www.sudzibas.lv Jevģēnijs Lugovskis-krāpnieks,noziedznieks Jevģēnijs Lugovskis-krāpnieks,noziedznieks

Jevģēnijs Lugovskis-krāpnieks,noziedznieks - Jevģēnijs Lugovskis-krāpnieks,noziedznieks

Ir šeit virtuālajā realitātē viens pavisam reāls, ar gana apšaubāmu intelektu apveltīts subjekts. Viņa vārds- Jevģēnijs Lugovskis. Patiesībā jau viņš nebūtu arī pelnījis pat tik daudz kā spļāvienu no jumta. Tomēr dažas viņa aktivitātes spieda veltīt viņam veselu šo topiku. Ne tik daudz personiskas nepatikas dēļ (kaut nenoliedzu- man pret viņu ir arī tāda)… Galvenokārt tāpēc, lai nesanāktu, ka viņa iedomības, muļķības un melīguma pēc kāds no jums zaudētu savu naudiņu jau tā šajos nejēdzīgajos laikos.

Lugovskim, bez visa pārējiem piemīt arī tādi netikumi kā spēja pārliecinoši melot par savām prasmēm, kuru viņam nav. Pašlaik viņš mudina cilvēkus uzticēt viņam savu naudu, piedāvājot to ieguldīt darījumos Forex valūtas tirgos. Tad nu lūk, kas jums par šo „profesionāli” būtu jāzina.

Viņš vadīja divus, tā saucamos, klikošanas saitus- genius-bux un megabux. Abos saitos cilvēki ieguldīja naudu, abi saiti bankrotēja un pazuda no virtuālās realitātes tieši Lugovska infantilā vadības stil un nemākulības dēļ.

Viņam piederēja „investīciju lapa” (fonds/piramīda- sauciet kā gribat) – globalfunds.eu. Arī tā bankrotēja līdzīgu iemeslu dēļ. Nezinu, cik cilvēku tur naudu zaudēja, zinu, ka daudzi palika ar garu degunu.

Saistībā ar Lugovska prasmēm attiecībā uz Forex- viņš ir pārāk alkatīgs un pēc dabas izlutināts, lai spētu kaut uz mirkli redzēt reālo situāciju valūtu tirgos. Viņš vienmēr spēlē uz lielām likmēm un vienmēr beigās zaudē.- pie tam saglabājot nemainīgu pārliecība, ka patiesībā viņam bijusi taisnība un viņš vienmēr visu izdara pareizi. Uzticot jebkādu naudu viņam vai ieguldot to viņam piederošā projektā- jūs nosponsorēsiet viņu personīgi. Ar tikpat lielu atdevi jūs varētu aiziet uz kazino un uzticēt naudu kādam smagi atkarīgam azartspēlmanim.

O

N Niko 01.12.2011

Tam tipam sen vieta cietumā. Policijai tur būtu ko darīt. Apkrāptie ir daudz, bet cilvēkiem ir nepatīkami atzīties, ka viņi ir apkrāpti. Tomēr silti iesaku apkrāptajiem griezties ar iesniegumiem policijā.

V viktoriapetrova 01.12.2011

taa jau var nomelnot da jrbkuru cilveku jo apaksaa jau neparakstaties ar savu vardu un uzvardu, un cilveku taa apsaukaat bez tiesas tas tak tagat ir kriminali sodami...

M Marekss 05.12.2011

Muļke Viktorija! Tas ir brīdinājums, ja negribi ieklausīties, tava darīšana. Internets vispār ir anonīma vide. Kā lai es zinu ka esi Viktorija nevis pats Lugovskis. Tas tips aktīvi darbojas visos sociālajos tīklos, t.sk. Draugos. Vari palasīt arī tur tādas pašas atsauksmes!

D Dace 05.12.2011

Viktorija! Pirma meties aizstāvēt, pārbaudi ko aizstāvi. Sasaisties Draugos ar Lugovski! Uzmetīsies par labāko draugu, bet kad ieliksi naudu viņa projektos, drīz paliksi ar garu degunu. Tad redzēsi ko jāliek cietumā-tevi vai tomēr viņu.

ž Žanna 07.12.2011

Viktorija! Nemētā "gudro" un izlasi, ko nozīmē jurisdikcijā termins -nomelnot!!!:D Šī NAV nomelnošana. Krimināli sodāma ir krāpniecība. Ja būs iesniegumi, un pierādījumi, un reāli izkrāpta nauda, Lugovskis kādu laiku pasēdēs cietumā.

L liepupe 18.07.2012

no manas puses nav ticis nekas guldits vina projektos, bet naudu vins maina godigi un atri. Draugos esmu katru dienu, bet neko biedejosu vel neesmu manijusi, varbut tie baisie notikumi ir kaut kur talaka pagatne?

L liepag 03.01.2014

Piekrītu, jāraksta iesniegums policijā.

B bifri 21.05.2015

Sveiki! Mani sauc Lauris un ir bijusi pieredze ar to šarlatānu Jevēniju Lugovski.Tas mēsls ir nošaujams dzīvnieks lauķis kurš izkrāpj naudu un nerēķinās ar citiem un savām saistībām.2013 gadā investēju viņa projektā vairak par 100 ls jo viņš ta palūdza man iekš skype.Patiesība jau nojautu ka projekts nav reāls jo neko sakarīgu viņš izklāstīt nespēja ne stratēģiju ne normāls saprotams izklāsts par projektu.Viņš ir tiešām slims dzīvnieks afēristu vaņka ar savām rēzekniešu saknēm jo dzīvo tajā apkārtnē.