www.sudzibas.lv Jugla-L " CO Kosmetaloga ieteikums iet citur! Jugla-L & CO

Jugla-L " CO - Kosmetaloga ieteikums iet citur! Jugla-L & CO

Aizgāju, kā nu parasti uz frizētavu Juglā veikt uzacu korekciju. Gaidu kad mani pieņem... Kosmetaloģe runā ar kādu savu paziņu par dzīvi jau 10min un es neizturu un ieeju telpā. Mani aizcina apsēsties un kosmetaloģe sāk savu darbu. Viņa lūdz paskatīties spogulī, un es viņai piebilstu ka darbs īsti nau izdevies un vai nevarētu noņemt mazliet vēl lai sanāktu uzacīm " jumtiņš". Viņa man atcērt: " Nē tad ejiet pie kāda cita! Ejat prom!", nu un es velku laukā maku lai samaksātu par to pašu kas jau ir, bet viņa : " Nē man nevajag jūsu naudu, ejat prom pie kāda cita, man tas nau vajadzīgs"... hmm... nu es neko, pasmaidiju un aizgāju arī :D
Tagad mūžam tur neiešu, mani tā nolamāja kā mazu bērnu! Nevienam neiesaku iet, jo ja viņai kautkas nesanāks viņa jūs vienkārši pasūtīs ! :D Nezinu vai patiksies, ka jūs nolamā... Mani tas tā aizvainoja, ka šis noteikti nebūs pēdējais portāls kurā es rakstīšu sūdzību.

B baiba 17.12.2011

noteikti tev pasai ir slikts raksturs, uzraksti sudzibu uz sevi, ja jau pa naudu tevi negrib redzet.

A Aija 17.12.2011

Ja man būtu tāds raksturs kā tu domā, es neklusētu vienkārši un neaizietu nepasakot neko pretī ;) Gudrākais paklusē -lūk tā :)

M Mareks 17.12.2011

Nu ir gan tā kosmetaloģe maita! Priekškam tad viņa strādā apkaulpošanas sfērā ja nejēdz ko var ko nevar! Iesaku iesūdzēt tiesā! Es tā darītu.

Eseseseseseseses 18.12.2011

Tu vispirms pareizi rakstīt iemācies un tad cep savas sūdzības! Tik daudz analfabētu mūsdienās, trīs teikumus bez 5 kļūdām uzrakstīt nevar!

A Aija 18.12.2011

Tu ne tajā tēmā ielīdi! :D:D:D:D Ja nepatīk pareizrakstība raksti sūdzību :D:D:D:D:D hahaha

A Aija 18.12.2011

Es tā skatos, ka šī ir tā meiča, kura mani "maigi" pasūtija :D Ja runājam par kļūdām, tad man tev jāska, ka sūdzības"uzcept" nevar - Ej labāk iemācies labas manieres, ja jau māte nau iemācijusi kā uzvesties! Pasūkā pirkstu un nomierinies siekala ;)