minūtēm)
Mārtiņš Krauklis
(Pirms 8 stundām 46 minūtēm)
Darbs Ārzemēs
(Pirms 8 stundām 46 minūtēm)
www.1a.lv
(Pirms 9 stundām 4 minūtēm)
Job Center
(Pirms 9 stundām 30 minūtēm)
Aleksandrs Potalujevs Marketing servis
(Pirms 9 stundām 38 minūtēm)
Stender's Pica
(Pirms 9 stundām 59 minūtēm)
Vitālijs Kuļčickis - urologs

Sliktākais reitings

CSDD (-2)
Choco (-1)
BIGBANK (-1)
MAYA (-1)

Populārākās sūdzības

CSDD (6)
Evisit (3)

Turies tālāk

MTTC (2)
Simba (2)
ELKOR (1)
MAXIMA (1)

Sūdzība par Jūlija Sočenova, Ginekologs, Privātprakse

Lasīt visas sūdzības par Jūlija Sočenova, Ginekologs, Privātprakse

Jūlija Sočenova, Ginekologs, Privātprakse

Publicēja: IlonaMln nosūtīt e-pastu Oct 18, 2007
Не советую ставить у нее спираль
Informācija par kompāniju:
Jūlija Sočenova, Ginekologs, Privātprakse
Rīga
Ne sovetuju stavitj u nejo spiralj. Mne postavila cherez 3 mesjaca posle rodov, s pomoschju medsestry. Bylo ochenj boljno, gde-to nedeli 2, dazhe kogda sadilasj - chuvstvovalosj. Cherez god ja... zaberemennela. Pri poiske v raznyh med. ucherezhdenijah s pomoschju ultrazvuka toljko v 1 udalosj obnaruzhitj spiralj - vne matki! Ona protknula mne matku i spiralj zaputalasj v plenke. Horosho, chto ne ushla v brjushnuju polostj -byl by peritonit i menja by uzhe ne bylo.

Lasīt komentārus Veselība / Medicīna

Komentāri

Esmu šīs ārstes paciente jau 25 gadus un varu teikt par viņu tikai labus vārdus.
Manai meitai neiepatikās un viss...tā tak ļoti intīma un delikāta lieta.Un ik vienam klientam ir iespēja meklēt, kamēr atrod īsto..mēs tak neejam otrreiz pie friziera vai kāda cita pakalpojuma sniedzēja, ja tas mums jau pirmajā reizē nav iepaticies.Tās ir mūsu patērētāju tiesības, ne tā?
Un neviens ārsts nav Dievs-ik vienas profesijas pārstāvis var kļūdīties.
Komentēja: Mar 23, 2015
zilzeke

Хожу к Юлии уже год, посоветовали её когда у меня был гормональный сбой. Очень хороший врач, всегда все доходчиво расскажет. Сама поинтересовалась планирую ли беременность и когда узнала, что да и уже около года не получается - сама написала направления и объяснила какой анализ когда сдавать! Даже когда она уезжала куда-то заранее предупредила, что будет не доступна по телефону до определенного числа!
Также всегда спрашивает нужен ли чек... За все время пока к ней ходила (а это было минимум паз в месяц, пока проходила все анализы) ни разу не было такого, что не спросила нужен чек или нет!
Если не удается ей с первого раза дозвониться, то всегда в течении 5-10 минут перезвонит сама! Цены за прием у нее оооочень даже приемлимые, до этого ходила к гинекологу и оставляла в 3 раза больше денег...
Единственное, что для меня странно, это то, что она не поверят грудь. Прекрасно понимаю, что для этого существует маммолог. Но сначала это было для меня странно, т.к предыдущая гинеколог всегда перед осмотром проверяла грудь!
Komentēja: Feb 8, 2015
Tasenjka89

Nevienai neiesaku iet pie šīs dakteres, ja viņu tā var saukt. Tiešām pilnīga vienaldzība. Kā konvejers, tikai ātrak, ātrak, pat nav māsiņas, tikai grābj naudu un neizraksta čeku, naudu liek atvilknē. Meitenēm kam viss tiešām labākajā kārtībā, kad papildus pieskatīšana nav nepieciešama, tām tāpēc vis o.k., ja ir k-kādas problēmas, viņa nepalīdzēs, viņās dēļ, zaudēju mazuli, kuru ilgi gaidījām. Stājos uzskaitē, bija sliktas analīzes, zems progestorons un gemoblobīns, kā viņa teica, tā kā nav īpaši runājoša, varbūt bija vēl kas, izrakstīja tabletes un aizsūtīja mani uz vairāk kā 1.5 mēnesi līdz nākamai vizītei. Tagad zinu ka analīzes vajadzēja taisīt vēl pēc 3 dienām, lai paskatītos vai progesterons aug, bat tagad par vēlu...
Komentēja: Aug 15, 2012
zannai

Я в ужасе о том, что пишут об этом враче. Я была у неё на учёте 2 раза, и у меня 2 замечательных малыша. Да она не особо приветлива, но в её врачебных качествах никогда не сомнивалась. она всегда на осчупь определяла беременность на сроке 6 недель, выписывала витамины. на сколько я понимаю, её политика - минимальное вмешательство ( медикаменты, узи) в развитие плода, я с ней в этом совершенно солидарна, особенно если всё хорошо и никаких противопоказаний нет. А девушке. которая покупала витамины на свой страх и риск, хочется посоветовать есть больше свежих фруктов, свеклы и пить гранатовый сок, а не линиться и тупо глотать колёса из аптеки.
Komentēja: Sep 21, 2011 Olga nosūtīt e-pastu

Esmu diezgan lielā šokā lasot visas šīs sūdzības par Dr. Sočenovu. Sovasar stājos pie viņas uzskaitē kā grūtniece, un nekādu sūdzību man par viņu nav, viņa konstatēja man grūtniecību 4/5 nedēļā, vienmēr izrādīja interesi par manu veselības stāvokli, izraksta vajadzīgos vitamīnus. nekad nav bijuši nekādi pārpratumi, izmeklēja mani, viņa vienmēr ļoti rūpīgi un saudzīgi. Un man nekas pa šo laiku cik pie viņas eju, nekas slikts nav noticis. Viņa ir pat vairākas reizes pieņēmusi mani bez pieraksta, kad man vajadzēja. viņa vienmēr ir smaidiga un pretīmnākoša.
Komentēja: Dec 31, 2010 Aija K. nosūtīt e-pastu

Ļoti rupja, neizraksta čeku, bet iemet naudu atvilknē, pat nepajautā vai čeks ir vajadzīgs, nevīžīgi izmeklē un ļoti sāpīgi to dara!Atnācu pārbaudīties, jo bija aizdomas ka esmu stāvoklī viņa mani uz galda spaidīja kā gaļu vnk pretīgi palika, pateica ka neesmu stāvokli un viss ir kārtībā, pagāja nedēļa un mani vienalga doma par bērniņu nelika mierā izdomāju aiziet uz poliklīniku ARS super iejūtigi ārsti, kad atnācu ar savu jautājumu mani nemaz neizmeklēja bet gan uzreiz aizsūtija uz HCG analīzi un izrādijas ka nu man jau bija 2.mēnesītis :) kā var būt tik nevīžīgs ārsts kā Sočenova es brīnos, tiešām nevienam neiesaku pie viņas iet un it īpši ja runa iet par abortiem tad tās ir tīrākās šausmas, ļoti slikts stāsts bija ar pazīstamu meiteni kura gāja pie viņas lai taisītu abortu...iesaku visām iet uz ARS cenas atsķirība 5ls taču arstes ir maigas, un izmeklē ļoti maigi un rūpīgi, nevis lasot diagnozi no slimību enciklopēdijas!:D
Komentēja: Dec 30, 2009 Neteiksu nosūtīt e-pastu

Nesaprotu - kāpēc jūs ejat pie tādas dakteres? Ja redzat, ka izturas pavirši, it īpaši ar pret grūtniecēm - nu tad mainiet dakteri! Kā var ļaut čakarēt savu veselību un riskēt ar bērna dzīvību?
Komentēja: Jan 1, 2009
toony

Давно хотела малыша, не получалось.Проверялась как и полагается каждый год. Соченова говорила всё в порядке.
Два года назад болел низ живота. Пошла к гинекологу (если её так можно назвать), сделала анализы, заплатила немаленькие деньги, она сказала, как всегда, всё в порядке, типа не по тому адресу пришла, послала к семейному. Через месяц пошла на консультацию в Гаилезерс, сразу положили под систему.
Как такой врач может вести свою практику????????
Komentēja: Jan 1, 2009
Valentina

par šo dakteri sūdzas pat pie viņas strādājošas medmāsas, nerunājot par algu bez soc. garantijām, dr. neievēro pat medic. instrumentu sterilizācijas noteikumus un citas higiēnas prasības, kas pasargātu pacientes.
Komentēja: Apr 16, 2008
ieva

Piekrītu. Dr. Sočenova ir pavirša un vienaldzīga. Mana grūtniecības uzskaite pie šīs mediķes bija "Laimes spēle". 8 mēn. nostaigāju ar sliktu urīna analīzi, tika doti mājieni, padziļinātu analīzi taisīt uz sava rēķina. Pēc analīzes veikšanas - stafilokoks un antibiotiku kurss. Pēdējā vizīte pirms plānota ķeizargrieziena, notika tikai nejaušības dēļ, jo piezvanot un precizējot jau noteikto vizītes laiku, uzzināju, ka dr. šajā dienā nebūs, jo devusies ceļojumā, ja nebūtu zvanījusi, būtu palikusi bez nosūtījuma plānotam ķeizaram.
Sievietes, kam rūp sava un bērna veselība, meklējiet alternatīvu dr. Sočenovai !
Komentēja: Apr 16, 2008
agnese

Pilnīgi piekrītu... Daktere, kurai nemaz neintresē savu pacientu veselība. 2006. gadā stājos uzskaitē pie šīs "ĀRSTES", ja bija kādas problēmas, sazvanīt varēja tikai viņas pieņemšanas laikos,t.i.,3 reizes nedēļā noteiktos laikos. Man ,diemžēl, sadarbība ar viņu beidzās ļoti bēdīgi (meitiņa nomira).
Komentēja: Mar 3, 2008
DM

Spiralj stavila ona lichno. Medsestra pomogala derzhatj, a ona stavila.
Komentēja: Nov 23, 2007 Znis nosūtīt e-pastu

Par dakteri Jūliju Sočenovu varu izteikt tikai sliktas atsauksmes. Gadu atpakaļ stājos uzskaitē pie viņas. Tajā laikā, kad grūtniece jāapskata katru mēnesi, šī daktere apskatīja mani labi ja vienu reizi divos mēnešos. Neieteica man nekādus vitamīnus. Pati uz savu galvu pirku. Varu pateikt vienu-daktere, kurai īpaši neuztrauc savi pacienti!
Komentēja: Nov 18, 2004 Inga nosūtīt e-pastu

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  Dēļ uzņēmuma vadības strīda ar pašvaldību, bez darba var palikt 200 liepājnieku
  Dēļ uzņēmuma vadības strīda ar pašvaldību, bez darba var palikt 200 liepājnieku
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties