www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Kas tas par kārtējo šaraškina kantori?

Julianus inkasso - Kas tas par kārtējo šaraškina kantori?

Vai kāds var pateikt, kas tas ir par kārtējo šaraškina kantori uzradies "Julianus Inkasso Latvija", SIA. Atsūta man te kaut kādu draudu vēstuli, ka mani sūdzēšot tiesā, jo no 1999.gada esmu parādā "Baltcom GSM SIA". Tad pasakiet man lūdzu kāpēc man būtu parāds jāatdood "Julianus Inkasso" nevis "Baltcom GSM"??? Pat prātā nenāk šitiem neko atdod- kam esmu parādā tam arī varbūt atdošu. Atsaucieties lūdzu kuram vēl viņi tik nekaunīgi draudējuši - ar tiesas darbiem.

E

D Dace 11.03.2008

Tā ir parādu piedziņas firma, ja nemaksāsi procenti augs un augs... Viņi paturēs tikai nelielu summu, par parāda piedziņu, bet pārējo atdos tam kam esi parādā!

V v 18.03.2008

Man tieši tas pats atnaca pirms dazham dienam.
kas interesanti, pats Baltcom par paradu sho 9 gadu laikaa nav atgadinajis...

L Lana 27.03.2008

1) Parāds būs jāatdod šai inkasso firmai.
2) Baltcom nav jāatgādina tev par tavām nenokārtotajām parādsaistībām!
Nav te ko bļaustīties, bet laikus kārtot un apmaksāt savus rēķinus, jo procenti tikai augs un augs...

L Līga 27.03.2008

Pilnīgi piekrītu Lanai!
Katrai kompānijai ir tiesības nodot savus debitorparādus parādu piedziņas kompānijām, kas ir viņu pamatnodarbošanās (jo neba jau Baltcom GSM skries katram savam parādniekam pakaļ! Un tu pati esi nekaunīgaun pie tam atpalikusi, jo beigās tāpat parāds būs jāātdod!!! Un vispār, ar ko Tu būtu tik īpaša ka Tu varētu nemaksāt par saņemtiem pakalpojumiem? Tad nu, lūk, labāk ieklausies jau laicīgi- procesa beigās Tev būs jāapmaksā ne tikai pamatparāds, bet arī soda procenti (ja tādi paredzēti līgumā, tie var sasniegt 100% no parāda)+parāda piedziņas izdevumi+ tiesas izdevumi. Varu pateikt priekšā, ka šādus gadījumus parasti izskata Starptautiskā Telekomunikāciju šķīrējtiesa, un parasti par labu prasītājam-un lēmums ir nepārsūdzams. Un ak, jā- Tu sabojāsi savu kredītvēsturi un par Tavu nemaksāšanas faktu uzzinās lielākie potenciālie kreditori. Un tā kā parāds no 1999. gada- nav nekāda noilguma un lietu Parāds nav brālis!!!

F Faka 21.06.2016

Kā tad ar to ka tiesā netiek ņemti vērā parādnieku viedokļi? No 3 Ls parāda sanāk 200 euro parāds un pie kājas visiem. Maksā. Tiesai jau patīk baroties no tiem ubagiem. Nerunāsim par to ka es dabūju apmaksāt jau nomaksātu parādu. Tiesa neļāva izsniegt dokumentus ka ir bijis izlīgums. Apsveicu. Rijiet tos nabagus Rijiet. Kad tas nāks atpakaļ tad redzēsiet.

I Ilmārs 31.03.2008

Interesanti, jo man atnāca tieši tāda pati vēstule, ka es lūk nēesot nomaksājis BaltcomGSM kautkādus tur pieslēgumus par 1999.gadu.Es mūžā nēesmu slēdzis līgumu ar BaltcomGSM vai TELE2 un tāpēc biju ne pa jokam pārsteigts par tādiem brīnumiem, sazvaniju to kantori, tur teica, jā esot tāda lieta, parādoties ka es esot tādu līgumu slēdzis un kad es apgalvoju ka man kas tāds pat sapņos nav rādijies, darbiniece izteica versiju ka varbūt kāds ir izmantojis kādu manu dokumentu un tādā veidā tas līgums ir ticis noslēgts.Izklausijās ticami, bet tagad palasot netā saprotu ka viss ir fufelis.Viņi vienkārši cenšas krāpt cilvēkus!

J janis 31.03.2008

es gan domaju ka ta jau tada sen izdomata varka ir, savāca entos tūkstošus parādnieku pa 5 ls vai vairak un takad julians iztresīs no katra dubultā, sanak pat izdevigi dazus gadus paklusē un tad nosmel dubultā, ta lūk, nu vismaz es ta darītu ja man būtu tik liels uzņēmums

L Laura 31.03.2008

Muļķības, lai pierāda, ka tu esi kaut ko parādā. Ja droši zini, ka neesi, nemaksā un neko arī no tevis nepiedzīs. Ja tomēr esi, nāksies samaksāt.

D dakters69 02.05.2017

Ja nu tomēr neesmu zinājis,ka NEESMU PARĀDĀ un šie mani paķer uz muļķi(kādu laiku viņiem maksāju,kamēr nepamanīju līgumu savā e-pastā,kas noslēgts starp banku un man pilnīgi svešu personu).Ko nu?Cik zinu likumus,tā ir krāpšana,naudas izspiešana...

I Ilmārs 31.03.2008

Man vislabāk patika Lanas koments par to bļaustīšanos un par to, ka parādi lūk, esot jāmaksā.Pilnīgi piekrītu, protams jāmaksā, bet ja tu saņem draudu vēstuli, par to, lai nomaksātu 9-us gadus vecu parādu, kuru tu nekad mūžā nēesi ņēmis, tad ko-arī jāmaksā? :)

T Tatjana 22.05.2016

Просто эта Лана наверное работает в фирме Юлианс

S Santa 31.03.2008

Ir nu gan cilvēki mazliet pastulbi. Nu lai jau nemaksā. Tāds Julianus beigās iesūdzēs parādnieku tiesā un piedzīs visu pēc pilnas programmas. Tad vēl piedzīs parādu caur tiesu izpildītāju, un beigās pārmaksāsi savu parādu vēl kādas 3-4 reizes :))

Paskaties tiesu sēžu kalendārā. Jau tagad notiek tiesas sēdes pret tādiem parādniekiem, kuri parādā gan Tele2 gan citiem. Un tiesājās ne tikai Julianus, bet arī Lindorfs un Creditreforms aŗī.

Un, ja parāds ir cedēts (pirkts) tad visa varka paliek tam, kas to nopircis. Tas pats Tele2 visus savus vecos parādus pārdeva, tāpēc jau arī tagad lielākai daļai parādnieku, kuriem parādi vēl no 1999.gada tikai tagad saņem vēstules.

Nav ko taisīt parādus

Santai!
Tu laikam nesaprati.
Neiet runa par to, ka parādi ir vai nav jāatdod.
Es sanēmu draudu vēstuli par tādu saistību nepildīšanu, kādas NEKAD nēesmu uzņēmies.Un kā izrādas, ne es viens tāds.

Nav ko taisīt parādus...nav ko krāpt cilvēkus!

S Santa 31.03.2008

Nu ja lieta aizies līdz tiesai, tad arī varēsi tiesā pierādīt, ka parāds nav tavs. Atceries, ka pēc Civillikuma pierādījuma slogs gulstas uz atbildētāju - respektīvi, tev bus jāpierāda, ka neesi vainīg .

Vēlu veiksmi :)

L Laura 31.03.2008

Civilprocesa likums
93.pants. Pienākums pierādīt un iesniegt pierādījumus

(1) Katrai pusei jāpierāda tie fakti, uz kuriem tā pamato savus prasījumus vai iebildumus. Prasītājam jāpierāda savu prasījumu pamatotība. Atbildētājam jāpierāda savu iebildumu pamatotība.

D dace 02.04.2008

Man arī atnāca vēstule no Julianus. ES PIEPRASIJU, LAI UZRĀDA DOKUMENTUS, PAR TO, KA ESMU PARĀDĀ. UN VAIRĀK NEESMU PAR VIŅIEM DZIRDĒJUSI. VAJAG SŪTĪT VIŅUS VIENU MĀJU TĀLĀK:)...

J janis 02.04.2008

malacis juliāns

D dace 02.04.2008

Līga, Lana, Santa un visi pārējie, kas te aizstāv Julianus. Ir pilnīgi skaidrs, ka visus šos it kā gudros komentārus rakstijis Julianus dardinieks!!!
Man nevienam nav jāpierāda, ka neesmu viņam parādā, bet gan Julianus jāpierāda, ka esmu viņiem parādā. Beidzat te muļķoties citējot Civillikumu.
Un ja jau est tādi gudrinieki, varbūt nokomentēsiet šo lietu arī Personas datu aizsardzības likuma sakarā?:) Tas kā zināms ir augstāks par Civillikumu...

L Laura 02.04.2008

Augstāks par Civillikumu! Balsī jārēc!

J janis 02.04.2008

man patīk juliana taktika - jēēēē

S Santa 02.04.2008

Nosmieties var.. :) Dace, ja tu būtu cilvēks ar juridisko izglītību, tad tādus komentārus vis nerakstītu. Nav man nekāda sakara ar šo uzņēmumu. Man ir juridiskā izglītībā, ta kā zinu, ko runāju.

Pareizi Laura citēja Civillikumu. Iesniedzot prašību tiesā, Julianus noteikti pievienos dokumentus, pierādījumus, kas pamato viņa prasījumu. Un tad Atbildētājs varēs ņemt un pierādīt, ka viņš nav parādā. :))
Cedējot parādus, prasījuma tiesības (tiesības šim uzņēmumam prasīt to pašu Tele2 vai kādai citai firmai parādu no parādnieka) tiek nodotas kopā ar visiem dokumentiem. Tāpēc par to, vai viņiem ir attiecīgasi līgums, būtu vismazāk jāuztraucas. Galvenais par ko būtu jāuztraucas par uzrēķināto līgumsodu vai procentiem.

Protams cilvēkam ir tiesības prasīt prasījumu apstiprinošu dokumentu (līgumu).

Un jā palasa google izmesto informāciju par šo uzņēmumu, tad Julianus ir Igaunijas pati lielākā inkasso firma, kas cenšas ieņemt līderpozīcijas Latvijas tirgū. Tāpēc neieteiktu ignorēt viņu sūtītās vēstules, bet gan censties atrisināt situāciju.

J jānis 02.04.2008

Ar ko tikai mūs kāds nesadomā baidīt:). Ar krieviem, amerikāņiem, nu jau arī ar igauņiem:)... beidzat ākstīties, nezinu, kas Julianus Inkaso ir Igaunijā, bet Latvijā, tas viennozīmīgi ir šaraškina kantora...

D dace 02.04.2008

Laura, Jāni, Santa u.c. ( turpmāk tekstā Julianus Inkaso). Atšķirībā, no tā, kas raksta šos komentārus, esmu ne tikai juriste, bet advokāte un man universitātē mācija, ka SPECIĀLIE LIKUMI IR AUGSTĀKI PAR VISPĀRĒJIEM LIKUMIEM.