www.sudzibas.lv Jūlija Sočenova, Ginekologs, Privātprakse Не советую ставить у нее спираль

Jūlija Sočenova, Ginekologs, Privātprakse - Не советую ставить у нее спираль

Ne sovetuju stavitj u nejo spiralj. Mne postavila cherez 3 mesjaca posle rodov, s pomoschju medsestry. Bylo ochenj boljno, gde-to nedeli 2, dazhe kogda sadilasj - chuvstvovalosj. Cherez god ja... zaberemennela. Pri poiske v raznyh med. ucherezhdenijah s pomoschju ultrazvuka toljko v 1 udalosj obnaruzhitj spiralj - vne matki! Ona protknula mne matku i spiralj zaputalasj v plenke. Horosho, chto ne ushla v brjushnuju polostj -byl by peritonit i menja by uzhe ne bylo.

I

I inga 18.11.2004

Par dakteri Jūliju Sočenovu varu izteikt tikai sliktas atsauksmes. Gadu atpakaļ stājos uzskaitē pie viņas. Tajā laikā, kad grūtniece jāapskata katru mēnesi, šī daktere apskatīja mani labi ja vienu reizi divos mēnešos. Neieteica man nekādus vitamīnus. Pati uz savu galvu pirku. Varu pateikt vienu-daktere, kurai īpaši neuztrauc savi pacienti!

Z Znis 23.11.2007

Spiralj stavila ona lichno. Medsestra pomogala derzhatj, a ona stavila.

D DM 03.03.2008

Pilnīgi piekrītu... Daktere, kurai nemaz neintresē savu pacientu veselība. 2006. gadā stājos uzskaitē pie šīs "ĀRSTES", ja bija kādas problēmas, sazvanīt varēja tikai viņas pieņemšanas laikos,t.i.,3 reizes nedēļā noteiktos laikos. Man ,diemžēl, sadarbība ar viņu beidzās ļoti bēdīgi (meitiņa nomira).

A agnese 16.04.2008

Piekrītu. Dr. Sočenova ir pavirša un vienaldzīga. Mana grūtniecības uzskaite pie šīs mediķes bija "Laimes spēle". 8 mēn. nostaigāju ar sliktu urīna analīzi, tika doti mājieni, padziļinātu analīzi taisīt uz sava rēķina. Pēc analīzes veikšanas - stafilokoks un antibiotiku kurss. Pēdējā vizīte pirms plānota ķeizargrieziena, notika tikai nejaušības dēļ, jo piezvanot un precizējot jau noteikto vizītes laiku, uzzināju, ka dr. šajā dienā nebūs, jo devusies ceļojumā, ja nebūtu zvanījusi, būtu palikusi bez nosūtījuma plānotam ķeizaram.
Sievietes, kam rūp sava un bērna veselība, meklējiet alternatīvu dr. Sočenovai !

I ieva 16.04.2008

par šo dakteri sūdzas pat pie viņas strādājošas medmāsas, nerunājot par algu bez soc. garantijām, dr. neievēro pat medic. instrumentu sterilizācijas noteikumus un citas higiēnas prasības, kas pasargātu pacientes.

V Valentina 01.01.2009

Давно хотела малыша, не получалось.Проверялась как и полагается каждый год. Соченова говорила всё в порядке.
Два года назад болел низ живота. Пошла к гинекологу (если её так можно назвать), сделала анализы, заплатила немаленькие деньги, она сказала, как всегда, всё в порядке, типа не по тому адресу пришла, послала к семейному. Через месяц пошла на консультацию в Гаилезерс, сразу положили под систему.
Как такой врач может вести свою практику????????

T toony 01.01.2009

Nesaprotu - kāpēc jūs ejat pie tādas dakteres? Ja redzat, ka izturas pavirši, it īpaši ar pret grūtniecēm - nu tad mainiet dakteri! Kā var ļaut čakarēt savu veselību un riskēt ar bērna dzīvību?

N neteiksu 30.12.2009

Ļoti rupja, neizraksta čeku, bet iemet naudu atvilknē, pat nepajautā vai čeks ir vajadzīgs, nevīžīgi izmeklē un ļoti sāpīgi to dara!Atnācu pārbaudīties, jo bija aizdomas ka esmu stāvoklī viņa mani uz galda spaidīja kā gaļu vnk pretīgi palika, pateica ka neesmu stāvokli un viss ir kārtībā, pagāja nedēļa un mani vienalga doma par bērniņu nelika mierā izdomāju aiziet uz poliklīniku ARS super iejūtigi ārsti, kad atnācu ar savu jautājumu mani nemaz neizmeklēja bet gan uzreiz aizsūtija uz HCG analīzi un izrādijas ka nu man jau bija 2.mēnesītis :) kā var būt tik nevīžīgs ārsts kā Sočenova es brīnos, tiešām nevienam neiesaku pie viņas iet un it īpši ja runa iet par abortiem tad tās ir tīrākās šausmas, ļoti slikts stāsts bija ar pazīstamu meiteni kura gāja pie viņas lai taisītu abortu...iesaku visām iet uz ARS cenas atsķirība 5ls taču arstes ir maigas, un izmeklē ļoti maigi un rūpīgi, nevis lasot diagnozi no slimību enciklopēdijas!:D

A AijaK. 31.12.2010

Esmu diezgan lielā šokā lasot visas šīs sūdzības par Dr. Sočenovu. Sovasar stājos pie viņas uzskaitē kā grūtniece, un nekādu sūdzību man par viņu nav, viņa konstatēja man grūtniecību 4/5 nedēļā, vienmēr izrādīja interesi par manu veselības stāvokli, izraksta vajadzīgos vitamīnus. nekad nav bijuši nekādi pārpratumi, izmeklēja mani, viņa vienmēr ļoti rūpīgi un saudzīgi. Un man nekas pa šo laiku cik pie viņas eju, nekas slikts nav noticis. Viņa ir pat vairākas reizes pieņēmusi mani bez pieraksta, kad man vajadzēja. viņa vienmēr ir smaidiga un pretīmnākoša.

O Olga 21.09.2011

Я в ужасе о том, что пишут об этом враче. Я была у неё на учёте 2 раза, и у меня 2 замечательных малыша. Да она не особо приветлива, но в её врачебных качествах никогда не сомнивалась. она всегда на осчупь определяла беременность на сроке 6 недель, выписывала витамины. на сколько я понимаю, её политика - минимальное вмешательство ( медикаменты, узи) в развитие плода, я с ней в этом совершенно солидарна, особенно если всё хорошо и никаких противопоказаний нет. А девушке. которая покупала витамины на свой страх и риск, хочется посоветовать есть больше свежих фруктов, свеклы и пить гранатовый сок, а не линиться и тупо глотать колёса из аптеки.

Z zannai 15.08.2012

Nevienai neiesaku iet pie šīs dakteres, ja viņu tā var saukt. Tiešām pilnīga vienaldzība. Kā konvejers, tikai ātrak, ātrak, pat nav māsiņas, tikai grābj naudu un neizraksta čeku, naudu liek atvilknē. Meitenēm kam viss tiešām labākajā kārtībā, kad papildus pieskatīšana nav nepieciešama, tām tāpēc vis o.k., ja ir k-kādas problēmas, viņa nepalīdzēs, viņās dēļ, zaudēju mazuli, kuru ilgi gaidījām. Stājos uzskaitē, bija sliktas analīzes, zems progestorons un gemoblobīns, kā viņa teica, tā kā nav īpaši runājoša, varbūt bija vēl kas, izrakstīja tabletes un aizsūtīja mani uz vairāk kā 1.5 mēnesi līdz nākamai vizītei. Tagad zinu ka analīzes vajadzēja taisīt vēl pēc 3 dienām, lai paskatītos vai progesterons aug, bat tagad par vēlu...

T Tasenjka89 08.02.2015

Хожу к Юлии уже год, посоветовали её когда у меня был гормональный сбой. Очень хороший врач, всегда все доходчиво расскажет. Сама поинтересовалась планирую ли беременность и когда узнала, что да и уже около года не получается - сама написала направления и объяснила какой анализ когда сдавать! Даже когда она уезжала куда-то заранее предупредила, что будет не доступна по телефону до определенного числа!
Также всегда спрашивает нужен ли чек... За все время пока к ней ходила (а это было минимум паз в месяц, пока проходила все анализы) ни разу не было такого, что не спросила нужен чек или нет!
Если не удается ей с первого раза дозвониться, то всегда в течении 5-10 минут перезвонит сама! Цены за прием у нее оооочень даже приемлимые, до этого ходила к гинекологу и оставляла в 3 раза больше денег...
Единственное, что для меня странно, это то, что она не поверят грудь. Прекрасно понимаю, что для этого существует маммолог. Но сначала это было для меня странно, т.к предыдущая гинеколог всегда перед осмотром проверяла грудь!

Z zilzeke 23.03.2015

Esmu šīs ārstes paciente jau 25 gadus un varu teikt par viņu tikai labus vārdus.
Manai meitai neiepatikās un viss...tā tak ļoti intīma un delikāta lieta.Un ik vienam klientam ir iespēja meklēt, kamēr atrod īsto..mēs tak neejam otrreiz pie friziera vai kāda cita pakalpojuma sniedzēja, ja tas mums jau pirmajā reizē nav iepaticies.Tās ir mūsu patērētāju tiesības, ne tā?
Un neviens ārsts nav Dievs-ik vienas profesijas pārstāvis var kļūdīties.

L LittleStar 27.03.2020

Была у этого "врача" с жалобами на нетипичные выделения. Никаких анализов не взяла, сказала, что это молочница. Я понимаю, что выглядит она совсем иначе, вовремя сходила к другому врачу, балогодаря чему избежала больших проблем со здоровьем.
А ещё она взяла немалые деньги, зачем-то выписала мне гормональные контрацептивы, о которых я не просила, чуть ли не навязвая мне их. Как будто ей производители доплачивают за то, чтобы она их выписывала всем подряд. И ещё сказала, чтобы я через месяц приходила на контрольную проверку. Не понимаю, как ей не стыдно ещё.