Juglas med.centrs -Natālija Aleksejeva - Bļaušana

Velos padalities ar to,ar ko saskaros Juglas med.centra,kad kadu ritu gaju nodod analizes. Neesmu jau nekads jauninais,ka man butu visam maukelem japatik,bet......
Redzu savu numurinu tablo,eju ieksa...un..... sanemu :''Kuda Ti lezis!!!! Ja cto zvala???A????''
Ka izlasiju ,kamer vina man dura adatu ,ta bija Natalija Aleksejeva.
Man problemas ar balseni, tapec loti klusi runaju,paludzu,lai man uztaisa analizu kopiju,bet atbilde sanemu:''Tebja cto ne pokormili???''
Ja cilveks strada medicina,uzskatu,ka tam ir jauzvedas adekvati!!!

P

L linda111 16.03.2013

Vajag iesniegt sūdzību - painteresējies tajā pašā centrā, varbūt reģistratūrā zinās kur un kā tas process tieši notiek? Cilvēki ar tādu attieksmi nevar/nedrīkst strādāt. Es būtu reāli devusi vaļā - kādas viņai tiesības tā ar cilvēkiem runāt?? Ja arī tur kaut kas ar elektronisko sistēmu nojuka, tā nav tava vaina. Bet par to balsi - tas ir reāli nekompetents komentārs no medicīnā strādājoša cilvēka puses..
Vismaz vari priecāties, ka viņa nav tava sieva, iedomājies ar tādu raganu kopā dzīvot?...

I Inna I 16.03.2013

Es uzkstatu, ka ja cilvēks nevēlas runāt valsts valodā un kārtīgi sniegt palīdzību, lai iet ratā!!!

D dissmess 16.03.2013

Nu, ja tiešām šāda situācija ir bijusi. Tad tā ir vienkārši briesmīga. Tas ir pēdējais, ka tā var runāt un darīties ar cilvēkiem.

K karina kanopa 17.03.2013

Eta Natashka ne tolko latishej ne ljubit, no i v principe vseh pacientov!!!

Drausmas, kāda cūka!

D daina (misane) 30.03.2013

šausmas par šo dāmu nav tikai viena sūdzība

O OlyKey 13.05.2013

Drausmas kā medicīnas darbinieks tā var izturēties pret slimu cilvēku, neviens jau prieka pēc neiet uz poliklīniku.Tādu raganu būtu jāpārmāca

M Mary60 12.06.2013

Briesmīgi, ka vadība neņem neko vērā . Bet nabaga cilvēciņiem ir jāiet nodod analīzes, jo neko jau nedarīsi, ka esi slims.Tāda ''shmara'' vien var ņirgāties un bļaustīties.Nav kauna nemaz!

S sandriita 12.10.2013

8.oktobri es ari saskaros ar butni, necilveciga durshana un attieksme

P Paciente75 23.11.2013

Lūk tādi cilvēki, Necilvēki strādā musdienu medicīnā!