www.sudzibas.lv Joker Brutāls apsargs Egons

Spēļu zāle Jokers Cēsīs Pļavas 5 - Brutāls apsargs Egons

Kad dežūrē apsargs Egons (noskūtu galvu, pāri 40.g. augums 182-188sm,pirms tam strādājis Fēniksā pie Cēsu atoostas arī apsargs) nemēģiniet aizrādīt bārmenei savas tiesības, jo tad jūs rupji tiksiet izraidīti no zāles piem.gnīda,bļad.Šim vīram darbošanās laiks ar nekorektām izrīcābām ir līdz pl. 24.00 vēlāk viņš ielien stūrī un guļ.
Es Jānis 56 g nelaimīgā kārtā tiku nelaikā.Aizrādot ka 2 mamzeles skaļi uzvedas šis apsargs mani rupji izgrūda pa durvīm.
Vai es ieši uz Joker Cēsīs Pļavas ielā 5, kad ieraudzīšū apsargu vārdā Egons noteikti NĒ.Jo nevēlos sabojāt sev garastāvokli un silti iesaku citiem neatkarīgi cik viņiem gadu un naudas.

Jānis no Cēsīm 02.01.2012

Pēc 2 dienām biju aizgājis atkal uz Joker Cēsīs, ejot prom vēlējos padzert kafiju, laipni bārmenei to palūdzot, te uzradās tas pats apsargs Egons un atkal izstūma mani no spēļu zāles ar vārdiem, tu man draudēsi?.Iepriekšējā reizē viņam pateicu, pēc tik brutālas rīcības pret klientu vari palikt bez darba.Ne tagad ne arī iepriekšejā reizē nebiju ne dzēris alhokoliskos dzērienus, ne arī skaļī uzvedies.

Psihs 02.01.2012

Nu ko Tu, Jāni, lien tajā sūda spēļu zālē?Padzer kafiju mājās, vai normālā kafejnīcā un lai tas Egons vientuļš dročī savā zaudētavā.

Ielādēt vai vilkt failus šeit